1

Novinky

Blansko slaví skalp favorita, výhru proti Zbrojovce trefili Holek s Žákem

31.07.2020
B l a n s k o - Poslední červencový den dorazil do Blanska čerstvý účastník FORTUNA:LIGY Zbrojovka Brno, ovšem Blansko se v derby věhlasného soupeře nezaleklo. Brno se v jihomoravském souboji mohlo ujmout vedení, ovšem penaltu Vaňka brankář Halouska lapil. Ve druhé půli Blansko převzalo otěže zápasu a skvělý výkon korunovali svými brankami Martin Holek a Filip Žák. Zbrojovka na dva údery soupeře odpověď nenašla a Blansko zapsalo velmi cennou výhru.

Střet dvou nováčků. V rámci přípravy příjíždí do Blanska čerstvý ligista - Zbrojovka Brno

31.07.2020
B l a n s k o - Blanenští fotbalisté se chystají na další přátelský duel. V rámci přípravy na novou sezónu se do Blanska podívá zvučný soupeř - Zbrojovka Brno. Utkání začíná v 17:00 a můžete jej sledovat pomocí streamu, či textově na Onlajnech.

Blansko slibně rozehraný duel v Senici nedotáhlo, domácí duel ve druhé půli otočili

25.07.2020
B l a n s k o - V dalším přípravném duelu zavítalo Blansko do Senice, kde předvedlo raketový start. Po Šustrově trefě celek z jihu Moravy rychle vedl, domácí však brzy vyrovnali. Závěr první půle patřil opět hostům, které poslal do vedení Harba, nicméně klíčová fáze utkání přišla deset minut po start druhého poločasu, kdy domácí dvěma góly během dvou minut duel definitivně překlopili na svou stranu. Blansko odjíždí ze Slovenska s těsnou prohrou 2:3.

Blansko nedalo kůži lacino, přesto bere výhru Slovácko

22.07.2020
B l a n s k o - Svěřence Oldřicha Machaly čekal těžký přípravný duel proti prvoligovému Slovácku. Blansko dokázalo s dlouholetým účastníkem nejvyšší soutěže odehrát vyrovnaný zápas, ve kterém dlouho drželo prvoligistu zkrátka, ale nakonec zkušenějšímu sokovi podlehlo 0:3.

Do nové sezóny s firmou Penalty

18.07.2020
B l a n s k o - Do nového ročníku vstoupí fotbalisté Blanska s novým partnerem na dresu. Management klubu se domluvil s brazilskou společností PENALTY a od nového ročníku F:NL budou blanenští fotbalisté oblékat oblečení této značky.

Vrchovina oplatila Blansku prohru a doma zvítězila 2:1

18.07.2020
V r ch o v i n a - Blansko v dalším přátelském zápase přijelo do Nového Města na Moravě, kde odehrálo vyrovnaný duel, ve kterém byli šťastnější domácí, kteří zvítězili 2:1. Branku Blanska zaznamenal Přerovský.

Radek Buchta prodloužil v Blansku smlouvu

16.07.2020
B l a n s k o - Managment klubu se dohodl s Radkem Buchtou na podmínkách nové smlouvy a i v další sezóně budeme moci na druholigových trávnicích vídat defenzivního univerzála.

Sen fanoušků splněn, Blansko bude hrát F:NL!

13.07.2020
B l a n s k o - To, o čem se již od podzimní jízdy v MSFL mluví, se stává realitou. Po dohrání FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY a sestupu Vítkovic se fotbalisté Blanska posouvají do druhé nejvyšší soutěže.

Tři góly a výhra, Blansko zvítězilo v Rosicích

11.07.2020
R o s i c e - Další přípravný zápas v přípravě na novou sezónu odehráli svěřenci Oldřicha Machaly v Rosicích. Těžký duel blanenští fotbalisté zvládli a dokráčeli k výhře 3:2.

Zbyněk Zbořil: Přeji si, ať máme co nejdříve jasno, co budeme hrát.

10.07.2020
B l a n s k o - V souvislosti s profesionalizací klubu byla vytvořena pozice generálního manažera klubu. Té se zhostil dosavadní trenér áčka - Zbyněk Zbořil a po měsíci usilovné práce může začít lehce bilancovat a hodnotit situaci, ve které se klub nachází.

Předseda Veselý: Byly provedeny změny, související s žádostí o licenci pro F:NL

09.07.2020
B l a n s k o - Když před začátkem jarní části nastupoval Zdeněk Veselý do funkce předsedy klubu, tak určitě nemohl tušit, jak složité období klub čeká. Z nadějně rozehrané MSFL se stihl odehrát jediný zápas a soutěž byla ukončena. Teď se svými kolegy připravuje klub na novou sezónu, tentokrát již v poloprofesionálních podmínkách, v případě postupu do F:NL v ryze profesionálních.

Oldřich Machala: Jsem rád za diváckou podporu

07.07.2020
B l a n s k o - Blanenští fotbalisté pokračují v přípravě na novou sezonu, v rámci které se už podruhé utkali s třetiligovým MFK Vyškov. Stejně jako před necelým měsícem v Drnovicích, i na vlastním hřišti dokázalo Blansko zvítězit, tentokrát 2:0.

Komuniké k aktuální situace ve F:NL

07.07.2020
B l a n s k o - Blanenský fotbalový klub vydává prohlášení ohledně aktuální situace ve F:NL a případné účasti ve vyšší soutěži pro následující sezónu.

Derby v přípravě zvládli domácí, Blansko porazilo Vyškov

05.07.2020
B l a n s k o - Blanenští dokázali ve svém devátém přípravném duelu porazit soupeře z Vyškova a připsat si další vítězství. Před více než třemi stovkami diváků předvedli svěřenci Oldřicha Machaly dobrý výkon a výhrou 2:0 potěšili své příznivce.