19.04.2024 | 17:00

2

1

Novinky

Napsali o nás: Odveta v Bíteši se vydařila. Fotbalisté Blanska slaví první divizní vítězství

28.08.2017
V. B í t e š / B l a n s k o - Kombinace neúspěch v poháru – úspěch v divizi je pro fotbalisty Blanska v jejich situaci přijatelnější než naopak. Po sestupu z Moravskoslezské ligy se Blansku prakticky rozpadl kádr. I proto začátkem srpna ve Velké Bíteši hned v prvním kole vypadlo z Mol cupu. Po necelém měsíci si ze stejného hřiště odvezlo všechny tři divizní body.

Blansko poprvé vyhrálo, odnesla to Velká Bíteš

28.08.2017
V. B í t e š / B l a n s k o - Na čtvrtý pokus se dočkali. Fotbalisté A týmu FK Blansko poprvé v sezóně získali tři body. O vítězství na půdě Velké Bíteše rozhodl v 15. minutě Jiří Kratochvíl, kterému asistoval Jan Pšikal (na snímku). Ve druhém poločase se několika výbornými zákroky zaskvěl brankář David Záleský.

Napsali o nás: Fotbalisty FK Blansko čeká pohárová odveta ve Velké Bíteši

27.08.2017
B l a n s k o - V prvním kole českého poháru - MOL Cupu - nedávno fotbalisté Blanska prohráli ve Velké Bíteši 1:3. V neděli se stejní soupeři utkají na stejném trávníku o divizní body. V přípravě na zápas to brali trenéři obou týmů jen velice orientačně.

Blansko se pokusí bodový půst přerušit ve Velké Bíteši

25.08.2017
B l a n s k o - Čtvrté dějství má o nadcházejícím víkendu na programu Fortuna Moravskoslezská divize, skupiny D. Fotbalisté A týmu FK Blansko, kteří doposud získali jediný bod, se budou snažit své konto rozšířit na hřišti Velké Bíteše, kde se představí v neděli od 16:30.

Pozvánka na Valnou hromadu FK Blansko, z.s.

21.08.2017
B l a n s k o - Ve čtvrtek 7. 9. 2017 v 17:00 hodin se bude konat v prostorách Dělnického domu (Hybešova 1, Blansko) v sále S2 valná hromada FK Blansko, z.s.

Blansko posílilo. Přesto nedalo ani gól a se Starou Říší prohrálo

19.08.2017
B l a n s k o - Fotbalisté Blanska poprvé v sezoně nedali ani branku a prohráli doma se Starou Říší 0:3. O osudu zápasu rozhodl především první poločas, ve kterém hosté vstřelili dvě branky, ale také nízká produktivita Blanska v zakončení. Na listinu střelců se zapsal Plichta, Severa a Smejkal.

Do Blanska zajíždí zatím stoprocentní Stará Říše

18.08.2017
B l a n s k o - Zatímco blanenští fotbalisté remizovali a prohráli, jejich sobotní soupeř je po dvou kolech stoprocentní. Stará Říše porazila v prvním kole na venkovním hřišti Ždírec nad Doubravou nejtěsnějším možným výsledkem 1:0 a minulý týden vyhrála nad Havlíčkovým Brodem 3:1. V tabulce je o skóre za Polnou. Jak dopadne konfrontace svěřenců Martina Maši s týmem, který ve dvou zápasech inkasoval pouze jednou, ukáže souboj na Údolní, který začíná v 16:30.

Rychlý gól Trtílka nestačil. Blansko těsně padlo v Tasovicích

14.08.2017

B l a n s k o - K remíze z prvního kola fotbalisté Blanska další body nepřidali. Na hřišti Tasovic v prvním letošním venkovním utkání sice vedli už ve 44. sekundě gólem Jana Trtílka, ale ještě v prvním poločase inkasovali dvě branky a zápas už otočit ani srovnat nedokázali. Obě branky domácích střílel Miroslav Paul, tu první z penalty po faulu Šplíchala. Na hře Blanska byla znát absence zkušeného záložníka Jana Pšikala. „Dnes nám chyběla síla směrem dopředu," povzdechl si po zápase trenér Martin Maša.

Blansko zajíždí v prvním venkovním utkání na hřiště Tasovic

12.08.2017
B l a n s k o - Poprvé ven. Nová divizní sezona otestuje blanenské fotbalisty i na venkovním hřišti. Svěřenci trenéra Maši zajíždějí v druhém kole na hřiště Tasovic. Utkání se hraje v neděli od 17 h.

Doufám, že týmu pomůžu a budeme hrát o vyšší příčky, říká David Záleský

11.08.2017
B l a n s k o - David Záleský přebral v Blansku štafetu gólmanské jedničky. V prvním divizním utkání působil v bráně jistě a pustil jediný gól. Se spoluhráči chce dvacetiletý brankář ze Zbrojovky hrát v horních patrech tabulky a týmu co nejvíce pomoct.

První kolo, první bod. Blansko v úvodu divize remizovalo s Rosicemi

05.08.2017
B l a n s k o - Příjemné překvapení na úvod. Fotbalisté Blanska hodili za hlavu nepovedenou přípravu a hned od začátku prvního divizního utkání letošní sezony drželi se svým soupeřem z Rosic krok. Nerozhodil je ani gól bývalého hráče Blanska Petra Šípa, tentokrát hájícího barvy hostujícího Slovanu. Ve vyhroceném druhém poločase dokázalo Blansko hrající od 70. minuty proti oslabenému soupeři vstřelit srovnávací branku a ze hřiště odcházelo s remízou 1:1.

Na Rosice s Pšikalem v základu, další posily Blansko vyhlíží

03.08.2017
B l a n s k o - Vysokou porážku z minulého týdne musí hodit za hlavu. Na fotbalisty Blanska čeká ostrý start do sezony až tuto sobotu. V prvním kole Fortuna divize D hostí na Údolní od 17 h Rosice. Tým, do kterého v létě přestoupil brankář David Juran.