Archiv » Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

Zobrazuji posledních 30 aktualit.

16.1.A tým s Vyškovem prohrálV prvním přípravném utkání na zimním turnaji v Líšni prohráli fotbalisté Blanska s Vyškovem 1:0. Jedinou branku zaznamenal 5 minut před koncem Machálek. Sestava Blanska: Švancara (40. Palatka) - Klimeš, Němec, K. Janíček (54. Zich), Šíp - Starý (58. Klügl), Kleveta (C), Farník, Bezděk (47. T. Janíček) - Sehnal, Jelínek (67. Pernica)
16.1.Nové stránkyDnes byly zpuštěny nové oficiální webové stránky klubu.
17.1.Informace k valné hromaděK dnešnímu dni je v klubu registrováno 135 členů občanského sdružení. Valná hromada bude usnášeníchopná, bude-li přítomno více než 30% všech členů sdružení starších 18 let. Na VH budou rovněž očekávány návrhy na nové členy výboru (5 + 3 náhradníci) a revizní komise (3 + 1 náhradník).
20.1.Oprava počtu členůVzhledem k další úpravě a zároveň předchozí mylné informaci uvádíme aktuální počet členů nad 18 let. Těch je 146. Aby byla valná hromada usnášeníschopná, je nutná účast 44 a více členů starších 18 let.
21.1.Seznam členůNa titulní stránce pod úvodními články je možno si stáhnout seznam členů FK APOS Blansko starších 18 let.
24.1.Valná hromada se bude opakovatNa první termín mimořádné valné hromady našeho klubu dorazilo 33 členů. Díky tomu nebyla usnášeníschopná. Na úterní schůzi stávajícího výboru bude stanoven druhý termín konání VH. Ta bude usnášeníschopná při jakémkoliv počtu členů.
26.1.Hájek a Traxl do RakouskaKádr A mužstva opustili další dva hráči. Útočník Zdeněk Traxl a univerzál Michal Hájek odchází do týmu nižší rakouské soutěže Schönfeldu.
26.1.Fotbalista okresu BlanskoV pátek 29. ledna 2010 proběhne od 18 hodin v kulturním sále v Jedovnicích tradiční vyhlášení ankety Fotbalista okresu Blansko za rok 2009. Vyhodnoceno bude celkem 8 kategorií a to: nejlepší jedenáctka, fotbalistka, dorostenec, žák, hráč přípravky, osobnost, trenér a rozhodčí roku. Moderátorem této akce je herec Pavel Trávníček. Srdečně zve OFS Blansko.
28.1.Druhý termín valné hromadyPo rozhodnutí současného výkonného výboru byl druhý termín valné hromady stanoven na sobotu 20. 2. 2010 od 13:30 (prezence od 13:00) ve Fotbalové hospůdce na stadionu Na Údolní.
1.2.David Bednář v LíšniAž v minulých dnech došlo k definitivní dohodě zástupců Líšně a Blanska ohledně působení Davida Bednáře. Ten bude v kádru nováčka MSFL hostovat do konce letošní sezóny.
12.2.Hlasujte pro mladší žákyHlasujte v anketě Blanenského deníku Sportovec měsíce ledna pro mladší žáky FK APOS Blansko. http://blanensky.denik.cz/...
13.2.A tým prohrál s LíšníFotbalisté FK APOS Blansko prohráli na zimním turnaji v Líšni s domácím týmem 1:0 (0:0). O výsledku rozhodl v 72. minutě přesnou hlavičkou Zbyněk Oprchal. Sestava Blanska: Trubák - Zich, Klimeš, K. Janíček (60. Jelínek), Šíp - Nečas (61. Bezděk), Cupal (72. Pernica), Kleveta, Beneš - Farník - Němec.
13.2.Nominace žáků - výběr OFSKomise mládeže OFS nominovala reprezentanty okresu Blansko (ročník 1997) na meziokresní soutěž „O Putovní pohár předsedy JmKFS“, který v pátek 26. února 2010 uspořádá OFS Hodonín. Halový turnaj velkého finále za účasti výběrů okresů Blanska, Brna-města, Břeclavi a Hodonína se odehraje ve sportovní hale TEZA v Hodoníně. FK APOS Blansko - Hemzal, Kohút, Manoušek, Loula, Souček P., Šíbl, Zmeko D., Blažek F., Vintr
15.2.Aukce Barevný svět dětí, o.s. pořádá ve dnech 15.-22.2. charitativní aukci na Aukro.cz. Dražit se budou např. podepsané reprezentační dresy, historické kopie dresů vyrobené k výročí 100 let a dvě hokejky podepsané Jaromírem Jágrem. Výtěžek půjde na financování projektu Kámoš, tedy na přímou podporu konkrétních dětí z dětských domovů a sociálně znevýhodněných rodin.
16.2.Výběr žáků r. 99 - nominace Komise mládeže OFS Blansko nominovala reprezentanty OFS ročník 1999 na 6. ročník mezinárodního halového turnaje – Memoriál Františka Trávníčka, za účasti výběrů fotbalových svazů Brna, Bratislavy, Blanska, Trnavy a Vyškova. Turnaj se uskuteční v pátek 26. 2. 2010 v hale TJ ČKD Blansko – ul. Údolní. Nominovaní se dostaví do haly nejpozději v 8.15 hod. Ukončení turnaje ve 13.30 hod. Občerstvení pro hráče po celou dobu turnaje zajištěno. FK APOS Blansko - Feik Tomáš, Chroust Filip, Šmerda Dominik, Šustr Dominik, Přikryl Martin, Gansukh Hongor.
18.2.V sobotu na valnou hromaduPřipomínáme, že tuto sobotu 20. 2. se ve 13:30 ve Fotbalové hospůdce v areálu stadionu Na Údolní koná druhý termín náhradní valné hromady (prezence od 13:00). Ta již bude usnášeníschopná při jakémkoliv počtu přítomných členů. Každý člen FK APOS Blansko, který má zaplacené členské příspěvky obdrží zdarma permanentku na jarní část sezóny (viz. článek z 31.1.).
20.2.A tým podlehl Brnu BV 6. kole líšeňského zimního turnaje prohráli fotbalisté FK APOS Blansko s 1. FC Brno B 1:5. Jedinou branku našich barev zaznamenal v 54. minutě po ukázkové hlavičce Marek Pernica.
Sestava Blanska: Trubák - Zich, Klimeš, Němec, T. Janíček - Nečas, Jelínek, Beneš (41. Antal), Starý - Farník - M. Pernica.
27.2.A tým se rozloučil výhrouV posledním utkání zimního turnaje v Líšni porazil A tým Rousínov 4:0 (1:0). Branky stříleli Starý, Farník, Beneš a Nečas. Sestava: Vážan (85. Juran) - Zich, Klimeš, Cupal, Šíp - Starý, Nečas, Němec (53. T. Janíček), Beneš - Farník - Pernica (65. Bezděk).
28.2.Protivanov v divizi končíPouze 15 týmů bude v jarní části bojovat o body v divizi skupiny D. Díky finančním problémům ze soutěže odstoupil 10. tým tabulky Sokol Protivanov. Více čtěte na stránkách prostějovského deníku odkaz.
2.3.Michal Polák skončil u dorostuTrenér staršího dorostu Michal Polák skončil na vlastní žádost u týmu staršího dorostu. Jeho post zaujme dosavadní kouč mladšího dorostu Jiří Pokoj, který tak bude mít na starosti oba týmy.
2.3.B tým se utká se SloupemDalší přípravné utkání sehrají tuto sobotu 6. 3. fotbalisté FK APOS Blansko B. Jejich soupeřem bude 13. celek okresního přeboru Sloup. Utkání začíná ve 14:30 na tréninkovém hřišti na stadionu Na Údolní.
2.3.Proti Kunštátu nastoupí A týmV nedělním utkání Artézia Cupu v Boskovicích se proti Kunštátu postaví místo B týmu A tým. Utkání se hraje v 10:00.
5.3.Petr Čejka otcemBývalý hráč FK APOS Blansko, toho času útočník Mutěnic Petr Čejka má velký důvod k radosti. Včera jeho přítelkyně Jolana porodila dceru Anitu (3,24 kg, 49 cm). Jménem klubu oběma šťastným rodičům gratulujeme!
6.3.B tým porazil SloupV přátelském utkání, které se hrálo od 14:30 na tréninkovém hřišti Na Údolní porazilo B mužstvo FK APOS Blansko Sloup 6:0 (5:0). Branky: Němec 2, Jelínek, Bezděk, Navrkal, vlastní
Sestava Blanska B: Trubák - Hanskut, T. Janíček, Pokoj, Rajtšlégr (46. J. Rybář) - Stupka, Jelínek, Němec, Bezděk - Matuška, Navrkal.
7.3.A tým podlehl Kunštátu V posledním utkání na Artézia Cupu v Boskovivích prohráli fotbalisté FK APOS Blansko s účastníkem 1. B třídy Kunštátem 1:2 (1:0). Jedinou branku vstřelil ve 13. min. Martin Sehnal. Sestava: Švancara (75. Trubák) - Zich, Klimeš, Němec, Šíp - Starý, K. Janíček, Bezděk (46. Jelínek), Beneš - Sehnal, Pernica (59. Matuška).
12.3.Podpořte mladší žákyHlasujte v anketě blanenského deníku Sportovec měsíce února pro mladší žáky FK APOS Blansko. http://blanensky.denik.cz/...
18.3.Přípravné zápasy B týmuDaší dva přípravné zápasy přibyly do programu fotbalistů FK APOS Blansko B. Tuto neděli od 14:00 sehrají svěřenci trenéra Šenka přátelský zápas s týmem Olomučan. Utkání se odehraje na tréninkovém hřišti na stadionu Na Údolní. Za týden pak B tým na stejném místě přivítá Lysice. Výkop utkání bude upřesněn.
19.3.Proti Kunštátu již ve 14:00Zítřejší utkání A mužstva proti Kunštátu začne o hodinu dříve, tedy ve 14:00.
22.3.Dorost v přípravě válíNěkolik přátelských utkání sehráli v minulém týdnu naši mladší i starší dorostenci. Ve všech pěti utkáních se svěřencům trenéra Pokoje podařilo vyhrát, ve 4 případech pak skóre narostlo do hokejových rozměrů.
13. 3. Mladší dorost - Kotvrdovice dorost 8:1
14. 3. umělá tráva Boskovice
Šošůvka muži - Starší dorost 0:2
19. 3. umělá tráva Boskovice
Vysočany muži - Starší dorost 1:7
20. 3. škvára Na Mlýnské
Starší dorost - Vavřinec muži 9:1
20. 3. Mladší dorost - Olomučany dorost 12:0
24.3.B tým se utká s LysicemiDalší přípravné utkání sehrají tuto neděli 28. 3. fotbalisté FK APOS Blansko B. Jejich soupeřem bude tým Lysic. Utkání má výkop ve 13 hodin a hrát se bude na hřišti na Mlýnské.
 
 

 
 
 
Copyright © 2007-2020 FK Blansko & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt na redakci webu