Archiv » Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V lednu 2012 vyšly tyto články:

30.1.Bohuslav Jedinák: Cílů máme vícBoris HasaB l a n s k o - Od nového roku byl v klubu zaveden post manažera. Na této pozici pracuje pan Bohuslav Jedinák, 40letý podnikatel z Blanska, kterého do této funkce navrhnul předseda klubu Michal Babák a na schůzi dne 2. 1. pak jeho post posvětil i výkonný výbor.
29.1.Blansko zdolalo třetiligové RosiceBLA - ROS 3:2, 0.kolo | Boris HasaB r n o / B l a n s k o - Fotbalisté FK APOS Blansko zvítězili ve druhém přípravném utkání na umělé trávě Za Lužánkami nad třetiligovými Rosicemi v poměru 3:2. O branky se postarali kapitán Bubeníček, Nečas a Beneš.
26.1.Příprava A týmu v plném prouduJan CharvátB l a n s k o - Sprinty, výklusy, kliky, dřepy a výskoky. Pak hra s několika míči a pilování ofsajd systému. Fotbalisté A týmu FK APOS Blansko společně s několika dorostenci tvrdě makají v zimní přípravě před startem jarní části krajského přeboru.
23.1.Blansko nestačilo na Bystrc, řádil kanonýr ZedníčekBYS - BLA 4:0, 0.kolo | Boris HasaB r n o / B l a n s k o - Fotbalisté FK APOS Blansko za sebou mají první vystoupení na zimním turnaji v Líšni. Svěřenci trenéra Kuglera v něm podlehli ambicióznímu diviznímu celku z Bystrce v poměru 4:0. O všechny branky se postaral současný nejlepší střelec divize D Stanislav Zedníček.
23.1.Ceremoniál vyhlašování nejlepších fotbalitů okresu se letos vydařilBohumil HlaváčekB l a n s k o - Jednička s hvězdičkou. A podtržená k tomu. Takovou známku si letos zaslouží organizátoři vyhlašování ankety Fotbalista okresu 2011.
4.1.Pozvánka na valnou hromaduVedení FK APOS BlanskoB l a n s k o - Výkonný výbor občanského sdružení FK APOS Blansko Vás zve na valnou hromadu sdružení, která se uskuteční 4. 2. 2012 v 15:30 hodin ve Fotbalové hospůdce na Hřišti, ulice Údolní, Blansko.
4.1.Jan Doležel: Už jsem se na kluky těšilBoris HasaB l a n s k o - Zimní galeje začaly. Období, které téměř žádnému fotbalistovi nevoní, ale přesto je potřeba. Své o tom ví také útočník Jan Doležel.
3.1.A tým zahájil zimní přípravuBoris HasaB l a n s k o - Fotbalisté FK APOS Blansko dnes absolvovali první trénink v novém roce, kterým zahájili přípravu na jarní část krajského přeboru. Trenéru Kuglerovi se na něm hlásilo 17 hráčů.
1.1.Rozloučení s rokem 2011Boris HasaB l a n s k o - V pátek se v hale TJ ČKD Blansko rozloučili s rokem 2011 dorostenci, muži a staří páni. Na palubovce byly k vidění kvalitní zápasy, kterým nechybělo nasazení, ani pohledné akce.
 
 

 
 
 
Copyright © 2007-2020 FK Blansko & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt na redakci webu