Archiv » Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V lednu 2013 vyšly tyto články:

30.1.Mladší přípravka vyhrála turnaj ve VyškověLeoš Farník/Boris Hasa V y š k o v / B l a n s k o - Mladší přípravka se v sobotu zúčastnila halového turnaje ve Vyškově. Svěřenci trenéra Leoše Farníka na něm pouze jednou remizovali, ostatní utkání zvládli na výbornou a turnaj tak zaslouženě ovládli.
28.1.Blansku můžu jen a jen poděkovat, říká Michal ŠenkBoris HasaB l a n s k o - V anketě fotbalista OFS Blansko za rok 2012 skončil těsně pod vrcholem. Záložník Michal Šenk byl v roce 2012 jedním z klíčových hráčů sestavy FK Blansko. I díky jeho brankám a přihrávkám je náš klub na prvním místě.
28.1.Jan Trtílek: Osobně bych hlasoval pro Michala Šenka Boris HasaB l a n s k o - Králem fotbalových trávníků okresu Blansko pro rok 2012 se stal loňský vítěz této ankety v dorostenecké kategorii, útočník FK Blansko Jan Trtílek. Ten skromně ke svému triumfu dodal, že v jeho očích by prvenství patřilo Michalu Šenkovi.
25.1.Blanenské derby padlo. Artézii začnou domácíDeník/Hynek SkotákB o s k o v i c e / B l a n s k o - V sobotu začne prvními zápasy další ročník boskovického zimního fotbalového turnaje. „Osmý ročník turnaje O pohár města Boskovice se odehraje pod staronovým názvem Artézia Cup," říká Milan Strya z pořádajích Služeb Boskovice
25.1.Blansko ve druhém utkání podlehlo SvitavámSVY - BLA 3:1, 0.kolo | Boris HasaS v i t a v y / B l a n s k o - Fotbalisté FK Blansko dnes sehráli druhé přátelské utkání v rámci probíhající zimní přípravy. V nádherném prostředí na umělé trávě ve Svitavách - Lánech prohráli svěřenci Jiřího Hajského s nováčkem divize C TJ Svitavami 1:3.
21.1.Fotbalistou roku 2012 je talentovaný blanenský střelec Jan TrtílekDeník/Ondřej BacíkB l a n s k o - Každoroční anketa Okresního fotbalového svazu Blansko byla letos napínavá až do konce. Adeptů na titul fotbalisty roku 2012 bylo totiž hned několik. Na pátečním slavnostním večeru v blanenském kině nakonec na trůn usedl útočník FK Blansko Jan Trtílek.
21.1.Starší dorostenci skončili v Letovicích čtvrtíPetr StupkaL e t o v i c e / B l a n s k o - Starší dorostenci se v sobotu 19. 1. 2013. zúčastnily halového turnaje mužů v Letovicích. Vzhledem k nedávno zahájené zimní přípravě, kdy víceméně nabírají hlavně kondici, to bylo vítané zpestření.
19.1.Michal Šenk oblékne na jaře dres Slovanu RosiceBoris HasaB l a n s k o - Fotbalisté FK Blansko se budou muset na jaře s definitivní platností obejít bez jednoho ze svých klíčových hráčů. Levý záložník Michal Šenk zamířil na půlroční hostování do třetiligových Rosic.
19.1.Blansko na úvod přípravy zdolalo KuřimBLA - KUR 2:1, 0.kolo | Boris HasaB r n o / B l a n s k o - Fotbalisté FK Blansko zahájili zimní přípravu vítězně. Svěřenci nového trenéra Jiřího Hajského v kombinované sestavě zdolali na umělé trávě v areálu Boby centra v Brně Kuřim 2:1. V dresu soupeře se představili dva bývalí hráči Blanska - Libor Němec a Jan Janda.
17.1.Zemřel Miloš HlaváčekVedení FK BlanskoB o s k o v i c e / B l a n s k o - S hlubokým zármutkem oznamujeme všem příznivcům blanenské kopané, že dnes ráno zemřel bývalý hráč ČKD Blansko pan Miloš Hlaváček.
16.1.Přípravka v Pohořelicích opět bronzováLeoš FarníkP o h o ř e l i c e / B l a n s k o - V neděli 13. 1. 2013 se starší přípravka zúčastnila prvního letošního halového turnaje v Pohořelicích. Svěřenci trenérů Leoše Farníka a Miroslava Koňaříka v něm vybojovali třetí místo.
14.1.Fotbalista roku 2012 okresu BlanskoBoris HasaB l a n s k o - Okresní fotbalový svaz Blansko ve spolupráci s Kulturním střediskem města Blanska připravili společenský večer, v rámci kterého bude vyhlášena nejlepší fotbalistka a fotbalisté v různých věkových kategoriích, dále osobnost, trenér a rozhodčí za rok 2012.
8.1.A tým zahájil přípravu na jarní část sezónyBoris HasaB l a n s k o - Fotbalisté A týmu FK Blansko včera na umělé trávě v areálu Boby centra absolvovali první trénink v novém roce, kterým zahájili přípravu na jarní část krajského přeboru. Novému trenérovi Jiřímu Hajskému se na něm hlásilo 9 hráčů.
 
 

 
 
 
Copyright © 2007-2020 FK Blansko & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt na redakci webu