Archiv » Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V lednu 2014 vyšly tyto články:

12.1.Největší spokojenost byla s úvodní třetinou sezóny, hodnotí podzim Jiří HajskýBoris HasaB l a n s k o - Těsně před startem zimní přípravy přinášíme rozhovor s trenérem A týmu FK Blansko Jiřím Hajským, s nímž jsme se zaměřili na podrobnější analýzu podzimních výkonů a výsledků mužstva v divizní soutěži, do níž se Blansko po dvou letech vrátilo.
12.1.Výkonný výbor byl rozšířen, bude v něm působit také Karel JarůšekBoris HasaB l a n s k o - V sobotu 11. ledna se ve Fotbalové hospůdce na stadionu na Údolní uskutečnila valná hromada občanského sdružení FK Blansko. Jejím hlavním výstupem je fakt, že nově bude výkonný výbor pracovat v devítičlenném složení.
14.1.Zimní příprava zahájena, novými tvářemi jsou Čoupek a KubecBoris HasaB r n o / B l a n s k o - K prvnímu tréninku v rámci zimní přípravy se včera sešli fotbalisté A týmu FK Blansko. Trenér Jiří Hajský a vedoucí mužstva František Fiala přivítali na umělé trávě Nordic Brno v areálu za hotelem Boby 15 hráčů. Novými tvářemi jsou prozatím obránce Petr Čoupek a záložník Jaroslav Kubec.
14.1.Věřím, že kluci budou na jaro dobře připraveni, říká Jiří HajskýBoris HasaB r n o / B l a n s k o - Mnohem pozitivnější dojmy než před rokem měl z úvodního tréninku A týmu FK Blansko jeho trenér Jiří Hajský. Na zahajovací tréninkové jednotce totiž přivítal 15 hráčů včetně dvou nových tváří. Blanenský kouč se rovněž vyjádřil k odchodu zkušeného Josefa Mašky.
17.1.Starší žáci se představí na Z-Model CupuBoris HasaB l a n s k o - O nadcházejícím víkendu mají všichni příznivci blanenského fotbalu možnost vidět poprvé v novém roce v akci starší žáky FK Blansko. Ti se v neděli 19. ledna představí spolu s dalšími sedmi týmy na již tradičním Z-Model Cupu, který se uskuteční ve sportovní hale na Údolní.
17.1.Vzpomínka na Miloše HlaváčkaVedení FK BlanskoB l a n s k o - Dnes uplynul přesně rok ode dne, kdy naše řady navždy opustil bývalý hráč Spartaku ČKD Blansko pan Miloš Hlaváček.
20.1.Fotbalový kemp Petra ŠvancaryBoris HasaB l a n s k o - Možná už z pozice rodiče přemýšlíte, jak vyplnit program vašeho potomka během letních prázdnin. Zde je jeden z tipů pro mladé fotbalisty, jak využít volný čas.
21.1.Pro Blansko jsou v současné době soutěže, které hraje, optimální, říká Karel JarůšekBoris HasaB l a n s k o - Jedním z nových členů výkonného výboru byl na poslední valné hromadě FK Blansko zvolen dlouholetý funkcionář Zbrojovky Brno a v předloňském roce také trenér A týmu pan Karel Jarůšek. O své představy se jedna z legend českého fotbalu podělila v následujícím rozhovoru.
21.1.Anketa Fotbalista roku bude letos vyhlášena v BoskovicíchOFS Blansko/Boris HasaB l a n s k o - Výkonný výbor OFS Blansko zve všechny příznivce fotbalu na slavnostní vyhlášení XI. ročníku ankety Fotbalista roku 2013. Slavnostní večer se uskuteční v pátek 24. ledna 2014 od 18:00 v zámeckém skleníku Boskovice a moderovat ho bude Oldřich Kovář.
23.1.Starší žáci ovládli Z-Model Cup 2014Josef ŠmerdaB l a n s k o - Starší žáci FK Blansko se v neděli 19. ledna 2014 zúčastnili již tradičního a kvalitně obsazeného halového turnaje, který se konal pod záštitou pana Milana Krále jako Z-Model Cup 2014 ve sportovní hale na ulici Údolní. V konkurenci osmi týmů dokázali Blanenští vybojoval první místo.
24.1.První test je tu - Blansko se střetne se ZastávkouBLA - CZA 7:0, 0.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Poprvé v roce 2014 vyběhnou zítra fotbalisté FK Blansko na zelený pažit, i když pouze na ten umělý. V rámci úvodního přípravného utkání se svěřenci kouče Hajského střetnou na umělé trávě Nordic Brno od 16:00 s celkem TJ Čechie Zastávka.
28.1.Vítězství v anketě fotbalista OFS Blansko obhájil Jan TrtílekBoris HasaB o s k o v i c e / B l a n s k o - Fotbalu na okrese Blansko v mužské kategorii již druhým rokem vládne blanenský útočník Jan Trtílek. Rozhodli o tom zástupci 23 okresních klubů. Slavnostní vyhlášení výsledků proběhlo v pátek 24. ledna v boskovickém zámeckém skleníku.
28.1.Blansko na úvod přípravy zdolalo ZastávkuBLA - CZA 7:0, 0.kolo | Boris HasaB r n o / B l a n s k o - Fotbalisté FK Blansko sehráli v sobotu 25. ledna úvodní přátelské utkání v rámci probíhající zimní přípravy. Na umělé trávě Nordic Brno za Lužánkami porazili svěřenci trenéra Hajského Zastávku 7:0.
28.1.Na úvod můžeme být spokojeni, říká trenér HajskýBLA - CZA 7:0, 0.kolo | Boris HasaB r n o / B l a n s k o - Úvodní utkání zimní přípravy proti Zastávce, které skončilo vítězstvím blanenských fotbalistů 7:0, hodnotil trenér Hajský pozitivně.
28.1.Starší žáci obsadili na Garko Cupu bronzovou poziciJosef ŠmerdaP o h o ř e l i c e / B l a n s k o - Starší žáci FK Blansko se v neděli 26. ledna zúčastnili halového turnaje v Pohořelicích, který pořádala Svratka Brno. Na tomto turnaji obhajovali loňské prvenství a nechybělo mnoho a mohli se z vítězství radovat i letos.
 
 

 
 
 
Copyright © 2007-2020 FK Blansko & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt na redakci webu