Archiv » Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V říjnu 2009 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
3.10.Áčko remizovalo se Slováckem BBLA - SOB 0:0, 9.kolo | Boris HasaB L A N S K O - Fotbalisté FK APOS Blansko v 9. kole divize nedokázali na domácím hřišti skórovat ani z těch největších šancí, když celkem třikrát nastřelili konstrukci hostující branky. Navíc je ve druhém poločase výrazně podržel Aleš Slanina, který zlikvidoval dvě tutovky. I díky tomu svítily na světelné tabuly po závěrečném hvizdu rozhodčího dvě nuly.
3.10.Starší žáci na posílený Vyškov B nestačiliBLA - VYB 0:3, 7.kolo | Jaroslav MatuškaB L A N S K O - Poprvé doma okusili hořkost porážky starší žáci FK APOS Blansko. Nad jejich síly byl tým Vyškova B, který přijel do Blanska posílen o pět hráčů z kádru A žáků.
5.10.Starší dorost prohrál potřetí v řaděBŘB - BLA 2:1, 9.kolo | Michal PolákB Ř E C L A V - Třetí porážku v řadě si na své konto připsali starší dorostenci FK APOS Blansko. Tentokrát odjeli s prázdnou z Břeclavi.
5.10.Mladší dorost zvítězil na půdě Břeclavi BBŘB - BLA 0:4, 9.kolo | Jiří PokojB Ř E C L A V - Čtvrtá výhra v řadě a opět s čistým kontem. Výbornou vizitku rozšířil mladší dorost v Břeclavi, kde zdolal místní B tým 4:0.
5.10.Dorost B zvítězil vysoko v Ostrově u MacochyOTO - BLB 1:8, 6.kolo | Jiří PokojO S T R O V - Další vysoké vítězství si na své konto připsal B dorost FK APOS Blansko, tentokrát na půdě Ostrova u Macochy.
6.10.A tým posílí Vlček z Bystrce, opačným směrem putuje SehnalBoris HasaB L A N S K O - Těsně před uzávěrkou přestupního termínu doznal kádr fotbalistů FK APOS Blansko několika změn. Tou nejdůležitější je odchod útočníka Martina Sehnala do týmy FC Dosta Bystrc.
10.10.Áčko neprotrhlo střelecký půst ani v RosicíchROS - BLA 2:0, 10.kolo | Boris HasaR O S I C E - 273 minut. Přesně tak dlouho již čekají fotbalisté FK APOS Blansko na vstřelený gól. Jejich půst se protáhl ve včerejším utkání v Rosicích, které díky zásahům Malaty a Dvořáčka vyhrály 2:0.
11.10.Starší dorost zabral - porazil doma KuřimBLA - KUR 3:1, 10.kolo | Michal PolákB L A N S K O - Zhluboka oddechnout si mohl po zápase s Kuřimí trenér starších dorostenců Michal Polák. Jeho svěřenci totiž po třech kolech bez bodů vyhráli.
13.10.Mladší dorost porazil KuřimBLA - KUR 6:1, 10.kolo | Jiří PokojB L A N S K O - Páté vítězství v řadě a celkově osmé v sezóně zaznamenal mladší dorost proti Kuřimi. Hattrickem k němu přispěl Jan Sedlák.
13.10.Starší žáci s okresním rivalem prohráliBSK - BLA 2:1, 8.kolo | Jaroslav MatuškaB O S K O V I C E - V 9. kole krajského přeboru se starší žáci představili na půdě rivala z Boskovic. Zde se sice ujali vedení, soupeř však ještě do poločasu skóre otočil a po změně stran jej i díky potřebnému štěstí udržel.
14.10.V Rousínově již od 10:30ROU - BLA 1:1, 12.kolo | Boris HasaB L A N S K O - Netradiční dopolední termín si vyzkouší ve 12. kole divize D fotbalisté FK APOS Blansko. Výkop venkovního utkání v Rousínově, které se hraje příští sobotu 24. 10. byl po vzájemné dohodě obou klubů přesunut na 10:30.
17.10.Áčko deklasovalo NapajedlaBLA - NAP 4:0, 11.kolo | Boris HasaB L A N S K O - Fotbalisté FK APOS Blansko po třech kolech opět slaví plný bodový zisk. Na domácím hřišti porazili vysoko Napajedla, když se o čtyři branky rovnoměrně podělili Traxl, Bednář, Novotný a Pokorný. V dobrém světle se navíc uvedla nová akvizice na postu stopera Radim Vlček.
17.10.Juniorka si díky výhře v derby upevnila vedoucí poziciBSB - BLB 0:4, 11.kolo | Libor KlimešB O S K O V I C E - Juniorka i na konci podzimu neztrácí glanc. Tentokrát si svěřenci trenéra Šindelky vyšlápli na rivala z Boskovic, jejichž B tým zdolali na jejich hřišti 4:0.
18.10.Ve Znojmě se staršímu dorostu nevedloZNB - BLA 3:0, 11.kolo | Michal PolákZ N O J MO - Pro dosavadní nejvyšší porážku v sezóně si přijeli svěřenci trenéra Poláka do Znojma. B tým 1. SC je přehrál jednoznačně 3:0.
18.10.Mladší dorost zvítězil na půdě Znojma BZNB - BLA 1:3, 11.kolo | Jiří PokojZ N O J M O - Šestou výhru v řadě získal mladší dorost ve Znojmě po výsledku 3:1.
19.10.Žáci se za B dorost předvedli ve výborném světleKOT - BLB 0:2, 8.kolo | Jiří PokojK O T V R D O V I C E - B dorostu v Kotvrdovicích vypomohlo hned několik žáků, kteří se uvedli ve výborném světle a přispěli k vítězství 2:0.
21.10.Proti Šardicím nastoupí A tým již 28. 10.BLA - SAR 0:0, 16.kolo | Boris HasaB L A N S K O - K další změně v programu mistrovských utkání došlo dnes u A mužstva FK APOS Blansko. Původně plánovaný termín předehrávky 16. kola Blansko - Šardice 14. 11. byl po dohodě obou mužstev a schválení STK změněn. Utkání s lídrem tabulky sehrají naši fotbalisté příští středu 28. 10. od 14:30 na stadionu Na Údolní ulici.
24.10.Áčko přišlo o výhru v samotném závěruROU - BLA 1:1, 12.kolo | Boris HasaR O U S Í N O V - Až v 90. minutě ztratili jednobrankové vedení fotbalisté FK APOS Blansko v souboji s posledním Rousínovem. O dělbě bodů rozhodl důrazný útočník Růžička, který využil nepozornosti blanenské obrany.
25.10.Starší dorost zdolal na škváře Spartu Brno BBLA - SBB 4:0, 12.kolo | Michal PolákB L A N S K O - V posledním domácím utkání na podzim starší dorostenci vyhráli vysoko nad Spartou Brno B. Utkání se vinou počasí hrálo na škvárovém hřišti.
26.10.Starší žáci odvezli cenné tři body z LíšněLIS - BLA 1:2, 10.kolo | Jaroslav MatuškaL Í Š E Ň - Po třech porážkách se konečně podařilo zabodovat starším žákům a to hned naplno. Díky příkladné bojovnosti a nasazení si kluci odvezli 3 body z Líšni.
Další stránky
12>>
 
 

 
 
 
Copyright © 2007-2020 FK Blansko & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt na redakci webu