Archiv » Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V říjnu 2011 vyšly tyto články:

31.10.Vítězná série pokračuje: Blansko B - Šošůvka 5:1BLB - SOS 5:1, 12.kolo | Pavel PaděraB l a n s k o - Fotbalisté FK APOS Blansko B prodloužili sérii vítězných utkání již na sedm. Tentokrát si svěřenci Radka Sedláčka poradili v domácím prostředí na Údolní se Šošůvkou v poměru 5:1.
30.10.Duel ex-divizních týmů skončil remízouROU - BLA 0:0, 13.kolo | Boris HasaR o u s í n o v - Sedmou remízu v sezóně si na své konto připsali fotbalisté FK APOS Blansko. Tentokrát svěřenci trenéra Kuglera podruhé v sezóně nedokázali skórovat a remizovali na hřišti Rousínova 0:0.
26.10.Remíza v derby nepotěšila nikohoBLA - RAJ 1:1, 12.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Sobotní remíza 1:1, která se zrodila v utkání Blanska s Ráječkem, nepotěšila ani jednu stranu. Hosté cítili křivdu, když proti nim byla nařízena penalta za hraní rukou ve vápně, Blanenští zase litovali další ztráty bodů na domácím hřišti.
26.10.Prodloužení vítězné série zařídil Martin PokornýVYS - BLB 0:1, 11.kolo | Pavel PaděraB l a n s k o - Fotbalisté FK APOS Blansko B válí. Svěřenci trenéra Radka Sedláčka vyhráli šesté utkání v řadě, tentokrát na půdě Vysočan díky brance Martina Pokorného.
25.10.Remízu s Ráječkem zachraňoval kapitán BubeníčekBLA - RAJ 1:1, 12.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Fotbalisté FK APOS Blansko remizovali v posledním derby letošního kalendářního roku s Ráječkem 1:1. Hosté šli do vedení zásluhou vydařené individuální akce Jana Sehnala, remízu pro Blansko zachránil úspěšně proměněnou penaltou Radim Bubeníček.
21.10.Poslední derby podzimu je tu, Blansko hostí RáječkoBLA - RAJ 1:1, 12.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Poslední derby v podzimní části čeká zítra v rámci 12. kola krajského přeboru fotbalisty FK APOS Blansko. Na stadionu na Údolní přivítají svěřenci trenéra Kuglera od 14:30 tým SK Olympia Ráječko.
16.10.Blansko odvezlo všechny body z KuřimiKUR - BLA 1:3, 11.kolo | Boris HasaK u ř i m / B l a n s k o - Fotbalisté FK APOS Blansko v 11. kole krajského přeboru vydolovali všechny body v nedaleké Kuřimi, kde po brankách Šenka, Sehnala a Janíčka zvítězili 3:1.
16.10.B tým díky hattricku Nečase zdolal suverénně DrnoviceBLB - DRN 4:0, 10.kolo | Pavel PaděraB l a n s k o - Výbornou formu potvrdili v 10. kole okresního přeboru fotbalisté FK APOS Blansko B. I díky hattricku Jana Nečase porazili Drnovice u Lysic vysoko 4:0 a připsali si na své konto páté vítězství v řadě.
15.10.B tým na vítězné vlně, porazil také rezervu BoskovicBSB - BLB 1:4, 9.kolo | Pavel PaděraB o s k o v i c e / B l a n s k o - V 9. kole okresního přeboru prodloužilo B mužstvo svoji sérii vítězných zápasů na čtyři. Tentokrát si svěřenci trenéra Sedláčka vyšlápli na Boskovice B, které na jejich hřišti porazili 4:1.
15.10.Starší žáci doma proti Zbrojovce C neobstáliBLA - ZBC 1:4, 8.kolo | Michal ŠenkeříkB l a n s k o - V 8. kole krajského přeboru nestačili starší žáci na domácí půdě na Zbrojovku Brno C, které podlehli 1:4.
8.10.Blansko brankou Sehnala udolalo poslední ZbýšovBLA - ZBŠ 1:0, 10.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Fotbalisté FK APOS Blansko si v 10. kole krajského přeboru splnili povinnost a porazili poslední celek tabulky po brance Martina Sehnala nejtěsnějším rozdílem 1:0.
6.10.Výborný výsledek mladší přípravky na turnaji v Brně Leoš FarníkB r n o / B l a n s k o - V sobotu 1. 10. 2011 jsme se zúčastnili kvalitně obsazeného turnaje v Brně-Ivanovicích, který pořádala Zbrojovka Brno.
6.10.Starší žáci vyhráli také v BystrciBYS - BLA 0:2, 7.kolo | Michal ŠenkeříkB r n o / B l a n s k o - V 7. kole krajského přeboru vyhráli starší žáci díky dvěma brankám Dominika Študenta v Bystrci 2:0 a připsali si na své konto již čtvrtý tříbodový zisk v řadě.
2.10.Blansko zanechalo v Rajhradě výborný dojem a dva bodyRJH - BLA 1:1, 9.kolo | Boris HasaR a j h r a d / B l a n s k o - Fotbalisté FK APOS Blansko završili anglický týden remízou 1:1 na hřišti nováčka krajského přeboru z Rajhradu. Na branku Michala Šenka odpověděli domácí až v závěru zápasu a uhráli tak pro ně velmi cennou remízu.
2.10.Mladší dorost potvrdil svoji dobrou formu také v OtrokovicíchOTR - BLA 2:4, 9.kolo | Petr StupkaB l a n s k o - Mladší dorostenci potvrdili v 9. kole dorostenecké divize D svoji dobrou formu a potřetí za sebou naplno bodovali, když na hřišti Otrokovic vyhráli 4:2.
2.10.Dobrou formu B týmu odnesl lídr tabulky z DoubraviceBLB - DOU 3:1, 8.kolo | Pavel PaděraB l a n s k o - Potřetí za sebou dokázali naplno bodovat fotbalisté FK APOS Blansko B. V 8. kole okresního přeboru si svěřenci Radka Sedláčka poradili na domácí půdě s dosavadním lídrem tabulky Doubravicí v poměru 3:1.
 
 

 
 
 
Copyright © 2007-2020 FK Blansko & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt na redakci webu