Archiv » Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V říjnu 2014 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
30.10.Blansko v sobotu přivítá úspěšného nováčka z Havlíčkova BroduBLA - HVB 0:4, 13.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Fotbalisty FK Blansko po prohře na hřišti lídra tabulky čeká v domácím duelu konfrontace s druhým týmem tabulky. V sobotu od 14:00 přivítají svěřenci trenéra Ludevíta Grmely na stadionu na Údolní nováčka letošního ročníku divize D FC Slovan Havlíčkův Brod.
30.10.Série neporazitelnosti skončila, starší žáci prohráli na SvratceSVB - BLA 2:1, 10.kolo | Boris Hasa/Michal ŠenkeříkB r n o / B l a n s k o - Šest kol trvala neporazitelnost starších žáků v krajském přeboru. Tato povedená série skončila v minulém kole na hřišti Svratky Brno, kde svěřenci trenéra Michala Šenkeříka prohráli těsně 2:1.
29.10.Mladší dorost doma konečně vyhrál, odnesly to OtrokoviceBLA - OTR 5:2, 12.kolo | Boris Hasa/David BednářB l a n s k o - Až na pátý pokus se mladším dorostencům podařilo doma naplno bodovat. Ve 12. kole divize D porazili svěřenci trenéra Davida Bednáře Viktorii Otrokovice poměrem 5:2.
29.10.Farma uhrála v Lipovci bezbrankovou remízuLIP - BOR 0:0, 12.kolo | Boris HasaL i p o v e c / B l a n s k o - Farmářský Bořitov se v neděli v rámci 12. kola 1. A třídy, skupiny A představil v dalším okresním derby na hřišti Lipovce. Svěřenci trenéra Antonína Koláře si odvezli bod za remízu 0:0.
29.10.Proti Napajedlům již příští středu, podzim Blansko zakončí na VrchoviněBoris HasaB l a n s k o - K další změně došlo v původně plánovaném programu mistrovských utkání A týmu FK Blansko. Na žádost soupeře a po odsouhlasení vedením našeho klubu se bude předehrávané utkání 16. kola proti Napajedlům hrát již za týden.
26.10.Blansko statečně bojovalo s lídrem, na body však nedosáhloVEM - BLA 3:1, 12.kolo | Boris HasaV e l k é   M e z i ř í č í / B l a n s k o - Fotbalisté FK Blansko ve 12. kole divize D zavítali na hřiště lídra tabulky z Velkého Meziříčí. Po bojovném a obětavém výkonu podlehli svěřenci trenéra Ludevíta Grmely svému soupeři poměrem 3:1.
25.10.Klubovými legendami pánové Jarůšek, Sedlák, Večeřa, Šindelka a NečesanýBoris HasaB l a n s k o - Vedení FK Blansko ocenilo v poločasové přestávce utkání A týmu proti Rosicím v rámci 10 letého výročí od založení FK Blansko, dalších pět legend z řad Metry Blansko a ČKD Blansko.
24.10.V poločase proti Žďáru oceněni pánové Krabička, Klouda, Malits, Kleveta a KniesBoris HasaB l a n s k o - Vedení FK Blansko o poločasové přestávce domácího utkání A týmu proti Žďáru nad Sázavou pokračovalo v oceňování klubových legend z řad Metry a ČKD Blansko v rámci 10 letého výročí od založení FK Blansko, který vznikl spojením těchto klubů.
24.10.V neděli v čase žižkovském se Blansko představí na hřišti lídraVEM - BLA 3:1, 12.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Již 12. kolo divize D je na programu o nadcházejícím víkendu. Fotbalisty FK Blansko čeká konfrontace z nejtěžších. V neděli v čase 10:15, který je již několik let typický pro pražskou Viktorii Žižkov, se svěřenci trenéra Grmely představí na hřišti Velkého Meziříčí.
23.10.Starší žáci nadělili Bohunicím pětkuBLA - BHN 5:0, 9.kolo | Boris Hasa/Michal ŠenkeříkB l a n s k o - V 9. kole krajského přeboru hostili starší žáci na stadionu na Údolní předposlední celek tabulky Tatran Bohunice. Svěřenci trenéra Michala Šenkeříka se střelecky probudili až po přestávce a porazili svého soupeře poměrem 5:0.
21.10.Mladší dorost neudržel proti Břeclavi B vedení a doma remizovalBLA - BŘB 3:3, 11.kolo | Boris Hasa/Petr ŠípB l a n s k o - Nadějné poločasové vedení 3:1 nedokázali udržet v utkání 11. kola divize D proti Břeclavi B mladší dorostenci FK Blansko. Po změně stran soupeř zabral a dokázal skóre srovnat do konečné podoby 3:3.
20.10.Farmářský Bořitov v derby s Kunštátem neuspělBOR - KUN 0:3, 11.kolo | Boris HasaB o ř i t o v / B l a n s k o - Farmářský celek z Bořitova vyšel v nedělním derby s Kunštátem bodově i střelecky naprázdno. Na domácím trávníku podlehli svěřenci trenéra Antonína Koláře v 11. kole 1.A třídy, skupiny A svému soupeři poměrem 0:3.
20.10.Jan Trtílek měl proti Rosicím na kopačce vítěznou brankuBLA - ROS 1:1, 11.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Velmi blízko ke vstřelení vítězné branky měl v sobotním zápase proti Rosicím Jan Trtílek. Blanenský útočník nahradil do druhé půle Ondřeje Ullmanna a rozhýbal hru svého mužstva. O radost ze vstřelené branky ho připravil výtěčným zákrokem brankář Balčirák. Více v rozhovoru.
19.10.Blansko remízovým králem, smírně se rozešlo také s RosicemiBLA - ROS 1:1, 11.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Fotbalisté FK Blansko jsou remízovým králem divize D. Šestý nerozhodný výsledek si svěřenci trenéra Ludevíta Grmely připsali na své konto v 11. kole, když doma hostili FC Slovan Rosice. Na branku Rosic z první půle odpověděl v 70. minutě David Jukl.
19.10.Byl to jednoduchý gól, hodnotil vyrovnávací trefu David Jukl BLA - ROS 1:1, 11.kolo | Boris HasaB l a n s k o - V utkání proti Rosicím se David Jukl postaral po chybě Tomáše Selingera o vyrovnávací trefu na 1:1. Podle slov blanenského záložníka si jeho mužstvo za druhý poločas zasloužilo vyhrát. Nejen vývoj sobotního utkání zhodnotil David Jukl pro FK Blansko TV.
16.10.Starší žáci přišli v Kuřimi o výhru v poslední minutěKUR - BLA 2:2, 8.kolo | Boris Hasa/Michal ŠenkeříkK u ř i m / B l a n s k o - Velmi blízko cennému zisku tří bodů byli v utkání 8. kola krajského přeboru starší žáci. Na hřišti Kuřimi vedli díky dvěma brankám Martina Doležela 2:1, domácí však v poslední minutě stačili skóre vyrovnat.
16.10.V sobotu Blansko přivítá Slovan RosiceBLA - ROS 1:1, 11.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Fotbalisté FK Blansko o víkendu završí poslední anglický týden podzimní části divize D. V rámci 11. kola přivítají svěřenci trenéra Ludevíta Grmely v sobotu od 15:00 na stadionu na Údolní celek FC Slovan Rosice.
15.10.Farmě zařídil remízu v Tasovicích Tomáš JarůšekTAB - BOR 1:1, 10.kolo | Boris Hasa/Alois ŤoupekT a s o v i c e / B l a n s k o - Farmářský celek z Bořitova po minulém jednoznačném vítězství nad Dobšicemi získal v 10. kole 1. A třídy, skupiny A cenný bod na hřišti rezervy divizních Tasovic. Střelecky se opět prosadil Tomáš Jarůšek.
15.10.Blansko se v dohrávce rozešlo se Žďárem bez branekBLA - ZNS 0:0, 8.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Fotbalisté FK Blansko remizovali v dohrávce 8. kola divize D s loňským účastníkem MSFL Žďárem nad Sázavou v domácím prostředí 0:0. Oba týmy byly blízko ke vstřelení branky, brankářům však celkem třikrát pomohla v prvním poločase branková konstrukce.
14.10.Ve středeční dohrávce Blansko přivítá Žďár nad SázavouBLA - ZNS 0:0, 8.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Fotbalisté FK Blansko zítra srovnají krok s drtivou většinou týmů v divizi v počtu odehraných utkání. V dohrávce 8. kola přivítají svěřenci trenéra Ludevíta Grmely na domácím stadionu na Údolní loňského účastníka MSFL Žďár nad Sázavou.
Další stránky
12>>
 
 

 
 
 
Copyright © 2007-2020 FK Blansko & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt na redakci webu