Archiv » Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V únoru 2010 vyšly tyto články:

28.2.A tým se s líšeňským turnajem rozloučil výhrouROU - BLA 0:4, 0.kolo | Boris HasaL í š e ň - Vysokým vítězstvím 4:0 zakončili účinkování na zimním turnaji v Líšni fotbalisté FK APOS Blansko. Do sítě Rousínova se postupně trefili Starý, Farník, Beneš a Nečas.
27.2.Výhru s Dobšicemi orámovaly branky v úvodu a v závěruBLB - DOŠ 2:0, 0.kolo | Boris HasaB o s k o v i c e - Vítězstvím 2:0 skončilo další přípravné utkání fotbalistů FK APOS Blansko. Proti Dobšicím nastoupily v obou poločasech dvě naprosto odlišné sestavy.
24.2.Přípravka obsadila ve Svitavách 6. místoJosef ŠmerdaS v i t a v y / B l a n s k o - Výborně obsazeného halového turnaje se v neděli zúčastnila přípravka FK APOS Blansko. V nabité konkurenci nakonec skončili naši kluci na 6. místě.
23.2.Starší dorost udolal v přestřelce BohuniceMichal PolákB r n o / B l a n s k o - V sedmibrankovou přestřelku se změnilo přípravné utkání staršího dorostu s Bohunicemi. Po poločase 3:0 ve prospěch Blanska se nakonec svěřenci Michala Poláka o vítězství strachovali.
23.2.B tým na Artézii nestačil na SvitavyBLB - SVY 2:4, 0.kolo | Bohumil HlaváčekB o s k o v i c e - Porážkou 2:4 skončilo další přípravné utkání B týmu v rámci boskovického Artézia Cupu. Tentokrát se svěřenci trenéra Šindelky museli sklonit před druhým týmem krajského přeboru pardubického kraje Svitavami.
23.2.Valná hromada výrazné změny nepřineslainfoB l a n s k o - Druhý termín mimořádné valné hromady proběhl v sobotu ve Fotbalové hospůdce na stadionu Na Údolní.
21.2.Bratrský souboj vyzněl pro Luďka PernicuBRB - BLA 5:1, 0.kolo | Boris HasaL í š e ň - V 6. kole líšeňského zimního turnaje prohráli fotbalisté FK APOS Blansko s 1. FC Brno B 1:5. Jedinou branku našich barev zaznamenal v 54. minutě po ukázkové hlavičce Marek Pernica. V dresu Brna B proti němu nastoupil bratr Luděk. (Na snímku Marek Pernica a Zdeněk Polák).
21.2.Výsledky přípravných utkání mládežeBoris HasaB r n o / B l a n s k o - Hned tři přípravná utkání s týmem Bohunic o víkendu postupně sehráli mladší dorostenci a starší a mladší žáci (Foto z utkání mladších žáků).
17.2.Derby vyznělo jednoznačně pro BoskoviceBSK - BLA 4:0, 0.kolo | Boris HasaB o s k o v i c e - Přesvědčivým výsledkem 4:0 porazili v přátelském utkání domácí Boskovice fotbalisty FK APOS Blansko. Dvakrát se mezi střelce zapsal zkušený Jiří Vorlický. Premiéru v dresu A týmu si odbyl brankář Jakub Kyzlink (na snímku).
16.2.Mladší žáci vyhráli halovou liguBoris HasaK u ř i m / B l a n s k o - Suverénním způsobem vyhráli mladší žáci letošní ročník halové ligy, jejíž dějistvím byla nedaleká Kuřim.
15.2.B tým podlehl v derby BoskovicímBSK - BLB 2:0, 0.kolo | Bohumil HlaváčekB o s k o v i c e - V pořadí již třetí porážku si na Artézia Cupu připsali fotbalisté FK APOS Blansko B. Tentokrát nestačili na domácí Boskovice, za které nastoupili převážně hráči B mužstva.
15.2.Přípravky uspěly na domácím turnajiBohumil HlaváčekB l a n s k o - Ve sportovní hale TJ ČKD Blansko se odehrály v sobotu dva na sebe navazující turnaje přípravek.
13.2.Souboj obran rozhodl OprchalLIS - BLA 1:0, 0.kolo | Boris HasaL í š e ň - V 5. kole zimního turnaje v Líšni prohráli fotbalisté FK APOS Blansko s pořádajícím týmem 1:0. O výsledku rozhodla v 72. minutě přesná hlavička Zbyňka Oprchala.
8.2.Mladší žáci prohráli s 1. FC BrnoMichal ŠenkeříkB r n o / B l a n s k o - V neděli sehráli mladší žáci přátelské utkání s 1. FC Brno. Na umělé trávě v Brněnských Ivanovicích dominovali domácí, kteří zvítězili 9:1.
7.2.B tým nestačil na KuřimKUR - BLB 3:1, 0.kolo | Bohumil HlaváčekB o s k o v i c e - Ve třetím kole Artézia Cupu podlehl B tým FK APOS Blansko 1:3 Kuřimi. Jedinou branku vstřelil po změně stran Marek Pernica.
6.2.A mužstvo s Gallou v brance zabralo, odnesla to BystrcBYS - BLA 0:2, 0.kolo | Boris HasaL í š e ň - První vítězství na zimním turnaji v Líšni si na své konto připsali fotbalisté FK APOS Blansko. Po kompaktním výkonu především v obranné fázi zdolali 13. celek MSFL Dostu Bystrc 2:0. Mezi třemi tyčemi se představila nová tvář David Galla z Bystrce. (Foto: DENÍK/Lubomír Stehlík)
5.2.Školení trenérů fotbalu - licence B a CinfoTrenérská rada JmKFS Brno a Okresní fotbalový svaz Blansko pořádají školení fotbalových trenérů.
1.2.Vyhlášení ankety Fotbalista roku 2009Boris HasaJ e d o v n i c e / B l a n s k o - Tradiční vyhlášení ankety OFS Blansko Fotbalista roku 2009 proběhlo v pátek v prostorách kulturního sálu v Jedovnicích. Moderátorského žezla se chopil herec Pavel Trávníček. Na snímku při rozhovoru s Alešem Slaninou (Foto: Jan Charvát/DENÍK ROVNOST).
1.2.Mladší žáci skončili v Bohunicích druzíMichal ŠenkeříkB r n o / B l a n s k o - Velmi pěkného umístění dosáhli na silně obsazeném turnaji v Bohunicích mladší žáci. Po sobotním postupu do vyřazovacích bojů se nakonec svěřenci trenéra Šenkeříka prokousali až do finále. V penaltovém rozstřelu se lépe vedlo jejich soupeři, Spartě Brno.
 
 

 
 
 
Copyright © 2007-2020 FK Blansko & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt na redakci webu