Archiv » Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V únoru 2012 vyšly tyto články:

28.2.Blansko vyhrálo i v neděli, s Velkou BítešíVBI - BLA 1:3, 0.kolo | Boris HasaB r n o / B l a n s k o - Také ve druhém víkendovém přípravném utkání se fotbalisté FK Blansko radovali z vítězství. Na umělé trávě Sparty Brno porazili svěřenci Michala Kuglera Velkou Bíteš 3:1.
27.2.Starší dorost ani napodruhé na zimním turnaji nebodovalJiří Pokoj, trenérStarší dorostenci v sestavě výrazně poznamenané absencemi na svého soupeře nestačili. Více než porážka mrzí trenéra zranění dalších hráčů, takže příští týden bude problém dát dohromady zdravou jedenáctku.
25.2.Mladší dorost Zbrojovky sestřelil OulehlaZB7 - BLA 0:2, 0.kolo | Boris HasaB r n o / B l a n s k o - Fotbalisté FK Blansko získali první body do tabulky zimního turnaje v Líšni. Na umělé trávě v TCM v Brněnských Ivanovicích porazili svěřenci trenéra Kuglera mladší A dorost Zbrojovky Brno 2:0, když obě branky vstřelil po změně stran Jiří Oulehla.
23.2.Překvapení na zimním turnaji v BoskovicíchMatuška JaroslavVe čtvrtek 23.2.2012 od 18:00 hod. se po dohodě obou soupeřů předehrával zápas 3. kola ZT v Boskovicích mezi pořádajícím FC Boskovice a "B" týmem FK Blansko. Utkání skončilo nečekanou výhrou účastníka okresního přeboru nad mužstvem hrajícím krajský přebor v poměru 3:2.
21.2.A tým prohrál na Líšeň cupu i potřetíLIS - BLA 4:0, 0.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Fotbalisté FK Blansko prohráli také své třetí utkání v rámci zimního turnaje v Líšni. Tentokrát s domácím týmem SK Líšeň v poměru 0:4.
21.2.Z - Model CUP vyhrál Starý LískovecMichal ŠenkeříkB l a n s k o - V neděli se v hale TJ ČKD Blansko uskutečnil tradiční halový turnaj starších žáků pod názvem Z - Model CUP 2012.
20.2.Starší dorost se představil poprvé na ZT v Boskovicích | trenér Jiří Pokoj st.B l a n s k o - V utkání druhého kola ZT na UT v Boskovicích se starší dorost FK Blansko potkal s účastníkem 1.A třídy Sokolem Bořitov.
19.2.B tým na zimním turnaji v Boskovicích zvítězil nad KunštátemKUN - BLB 2:3, 2.kolo | Jaroslav MatuškaB o s k o v i c e / B l a n s k o - Ve svém druhém vystoupení na zimním turnaji v Boskovicích narazilo naše "béčko" na FK Kunštát, aktuálně třetí tým 1.B třídy a po vyrovnané hře získalo 3 body za výhru 3:2.
15.2.Tisková zpráva z jednání Náhradní mimořádné valné hromady Občanského sdružení FK BlanskoVedení FK BlanskoB l a n s k o - Po sobotní náhradní valné hromadě občanského sdružení FK Blansko vydává vedení klubu následující tiskovou zprávu.
13.2.Ve druhém víkendovém utkání zdolalo Blansko MiroslavMIR - BLA 1:2, 0.kolo | Boris HasaB r n o / B l a n s k o - Již páté přípravné utkání sehráli včera na umělé trávě ZŠ Janouškova fotbalisté FK APOS Blansko. Po brankách Jakuba Šplíchala a Ladislava Hansla zvítězili nad účastníkem 1.A třídy, skupiny A, FC Miroslaví v poměru 2:1.
11.2.Blansko v Líšni podruhé prohrálo, tentokrát s VyškovemVYK - BLA 2:1, 0.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Fotbalisté FK APOS Blansko prohráli také ve svém druhém utkání v rámci zimního turnaje v Líšni. Tentokrát svěřenci trenéra Kuglera jen těsně nestačili na divizní Vyškov.
7.2.Na valné hromadě se o změně názvu nerozhodloBoris HasaB l a n s k o - V sobotu proběhla ve fotbalové hospůdce na hřišti v areálu stadionu na Údolní valná hromada občanského sdružení FK APOS Blansko. Jejím hlavním bodem mělo být odhlasování změny názvu klubu na FK Blansko.
5.2.Přípravka byla ve Vyškově velmi úspěšnáLeoš FarníkV y š k o v / B l a n s k o - Minulé dvě soboty 21. 1. a 28. 1. jsme byli reprezentovat FK Blansko za mladší přípravku na turnajích ve Vyškově.
5.2.Mladší dorost vyhrál turnaj v LetovicíchJosef ŠmerdaL e t o v i c e / B l a n s k o - Mladší dorostenci FK APOS Blansko se včera zúčastnili halového turnaje v Letovicích. Svěřenci trenéra Petr Stupky přes urputné boje ve skupině nakonec vybojovali prvenství.
5.2.Rezerva zahájila turnaj remízouKUR - BLB 2:2, 1.kolo | Radek SedláčekB o s k o v i c e / B l a n s k o - Remízou 2:2 s Kuřimí zahájili zimní turnaj v Boskovicích fotbalisté FK APOS Blansko B. Svěřenci Radka Sedláčka i přes značně zúženou sestavu uhráli velmi dobrý výsledek.
1.2.Blansko na hřišti Tatranu remizovaloBHN - BLA 1:1, 0.kolo | Boris HasaB r n o - Fotbalisté FK APOS Blansko remizovali ve třetím přípravném utkání na hřišti nováčka divize D Tatranu Brno Bohunice 1:1. O jediný střelecký zápis svěřenců trenéra Kuglera se již v 5. minutě postaral útočník Petr Crhák.
 
 

 
 
 
Copyright © 2007-2020 FK Blansko & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt na redakci webu