Archiv » Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V únoru 2014 vyšly tyto články:

26.2.Starší žáci vyhráli domácí halový turnaj na ÚdolníJosef ŠmerdaB l a n s k o - V sobotu 15. února se ve sportovní hale na Údolní ulici uskutečnil turnaj starších žáků, ročník 1999 a mladší. Za účasti osmi týmů do hry zasáhli také domácí starší žáci FK Blansko, tentokrát hrající jako B tým.
23.2.Vyrovnaný duel s Rájcem rozhodl Petr CrhákBoris HasaB o s k o v i c e / B l a n s k o - Vyrovnané utkání sehráli starší dorostenci FK Blansko pod vedením nového trenéra Jiřího Pokoje mladšího v rámci Artézia Cupu s lídrem 1.B třídy, skupiny A Rájcem-Jestřebí. Nadějnou remízu 2:2 však odmítl čtvrt hodiny před koncem zkušený Petr Crhák.
23.2.Blansko nestačilo na Určice, rozhodl první poločasURC - BLA 4:1, 0.kolo | Boris HasaP r o s t ě j o v / B l a n s k o - Fotbalisté FK Blansko sehráli na umělé trávě 1. SK Prostějov přípravné utkání s 4. týmem divize E Určicemi. O výsledku utkání rozhodl již první poločas, v němž Blanenští inkasovali třikrát. O jedinou branku se postaral Jan Koudelka.
22.2.Dalším testem bude utkání s UrčicemiURC - BLA 4:1, 0.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Další přípravné utkání sehrají dnes fotbalisté FK Blansko. Tentokrát bude soupeřem svěřenců kouče Haského celek, hrající divizi E TJ Sokol Určice. Utkání se hraje od 18:00 na umělé trávě 1. SK Prostějov.
22.2.Alexandr Malits oslavencemBoris HasaB l a n s k o - Dnešního dne se dožívá 45. narozenin trenér brankářů, masér A týmu FK Blansko a také správce stadionu na Údolní Alexandr Malits mladší.
22.2.Novým trenérem staršího dorostu se stal Jiří PokojBoris HasaB l a n s k o - Od 12. února má tým staršího dorostu nového trenéra. Stal se jim bývalý hráč našeho klubu Jiří Pokoj mladší, který naposledy působyl jako hrající trenér ve Vavřinci.
17.2.Rezerva vstoupila do přípravy vítězněBLB - SLP 4:3, 0.kolo | Miloš Vašák st./Boris HasaB r n o / B l a n s k o - V neděli sehráli první přípravné utkání v rámci zimní přípravy fotbalisté FK Blansko B. Na umělé trávě VÚT Brno zdolali svěřenci trenéra Študenta účastníka okresního přeboru TJ Sloup 4:3.
16.2.Výkon ve druhém poločase byl totálním fiaskem, hodnotil prohru Jiří HajskýSVY - BLA 5:3, 0.kolo | Boris HasaS v i t a v y / B l a n s k o - Konfrontace s divizní skupinou C nedopadla pro fotbalisty FK Blansko nejlépe. První poločas utkání se Svitavami sice svěřenci trenéra Hajského vyhráli, po změně stran však hru zcela ovládl soupeř. Porážku 5:3 zhodnotil lodivod blanenské lavičky.
16.2.Mladší dorostenci zdolali Moravskou SlaviiJiří Pokoj st./Boris HasaB r n o / B l a n s k o - Mladší dorostenci si v přípravném utkání poradili s účastníkem krajského přeboru dorostu Moravskou Slavii Brno, kterou zdolali 8:0.
15.2.Blansko v přípravě poprvé prohrálo, Svitavy předvedly uragán po změně stranSVY - BLA 5:3, 0.kolo | Boris Hasa/Jan TrtílekS v i t a v y / B l a n s k o - Fotbalisté FK Blansko zaznamenali první porážku v dosavadním průběhu zimní přípravy. V konfrontaci s účastníkem divize C si svěřenci kouče Hajského vedli dobře v prvním poločase, v tom druhém však ovládli hřiště svitavští fotbalisté, kteří zvítězili 5:3.
14.2.Zítra proběhne v hale na Údolní turnaj starších žákůJosef Šmerda/Boris HasaB l a n s k o - V sobotu 15. února se ve sportovní hale na Údolní ulici uskuteční turnaj starších žáků, ročník 1999 a mladší. Za účasti osmi týmů do hry zasáhnou také domácí starší žáci FK Blansko, tentokrát hrající jako B tým.
9.2.Vzpomínka na Josefa ŠplíchalaVedení FK BlanskoB l a n s k o - Dnes uplynul přesně rok ode dne, kdy naše řady navždy opustil bývalý funkcionář našeho klubu pan Josef Šplíchal.
9.2.Blansko v přípravě vyhrálo i počtvrté, proti Ivančicím se blýskl CupákBLA - IVČ 5:0, 0.kolo | Boris HasaB r n o / B l a n s k o - V dalším přípravném utkání, hraném v TCM v Brněnských Ivanovicích, zdolali fotbalisté FK Blansko účastníka krajského přeboru FC Ivančice poměrem 5:0. Hattrickem se blýskl testovaný útočník Vojtěch Cupák.
8.2.Starší dorost vstoupil do Artézia Cupu vysokou prohrouDavid Bednář/Boris HasaB o s k o v i c e / B l a n s k o - Starší dorostenci sehráli včera úvodní utkání letošního ročníku Artézia Cupu. Proti domácímu A týmu Boskovic museli vinou několika absencí vypomoci i hráči mužské kategorie, přesto však svěřenci Petra Stupky podlehli svému soupeři poměrem 0:7.
8.2.Mladší dorostenci vyhráli turnaj v Letovicích Jiří Pokoj st.L e t o v i c e / B l a n s k o - Mladší dorostenci se dnes zúčastnili halového turnaje v Letovicích, na kterém se představilo 8 týmů z okresu Blansko. Svěřenci trenéra Jiřího Pokoje st. dokázali zvítězit ve všech utkáních a obsadili tak 1. místo.
7.2.Starší dorost zahájí Artézia Cup proti A týmu BoskovicBoris HasaB l a n s k o - Starší dorostenci FK Blansko dnes čeká zahajovací utkání na zimním turnaji Artézia Cup 2014, hraného tradičně v Boskovicích. Svěřenci trenéra Petra Stupky a Davida Bednáře se od 17:30 utkají s A týmem Boskovic.
2.2.Blansko proti Kohoutovicím góly produkovalo i inkasovaloBLA - KOH 6:3, 0.kolo | Boris HasaB r n o / B l a n s k o - Ve druhém přípravném utkání fotbalisté FK Blansko porazili Tatran Kohotovice 6:3, když se hattrickem blýskl Jan Koudelka. Na rozdíl od prvního utkání však mělo v defenzivě okénka.
2.2.Blansko zakončilo týden třetí výhrouBLA - KUR 3:2, 0.kolo | Boris HasaB r n o / B l a n s k o - Fotbalisté FK Blansko dnes završili úvodní blok přípravných utkání, když během osmi dnů sehráli celkem tři. V tom posledním přehráli účastníka krajského přeboru FC Kuřim po dvou brankách Jana Nečase a jedné Jana Koudelky poměrem 3:2.
 
 

 
 
 
Copyright © 2007-2020 FK Blansko & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt na redakci webu