Archiv » Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V březnu 2016 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
1.3.Mladší dorostenci a David Juran oceněni v anketě Nejlepší sportovec města Blanskowww.blansko.czB l a n s k o - Anketu Nejlepší sportovec města Blansko organizuje sportovní komise při Radě města Blanska. Vyhlášeno bylo deset jednotlivců, tři sportovní kolektivy, tři nejlepší trenéři a jedna osobnost, která se v roce 2015 nejvíce zasloužila o zviditelnění města na sportovním poli.
2.3.Emil Zuzák slaví životní jubileumVedení FK BlanskoB l a n s k o - Dnes se významného životního jubilea - 70 let dožívá legenda FK Blansko, bývalý hráč a funkcionář Spartaku Metra Blansko pan Emil Zuzák.
4.3.Předposlední přípravný zápas, Blansko se střetne s Dostou BystrcBYS - BLA 0:1, 0.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Zimní příprava A mužstva míří do své finální fáze. Předposledním soupeřem svěřenců trenéra Zbyňka Zbořila před startem jarní části divize D bude Dosta Bystrc. Utkání se hraje v tréninkovém centru mládeže Zbrojovky Brno v Brněnských Ivanovicích.
5.3.Blansko díky Mezlíkově penaltě zdolalo BystrcBYS - BLA 0:1, 0.kolo | Boris HasaB r n o / B l a n s k o - Fotbalisté FK Blansko sehráli v tréninkovém centru mládeže Zbrojovky Brno předposlední přípravný zápas před startem jarní části divize. V Brněnských Ivanovicích o výsledku utkání s Bystrcí rozhodla jediná branka, kterou z pokutového kopu zaznamenal Pavel Mezlík.
11.3.Blansko v generálce na divizi vyzve Moravskou SlaviiMSB - BLA 3:2, 0.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Posledního soupeře před začátkem jarní části divize D vyzvou zítra fotbalisté A týmu FK Blansko. V tréninkovém centru mládeže Zbrojovky Brno v Brněnských Ivanovicích se svěřenci Zbyňka Zbořila utkají s celkem SK Moravská Slavia.
12.3.Blansko v generálce podlehlo Moravské SlaviiMSB - BLA 3:2, 0.kolo | Boris HasaB r n o / B l a n s k o - Poslední přípravný zápas před startem jarní části divizní sezóny se fotbalistům A týmu FK Blansko výsledkově ani herně nevydařil. Na umělé trávě tréninkového centra Zbrojovky Brno podlehli svěřenci trenéra Zbyňka Zbořila Moravské Slavii 3:2. Obě branky Blanska vstřelil v závěru prvního poločasu František Schneider.
13.3.Takhle to v sezóně fungovat nemůže, uvědomuje si trenér ZbořilMSB - BLA 3:2, 0.kolo | Boris HasaB r n o / B l a n s k o - Hodně zklamaný byl po posledním přípravném utkání před startem jarní části divize D trenér Zbořil. Jeho svěřenci s Moravskou Slavií prohráli 3:2. Více než výsledek trápí lodivoda blanenské lavičky herní projev mužstva, který především v prvním poločase nebyl dobrý.
14.3.První poločas byl od nás dost vlažný, říká po generálce Jan NečasMSB - BLA 3:2, 0.kolo | Boris HasaB r n o / B l a n s k o - K porážce 3:2 v posledním přípravném utkání před startem jarní části divize D a k průběhu celé zimní přípravy se vyjádřil záložník Jan Nečas.
16.3.Souhrn zimní přípravy A týmuBoris HasaB l a n s k o - Sobotním přípravným utkání s Moravskou Slavií završili fotbalisté A týmu FK Blansko letošní zimní přípravu. Během ní sehráli svěřenci trenéra Zbořila 11 utkání, do kterých zasáhlo 26 hráčů. Více již v článku.
16.3.Kádr A týmu pro jarní část Moravskoslezské divize, skupiny DBoris HasaB l a n s k o - Již tuto sobotu 19. března vstoupí do jarních odvet v rámci divize D fotbalisté A týmu FK Blansko. Kádr trenéra Zbyňka Zbořila čítá šestnáct hráčů do pole a dva brankáře. Nejvýraznější posilou je zkušený záložník František Schneider.
17.3.FOTOCOUFAL mediálním partnerem klubu Boris HasaB l a n s k o - Novým mediálním partnerem FK Blansko pro jarní část letošní sezóny se stal brněnský profesionální fotograf Petr Coufal.
18.3.Divizní jaro startuje, Blansko se na úvod představí v Rosicích ROS - BLA 3:4, 18.kolo | Boris Hasa, Foto: www.fotocoufal.czB l a n s k o - Zimní fotbalová přestávka je minulostí. O nadcházejícím víkendu započnou jarní boje v divizi D. Fotbalisté A týmu FK Blansko se v rámci 18. kola představí na hřišti 13. celku tabulky Slovanu Rosice, který vede jejich bývalý trenér Michal Kugler.
18.3.Když budeme zdraví, tak věřím, že se na náš fotbal bude dát dívat, říká trenér ZbořilROS - BLA 3:4, 18.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Poprvé od svého návratu na lavičku A týmu FK Blansko povede mužstvo v mistrovském utkání. Trenér Zbyněk Zbořil v rozhovoru před úvodním zápasem jarní části divize D v Rosicích hodnotí průběh přípravy, představuje nové hráče a nastiňuje plány směrem k sezóně.
18.3.Jsem přesvědčený, že blanenští diváci se mají na jaře na co těšit, říká předseda klubu Jiří CrhaBoris HasaB l a n s k o - Jarní část sezóny je tu a my jsme proto vyzpovídali nejvyššího představitele vedení klubu. Jaké jsou cíle A týmu pro nejbližší období v rozhovoru prozradí předseda FK Blansko Ing. Jiří Crha.
20.3.Blansko zažilo úspěšný vstup do jara, v ofenzivním představení přestřílelo RosiceROS - BLA 3:4, 18.kolo | Boris Hasa, Foto: www.fotocoufal.czR o s i c e / B l a n s k o - Fotbalisté A týmu FK Blansko vykročili do jarní části sezóny pravou nohou. Svěřenci Zbyňka Zbořila zvítězili na hřišti Slovanu Rosice v divácky atraktivním utkání 4:3. Na třech brankách se podílel guinejský útočník Mohamed Traoré, který oblékl blanenský dres díky farmářské spolupráci s Tišnovem.
21.3.Byl to nadstandardní divizní zápas, říká po výhře v Rosicích trenér ZbořilROS - BLA 3:4, 18.kolo | Boris Hasa, Foto: www.fotocoufal.czR o s i c e / B l a n s k o - Spokojen s výkonem svých svěřenců i s celkovou kvalitou utkání byl po jarní premiéře blanenský trenér Zbyněk Zbořil. Jeho svěřenci se v útoku prosadili čtyřikrát a vypracovali si i další šance. Zápas v Rosicích zhodnotil trenér A týmu pro klubovou televizi.
21.3.Atmosféra v kabině je skvělá, pochvaloval si po premiéře Mohamed Traoré ROS - BLA 3:4, 18.kolo | Boris Hasa, Foto: www.fotocoufal.czR o s i c e / B l a n s k o - Sestavu A týmu FK Blansko v zápase na hřišti Rosic okořenil díky farmářské spolupráci s Tišnovem guinejský útočník Mohamed Traoré. Ten poprvé v kariéře okusil kvalitu divize a výrazně se podílel na vítězství 4:3, když dvě branky vstřelil a na jednu přihrál. Z původního anglického rozhovoru vám přinášíme jeho český přepis.
22.3.Hodně nám pomohl Momo, říká po výhře v Rosicích Petr GromskýROS - BLA 3:4, 18.kolo | Boris Hasa, Foto: www.fotocoufal.czR o s i c e / B l a n s k o - Úvodní jarní vítězství v Rosicích zhodnotil také Petr Gromský. Ten v prvním poločase svedl několik soubojů s bývalým spoluhráčem Petrem Šípem. Blanenský obránce také ocenil přínos Mohameda Traorého.
22.3.Převládají perfektní pocity, říká o premiéře v blanenském dresu Lukáš KoláčekROS - BLA 3:4, 18.kolo | Boris Hasa, Foto: www.fotocoufal.czR o s i c e / B l a n s k o - Úspěšnou premiéru v dresu A týmu FK Blansko prožil v zápase na hřišti Rosic Lukáš Koláček. Ten na postu stopera sváděl hodně soubojů s domácím kanonýrem Malatou a ve druhé půli také s vysokým Huškou. Nejen o nich byla řeč v pozápasovém hodnocení.
22.3.Miloš Krabička slaví životní jubileumVedení FK BlanskoB l a n s k o - Dnes se významného životního jubilea - 70 let dožívá legenda FK Blansko, bývalý hráč a funkcionář Spartaku Metra Blansko pan Miloš Krabička.
Další stránky
12>>
 
 

 
 
 
Copyright © 2007-2020 FK Blansko & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt na redakci webu