Archiv » Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V květnu 2013 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
31.5.Blansko zahájí náročný závěr sezóny v NovosedlechNOS - BLA 0:2, 26.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Náročný závěr sezóny čeká v červnu fotbalisty FK Blansko. V posledních pěti kolech se svěřenci trenéra Hajského hned čtyřikrát představí na půdě soupeře. Poprvé již tuto sobotu, kdy v rámci 26. kola zajíždějí na půdu Sokola Novosedly.
28.5.Mladší žáci deklasovali BohuniceBLA - BHN 14:0, 19.kolo | Luboš ŠustrB l a n s k o - Vysokým vítězstvím v poměru 14:0 skončilo utkání 19. kola krajského přeboru mladších žáků, v němž svěřenci trenéra Davida Jarůška hostili na domácím stadionu na Údolní celek Tatranu Bohunice.
28.5.Starší žáci podlehli Bohunicím BLA - BHN 2:3, 19.kolo | Josef ŠmerdaB l a n s k o - Starší žáci prohráli v sobotním 19. kole krajského přeboru na domácí půdě s Bohunicemi 2:3. V závěru soutěže čeká svěřence trenéra Michala Šenkeříka ještě těžká práce.
27.5.Rezerva na Svratce Brno neuspělaSVB - BLB 3:0, 23.kolo | Pavel PaděraB r n o / B l a n s k o - Fotbalisté FK Blansko B se v rámci 23. kola 1.B třídy, skupiny A představili na hřišti Svratky Brno. Svěřenci Ctibora Malíka v předposledním venkovním utkání neuspěli, když podlehli domácím 0:3.
25.5.Starší dorost udolal PelhřimovBLA - PEL 2:0, 14.kolo | Petr Stupka/Boris HasaB l a n s k o - Ve středeční dohrávce 14. kola divize D hostili starší dorostenci celek Pelhřimova. Svěřenci trenéra Petra Stupky v tomto utkání díky brankám Aleše Vágnera a Robina Buchty zvítězili 2:0.
25.5.Blansko díky hattricku Hansla porazilo PodivínBLA - POD 4:1, 25.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Fotbalisté FK Blansko si po úterní prohře v derby s Boskovicemi spravili chuť. V rámci 25. kola porazili svěřenci trenéra Hajského na domácím hřišti poslední Slavoj Podivín 4:1. Střelecky se blýskl útočník Ladislav Hansl, který zaznamenal hattrick.
24.5.Blansko hostí v souboji prvního s posledním PodivínBLA - POD 4:1, 25.kolo | Boris HasaB l a n s k o - V pořadí již třetí anglický týden jarní části krajského přeboru završí v sobotu fotbalisté FK Blansko. V rámci 25. kola hostí svěřenci Jiřího Hajského na stadionu na Údolní poslední celek tabulky Slavoj Podivín.
23.5.Mladší dorost válí dál, v dohrávce smetl PelhřimovBLA - PEL 5:0, 14.kolo | Jiří Pokoj st./Boris HasaB l a n s k o - Mladší dorostenci FK Blansko na jaře pod trenérem Jiřím Pokojem výsledkově válí. Naposledy v dohrávce 14. kola divize D porazili na domácím hřišti Pelhřimov vysoko 5:0 a připsali si na své konto tříbodový zisk již podeváté za sebou.
23.5.Starší žáci schytali ve Starém Lískovci debaklSTL - BLA 7:1, 18.kolo | Josef ŠmerdaB l a n s k o - Starší žáci se v rámci 18. kola krajského přeboru představili na hřišti Starého Lískovce. Svěřencům trenéra Michala Šenkeříka se utkání nevydařilo, utržili vysokou porážku 1:7.
21.5.Mladší žáci vyhráli ve Starém LískovciSTL - BLA 2:8, 18.kolo | Zdeněk Nevřela/Boris HasaB r n o / B l a n s k o - V 18. kole krajského přeboru se mladší žáci FK Blansko představili na hřišti Tatranu Starého Lískovce. Svěřenci trenéra Davida Jarůška v tomto utkání zvítězili jednoznačně 8:2.
21.5.Mladší přípravka nestačila až ve finále na SpartuLeoš Farník/Boris HasaR o s i c e / B l a n s k o - Mladší přípravka FK Blansko se v sobotu zúčastnila turnaje Rosicích u Brna, který pod názvem Respect Cup 2013 pořádala brněnská Sparta. Svěřenci Leoše Farníka na něm obsadili výborné 2. místo.
21.5.Blansko v derby selhalo, podlehlo BoskovicímBSK - BLA 1:0, 16.kolo | Boris HasaB o s k o v i c e / B l a n s k o - Fotbalisté FK Blansko po sérii bodově plodných utkání výsledkově selhali. V rámci dohrávky 16. kola prohráli svěřenci Jiřího Hajského na hřišti zachraňujících se Boskovic po vlažném výkonu 0:1.
20.5.Blansko čeká poslední derby, v dohrávce zavítá do BoskovicBSK - BLA 1:0, 16.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Fotbalisty FK Blansko čeká poslední derby v letošní sezóně. V rámci dohrávky 16. kola krajského přeboru se zítra svěřenci Jiřího Hasjkého představí na půdě o záchranu bojujících Boskovic.
19.5.Starší dorost zabral, odnesl to HumpolecBLA - HUM 6:1, 24.kolo | Petr Stupka/Boris HasaB l a n s k o - Starší dorostenci po dvou předchozích porážkách zabrali. V rámci 24. kola divize D porazili svěřenci trenéra Petra Stupky v domácím prostředí druhý celek tabulky Humpolec jednoznačně 6:1.
19.5.B tým neskóroval ani proti LipovciBLB - LIP 0:0, 22.kolo | Pavel Paděra ml.B l a n s k o - Branka soupeře je pro B tým zakletá. Po středeční bezbrankové remíze s Medlánkami skončilo shodným výsledkem také utkání 22. kola 1.B třídy, skupiny A, v němž FK Blansko B hostilo Sokol Lipovec.
18.5.Blansko nezaváhalo ani na horké půdě BzenceBZE - BLA 1:3, 24.kolo | Boris HasaB z e n e c / B l a n s k o - Fotbalisté FK Blansko vstoupili vítězně do třetího anglického týdne jarní části krajského přeboru. V rámci 24. kola zvítězili svěřenci Jiřího Hajského na horké půdě Bzence 3:1 a již v úterý je čeká derby v Boskovicích.
15.5.Starší dorost zakončil anglický týden prohrouBHN - BLA 4:2, 23.kolo | Petr Stupka/Boris HasaB r n o / B l a n s k o - Po středeční vysoké domácí prohře se Žďárem nad Sázavou nestačili na závěr anglického týdne starší dorostenci na Bohunice, na jejichž půdě prohráli 2:4.
15.5.Mladší dorost zvítězil také na hřišti lídraBHN - BLA 1:2, 23.kolo | Jiří Pokoj st./Boris HasaB r n o / B l a n s k o - Mladší dorost se veze na vítězné vlně. Jejich jarní formu odnesl také dosavadní lídr soutěže Bohunice, na jejichž hřišti zvítězili svěřenci Jiřího Pokoje staršího po brankách Kratochvíla a Ondřeje Zmeka 2:1.
15.5.Mladší žáci deklasovali MedlánkyBLA - MED 9:1, 17.kolo | Luboš ŠustrB l a n s k o - V 17. kola krajského přeboru si mladší žáci na domácí půdě otevřeli proti Medlánkám střelnici, když po poločase 4:0 nakonec v tomto utkání zvítězili vysoko 9:1.
14.5.Nepříznivou sérii zlomila rezerva v Černé HořeCNH - BLB 2:4, 21.kolo | Pavel Paděra/Boris HasaČ e r n á   H o r a / B l a n s k o - Sérii tří jednoznačných porážek ukončili v neděli fotbalisté FK Blansko B. Svěřenci trenéra Ctibora Malíka zvítězili v Černé Hoře díky dvěma brankám Tomáše Jarůška a jedné Jiřího Majera a Jana Sedláčka 4:2.
Další stránky
12>>
 
 

 
 
 
Copyright © 2007-2020 FK Blansko & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt na redakci webu