Archiv » Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V červnu 2012 vyšly tyto články:

1.6.Starší žáci postoupili do finále krajského poháruMichal ŠenkeříkB l a n s k o - Starší žáci zvládli dva důležité zápasy čtvrfinále a semifinále krajského poháru a po vyřazení Vyškova a Bystrce si svěřenci Michala Šenkeříka zahrají finále, ve kterém je čeká Slovan Brno.
2.6.Rezerva drží tříbodový náskok před SloupemBLB - VYS 3:1, 24.kolo | Jaroslav MatuškaB L A N S K O: Zisk tří bodů za povinné domácí vítězství nad soupeřem z Vysočan při současné výhře Sloupu nad Drnovicemi znamená, že na čele okresního přeboru ani dvě kola před koncem soutěže není nic rozhodnuto. Případná výhra příští neděli v Šošůvce však už může znamenat definitivu!
3.6.Blansko poslední derby zvládlo, vyhrálo v RáječkuRAJ - BLA 0:2, 27.kolo | Boris HasaR á j e č k o / B l a n s k o - Fotbalisté FK Blansko zvládli poslední derby v letošním ročníku krajského přeboru, když na hřišti Ráječka zvítězili po brankách Jana Doležela a Petra Crháka 2:0. Dvě kola před koncem ztrácejí svěřenci trenéra Kuglera stále dva body na vedoucí Vracov.
4.6.Mladší dorost přišel o cennou remízu na Spartě Brno až v samotném závěru zápasuSBR - BLA 1:0, 25.kolo | Jaroslav Matuška, Petr StupkaB L A N S K O, B R N O :

Na hřišti FC Sparty Brno, suverénně prvního týmu divize skupiny D mladšího dorostu, odehráli mladší dorostenci výborný zápas a o bezbrankovou remízu přišli až v samotném závěru zápasu.

4.6.Starší dorost na suverénní Spartu Brno nestačilSBR - BLA 3:0, 25.kolo | Jaroslav Matuška, Jiří PokojB L A N S K O, B R N O - FC Sparta Brno v kategorii staršího dorostu v divizní skupině D ztratila pouhé dva body za domácí remízu s Velkým Meziříčím hned v prvním soutěžním kole. Od druhého kola jde od vítězství k vítězství a ani našim dorostencům se nepodařilo tuto úctyhodnou sérii domácím přerušit.
4.6.Starší žáky čeká zítra finále krajského poháruBoris HasaB l a n s k o - V úterním finále krajského poháru starších žáků v Lanžhotě se střetnou Blansko a Slovan Brno. Oba týmy si postup v semifinále vybojovaly až v penaltovém rozstřelu.
8.6.Starší žáci mají z finále krajského poháru stříbroMichal ŠenkeříkB l a n s k o - Starší žáci FK Blansko v úterním finále krajského poháru v Lanžhotě prohráli se Slovanem Brno 0:1 a získali tak stříbrné medaile.
10.6.Crhákova gólparáda udržela Blansku naději na postupBLA - ROU 5:1, 28.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Fotbalisté FK Blansko se v derniéře před domácími diváky vytáhli. V rámci předposledního 28. kola krajského přeboru porazili svěřenci trenéra Kuglera Rousínov vysoko 5:1. Neudržitelný byl kanonýr Petr Crhák, který se trefil čtyřikrát. Jednu branku přidal Jan Doležel.
10.6.FK BLANSKO "B" PO VÝHŘE V ŠOŠŮVCE VÍTĚZEM OKRESNÍHO PŘEBORU !SOS - BLB 1:4, 25.kolo | Jaroslav MatuškaB l a n s k o / Š o š ů v k a - Případná výhra v Šošůvce mohla B týmu zajistit vítězství v letošním ročníku okresního přeboru bez ohledu výsledek Sloupu ve Vysočanech. Blanenští v nelehkém utkání, hraném na zřejmě nejlepším hřišti na okrese výhrou, toto prvenství vybojovali. Gratulace k vítězství a k postupu do krajské 1.B třídy!
10.6.V přímém souboji o 5.místo porazil mladší dorost soupeře z PelhřimovaBLA - PEL 2:0, 26.kolo | Jaroslav Matuška, Petr StupkaB l a n s k o - Před posledním utkáním v sezoně byl dnešní soupeř mladšího dorostu, FK Pelhřimov, o jedno místo v tabulce výš s jednobodovým náskokem, takže se jednalo o přímý souboj o konečné páté místo.
12.6.Po domácí porážce v posledním kole skončil starší dorost na čtvrtém místě BLA - PEL 2:3, 26.kolo | Jaroslav Matuška, Jiří PokojB l a n s k o - Případná domácí výhra staršího dorostu proti Pelhřimovu by znamenala potvrzení druhého místa v konečné tabulce divizní skupiny D staršího dorostu. Přes jednogólovou porážku, která nakonec znamená konečné čtvrté místo, odehrál starší dorost jako divizní nováček skvělou sezónu, za kterou zaslouží hráči, trenér i vedoucí mužstva snad i víc, než jenom pochvalu na těchto stránkách.
15.6.Blansko čeká souboj nejlepších týmů jaraKYJ - BLA 0:0, 29.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Pikantní rozuzlení nabídne závěrečné 29. kolo krajského přeboru. Fotbalisté FK Blansko se představí v duelu dvou nejlepších týmů jara v Kyjově a na dálku svedou s Vracovem boj o postup do divize.
16.6.Blansko na postup nedosáhlo, remíza v Kyjově stačila na druhé místoKYJ - BLA 0:0, 29.kolo | Boris HasaK y j o v / B l a n s k o - Fotbalisté FK Blansko na vytoužený postup do divize nedosáhli. I přes ztrátu Vracova v Kuřimi se jim nepodařilo naplno bodovat v Kyjově. Bezbranková remíza stačila pouze na udržení druhého místa.
17.6.Na rozloučenou s okresním přeborem B tým podlehl doma LetovicímBLB - LET 2:4, 26.kolo | Jaroslav Matuška, Pavel PaděraB l a n s k o - Poslední domácí vystoupení blanenské rezervy v okresním přeboru se nevydařilo, takže tři body si z Blanska odvezli hráči Letovic.
24.6.Blanenský fotbalový turnaj ovládl tým z polské LegniceDeník/Ondřej BacíkB l a n s k o - 29. ročník Memoriálu Miroslava Krabičky hostil už tradičně kromě českých i zahraniční týmy. Dvoudenní fotbalový turnaj mladších žáků chtělo v konkurenci osmi soupeřů vyhrát i domácí FK Blansko, které ale do finále nepustila Líšeň. Celkovým vítězem se nakonec v sobotu stal tým z polské Legnice, kterému k výhře pomohl velkou měrou nejlepší střelec turnaje Michal Cirko.
 
 

 
 
 
Copyright © 2007-2020 FK Blansko & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt na redakci webu