Archiv » Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V srpnu 2009 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
1.8.Tomáš Šenk: Generálka nám hodně napovíBoris HasaB L A N S K O - Přesně za týden vyběhnou fotbalisté FK APOS Blansko k prvnímu mistrovskému utkání v novém ročníku divize skupiny D. Ještě předtím však čeká svěřence trenéra Vašíčka ostrá prověrka v podobě nedělního zápasu na půdě Dosty Bystrc.
2.8.Nevydařená generálkaBYS - BLA 2:0, 0.kolo | Boris HasaB Y S T R C - Nepovedeným výkonem a tím pádem i zaslouženou porážkou zakončili fotbalisté FK APOS Blansko přípravu na novou sezónu. Na hřišti Dosty Bystrc prohráli Vašíčkovi hoši po brankách Vrtěny a Outraty z penalty 2:0 a mají tak do soboty o čem přemýšlet.
3.8.Díl VII. Předsezónní bilancováníPavel Starý ml.První zápas nové sezony se blíží, a tak je čas, abych se zamyslel nad tím, jaké jsou naše vyhlídky do dalšího ročníku. Po sestupu do divize je alespoň pro mě jako fanouška náš cíl jasný. Pokusit se postoupit zpět do MSFL. Je tento cíl reálný? Na to nejspíš odpoví až první zápasy, ale něco se dá odhadovat už předem.
3.8.Starší žáci vstoupili od přípravy vítězněPetr StupkaK U N Š T Á T - Vítězně vstoupili do přípravy na nový ročník krajského přeboru svěřenci trenéra Petra Stupky. Ten však byl i přes vysoké vítězství s určitými věcmi nespokojen.
8.8.A tým zahájil sezónu debaklemSAR - BLA 4:1, 1.kolo | Boris HasaŠ A R D I C E - Vysokou porážkou na hřišti loňského vítěze divize skupiny D zahájili sezónu fotbalisté FK APOS Blansko. Domácí předčili naše mužstvo ve všech činnostech a zcela po zásluze zvítězili v poměru 4:1. Jedinou branku našich barev zaznamenal po půlhodině hry stoper Novotný, který navíc ve druhém poločase neproměnil penaltu.
9.8.Starší dorost porazil v úvodním kole RousínovBLA - ROU 2:0, 1.kolo | Michal PolákB L A N S K O - V prvním utkání nové sezóny se staršímu dorostu povedlo vyhrát 2:0.
13.8.Petr Vašíček rezignoval na trenérský postSAR - BLA 4:1, 1.kolo | Boris HasaB L A N S K O - Hodně nečekaný krok učinil hned po prvním kole nového ročníku divize kouč A týmu Petr Vašíček. Ten se totiž v pondělí vzdal svého postu.
13.8.Petr Vašíček hlásí přírůstek do rodinyBoris HasaB L A N S K O - Radostná událost potkala v úterý odpoledne dnes již bývalého trenéra A mužstva Petra Vašíčka. Jeho přítelkyně Eliška přivedla na svět dceru Annu (47 cm, 2,89 kg). Šťastným rodičům jménem celého klubu gratulujeme a přejeme jen to nejlepší!
14.8.Změny ve vedení A mužstvaBoris HasaB L A N S K O - V pondělí odstoupil z funkce hlavního trenéra A týmu Petr Vašíček. Vedení klubu už za něj našlo náhradu v podobě ambiciózního kouče Zbyňka Zbořila, který naposledy vedl Dostu Bystrc.
14.8.Představení nového trenéra Zbyňka ZbořilaBoris HasaB L A N S K O - Trenérská židle u A mužstva příliš dlouho volná nezůstala. Již ve čtvrtek na ni s velkým očekáváním usedl šestatřicetiletý Zbyněk Zbořil, který naposledy vedl v minulé sezóně do pátého kola Dostu Bystrc.
15.8.Áčko prohrálo podruhé o tři brankyOTR - BLA 3:0, 2.kolo | Boris HasaO T R O K O V I C E - Fotbalisté FK APOS Blansko stále hledají svoji tvář. Svěřenci nového kouče Zbyňka Zbořila prohráli na hřišti Otrokovic 3:0 a krčí se na posledním místě tabulky.
17.8.Mladší dorostenci na úvod prohráliBLA - ROU 0:2, 1.kolo | Jiří PokojB L A N S K O - V prvním kole nového ročníku krajského přeboru nestačil mladší dorost na Rousínov.
17.8.Starší dorost ve druhém kole remizovalBLA - STL 2:2, 2.kolo | Michal Polák, Martin PalatkaB L A N S K O - Ve druhém kole starší dorostenci dokázali stáhnout v domácím zápase dvoubrankové manko, tři body už urvat nestihli.
18.8.Mladší dorost nadělil Starému Lískovci devítkuBLA - STL 9:0, 2.kolo | Jiří PokojB L A N S K O - Ve druhém kole krajského přeboru porazili mladší dorostenci vysoko Starý Lískovec.
19.8.Áčko dnes nastoupí proti ŽidenicímBoris HasaB L A N S K O - Fotbalisté FK APOS Blansko sehrají před domácí premiérou v novém ročníku divize ještě jeden přípravný zápas. Svěřenci nového kouče Zbyňka Zbořila se dnes na hřišti v Obřanech utkají od 18 hodin s týmem ČAFC Židenice.
19.8.Výhru nad Židenicemi zařídil BednářŽID - BLA 0:1, 0.kolo | Boris HasaB R N O - O B Ř A N Y - Před sobotním domácím utkáním s Protivanovem sehráli fotbalisté FK APOS Blansko přípravné utkání s židenickou Čafkou. O jedinou branku se v 73. minutě postaral David Bednář.
22.8.A tým po třech kolech stále bez boduBLA - PRV 0:1, 3.kolo | Boris HasaB L A N S K O - Ani před výborně povzbuzujícím domácím publikem nedokázali fotbalisté FK APOS Blansko protrhnout bodový i střelecký půst a po porážce 0:1 jsou stále na posledním místě tabulky.
22.8.Premiéra mladších žáků v Krajském přeboru dopadla na jedničkuBYS - BLA 0:5, 1.kolo | Michal ŠenkeříkB Y S T R C - Premiéra v krajském přeboru vyšla mladším žákům FK APOS Blansko na jedničku. Na hřišti Bystrce zvítězili přesvědčivě 5:0.
23.8.Petr Vašíček: V Blansku jsem zažil nádherné tři rokyBoris HasaB L A N S K O - Fotbalisty FK APOS Blansko vedl celkem v 85 mistrovských utkáních z nichž 43 bylo vítězných. Ve svém prvním trenérské angažmá zažil dvakrát boj o postup a jednou také boj o záchranu. Petr Vašíček vedl své svěřence ještě v prvním kole tohoto ročníku, poté však k překvapení mnohých na svůj post rezignoval.
24.8.Mladší dorost veze z Kohoutovic tři bodyKOH - BLA 2:4, 3.kolo | Jiří PokojK O H O U T O V I C E - Po vysokém vítězství v minulém kole dokázal mladší dorost získat tři body také venku. Navíc se mu podařilo otočit nepříznivě se vyvíjející průběh utkání.
Další stránky
12>>
 
 

 
 
 
Copyright © 2007-2020 FK Blansko & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt na redakci webu