Archiv » Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V srpnu 2012 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
2.8.Starší dorost porazil v příprave muže VavřinceBoris Hasa, David BednářB l a n s k o / V a v ř i n e c - Starší dorostenci FK Blansko ve včerejším přípravném utkání ve Vavřinci porazili tamní mužský celek, hrající III. třídu okresu Blansko, 9:2.
4.8.Starší dorost doma zdolal KuřimDavid Bednář, Boris HasaB l a n s k o - Starší dorostenci FK Blansko dnes dopoledne sehráli na stadionu na Mlýnské předposlední přípravné utkání před startem divize D. V něm porazili dorost Kuřimi po brankách Ševčíka a Brichty 2:1.
6.8.Michal Kugler: Chceme hrát atraktivně pro divákyBohumil HlaváčekB l a n s k o - Blansku těsně na jaře utekl postup do divize. Po krátké pauze je tým zpět na startovní čáře. Znovu fotbalisty připravuje ambiciozní Michal Kugler, který je na nastávající sezonu natěšen.
6.8.Blansko porazilo Čebín a postoupilo do druhého kola poháruCBN - BLA 2:5, 1.kolo | Boris HasaČ e b í n / B l a n s k o - Fotbalisté FK Blansko mají za sebou první soutěžní utkání v sezóně 2012/13. V rámci 1. kola krajského poháru i díky hattricku Jana Nečase porazili Čebín na jeho hřišti 5:2.
6.8.David Bednář má za sebou druholigovou premiéruBohumil HlaváčekB l a n s k o - V neděli nastoupil tým HFK Olomouc ve své druholigové premiéře na hřišti Znojma. Nechyběl u toho v jeho dresu blanenský odchovanec David Bednář. Zápas skončil bez branek.
6.8.Luděk Pernica: Nesmíme moc machrovatBohumil HlaváčekB r n o / B l a n s k o - Po roční pauze se Zbrojovka Brno vrátila do první fotbalové ligy. Spolu s ní i její hráč Luděk Pernica z Blanska, který jí zůstal věrný a vyplatilo se mu to. Při skvělém počátečním vítězství na hřišti Slovácka 0:1 to byl právě on, který, ač stoper, zaznamenal jediný rozhodující gól utkání.
9.8.Blansko zahájí nový ročník krajského přeboru domácím derby s BoskovicemiBLA - BSK 1:1, 1.kolo | Bohumil HlaváčekB l a n s k o - V sobotu 11. srpna vstoupí do nového ročníku krajského přeboru fotbalisté FK Blansko. Jejich prvním soupeřem bude od 16:30 na stadionu na Údolní okresní rival - FC Boskovice.
12.8.B tým vstoupil do nové sezóny vítězněKOH - BLB 2:3, 1.kolo | Jaroslav Matuška, Pavel PaděraB r n o / B l a n s k o - Blanenská rezerva nastoupila k prvnímu zápasu v 1.B třídě na půdě ambiciozního celku Kohoutovic. Utkání nabídlo divákům plno zajímavých okamžiků a skončilo radostněji pro hostující celek, který strhl vítězství na svoji stranu až v 90. minutě.
12.8.Blansko zahájilo novou sezónu smolnou remízouBLA - BSK 1:1, 1.kolo | Jaroslav Matuška, Bohumil HlaváčekB l a n s k o - Drtivý tlak domácích po většinu zápasu, neproměněné šance proti zataženému soupeři. A jak jinak - trest v podobě vyrovnávacího gólu pět minut před koncem. To vše byly hlavní znaky očekávaného startu do sezóny 2012/13, v němž FK Blansko hostilo tradičního rivala z Boskovic.
12.8.Poslední přípravné utkání mladšího dorostu proběhlo na hřišti Rájce-JestřebíJaroslav Matuška, Petr StupkaB l a n s k o / R á j e c - J e s t ř e b í - Na závěr přípravy na nový soutěžní ročník si mladší dorost přivezl vysoké vítězství z Rájec-Jestřebí.
13.8.V krajském poháru narazí Blansko na ŠlapaniceBoris HasaB l a n s k o - Po postupu přes Čebín se ve druhém kole krajského poháru FAČR utkají fotbalisté FK Blansko s účastníkem 1.A třídy, skupiny A - SK Šlapanicemi.
17.8.Blansko jede poprvé ven, na hřiště Sparty BrnoSBR - BLA 2:0, 2.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Fotbalisty FK Blansko čeká zítra první mistrovské utkání v nové sezóně na hřišti soupeře. Svěřenci trenéra Kuglera se od 16:30 představí v Komárově proti loňskému účastníkovi divize D Spartě Brno.
19.8.Blansko na Spartě neuspělo, prohrálo 0:2SBR - BLA 2:0, 2.kolo | Boris HasaB r n o / B l a n s k o - Fotbalisté FK Blansko v prvním venkovním utkání nové sezóny výsledkově neuspěli. Na hřišti ex-divizní Sparty Brno prohráli 0:2, když se dvakrát během tří minut prosadil Martin Fuxa a po dvou kolech mají na svém kontě pouhý jeden bod.
19.8.Břetislav Strážnický - 60 letVedení FK BlanskoB l a n s k o - V pátek 17.8.2012 se významného životního jubilea - 60 let dožil dlouholetý funkcionář někdejšího Spartaku ČKD Blansko a místopředseda současného FK Blansko pan Břetislav Strážnický.
19.8.Béčko opět vyhrálo, Čebín tak odjel s prázdnouBLB - CBN 4:2, 2.kolo | Jaroslav Matuška, Pavel PaděraB l a n s k o - I ve druhém soutěžním zápase se podařilo blanenské rezervě plně bodovat, kdy o výhře rozhodla až závěrečná desetiminutovka.
19.8.Starší dorost zahájil soutěž domácí prohrou o gólBLA - SBR 1:2, 2.kolo | Jaroslav Matuška, Petr StupkaB l a n s k o - Nekompletní starší dorost v prvním soutěžním utkání na domácím hřišti nestačil na Spartu Brno.
19.8.Mladší dorost vstoupil do soutěže domácí výhrouBLA - SBR 4:1, 2.kolo | Jaroslav Matuška, Petr StupkaB l a n s k o - V prvním soutěžním utkání vybojoval mladší dorost na domácím hřišti cennou výhru nad Spartou Brno.
20.8.Ohlasy po utkání na SpartěSBR - BLA 2:0, 2.kolo | Boris HasaB r n o / B l a n s k o - Zklamání zavládlo po sobotní porážce na hřišti Sparty Brno v kabině fotbalistů FK Blansko. Po slibné třicetiminutovce přišly dvě hrubky v obraně, které stály tým body a také sebevědomí. Utkání hodnotil trenér Michal Kugler a útočník Jan Doležel.
21.8.Trenér Kugler v Blansku skončil. Oznámil svoji rezignaciDeník/Hynek SkotákB l a n s k o - Blanenskému béčku se daří. A to tak, že možná brzo dožene áčko. Zatímco rezervní tým postoupil do I. B třídy a tam vyhrává, z A týmu odešli klíčoví hráči a začátek sezony mu nevyšel, ze dvou utkání má bod.
22.8.Blansko vyzve Kyjov, už bez trenéra KugleraBLA - KYJ 2:0, 14.kolo | RedakceB l a n s k o - Mílovými kroky pokračuje v temtu krajský přebor. Dnes je na programu předehrávané 14. kolo, v jehož rámci hostí fotbalisté FK Blansko od 17:00 na stadionu na Údolní celek FC Kyjov 1919.
Další stránky
12>>
 
 

 
 
 
Copyright © 2007-2020 FK Blansko & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt na redakci webu