Archiv » Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V srpnu 2019 vyšly tyto články:

31.8.Naváže Blansko na domácí neporazitelnost? Na Údolní míří Velké Meziříčí!BLA - VEM 5:0, 5.kolo | Kryštof SeveraB l a n s k o - MSFL pokračuje dalším kolem. V rámci pátého kola přijede na Údolní nepříjemný soupeř -> FC Velké Meziříčí. Zápas s tabulkovým sousedem začíná v neděli 1. září v 10:15 na stadionu na Údolní.
29.8.Zápasy žáků jako na houpačce, starší prohráli v Břeclavi 0:6, mladší naopak zvítězili 12:0MJB l a n s k o - Gólově bohatou středu prožili hráči i diváci při středečních zápasech krajského přeboru žáků na stadionu v Břeclavi. Vždy však padaly góly pouze do jedné z branek.
27.8.Napsali o nás: Fotbalisté Blanska napoprvé roli favorita nezvládli. V oslabení zachraňovali bodDeník/Zdeněk VlachB l a n s k o Blanenský nováček Moravskoslezské fotbalové ligy zůstává i po zápase v Dolním Benešově bez porážky. Remízu 1:1 ovšem trenér Zbyněk Zbořil jednoznačně vyhodnotil jako ztrátu dvou bodů.
25.8.První porážku v MSFL odvrátil v 90. minutě Sedlo, Blansko remizovalo v Dolním Benešově 1:1DOB - BLA 1:1, 4.kolo | MJB l a n s k o - Druhé venkovní utkání mužů FK Blansko mělo podobný průběh jako to první s Baníkem Ostrava B. Mužstvo Dolního Benešova šlo i přes tlak hostů do vedení v 15. minutě a téměř do konce utkání úspěšně vzdorovalo. V 90. minutě však vsítil branku Martin Sedlo, která Blansku přinesla osmý bod i dosavadní neporazitelnost. Kaňkou do domácího duelu s Velkým Meziříčím je vyloučení stopera a současného kapitána Jiřího Hušky.
22.8.Potvrdit dobrý vstup do 3. ligy pojedou muži do Dolního Benešova, dorostenci hrají na Údolní se Zlínem B, žáci jedou k premiéře KP do ŽidenicMJB l a n s k o - První velmi nabitá sobota čeká v novém ročníku fotbalisty a fanoušky FK Blansko. V tento den budou hrát svá utkání nejen muži a dorostenci, ale také naši žáci, kteří se nově představí v krajském přeboru Jihomoravského kraje.
20.8.Napsali o nás: Fotbalisté Blanska porazili rezervu Zlína a patří do vedoucí šestkyDeník/Zdeněk Vlach, Foto: Josef KratochvílB l a n s k o - Blanenský nováček Moravskoslezské fotbalové ligy pokračuje ve sbírání bodů. Tentokrát o všechny obral rezervu prvoligového Fastavu Zlín.
20.8.Zaostřeno na posily: Filip ŽákMJ, Foto: Josef KratochvílB l a n s k o - Jednou z nových posil mužů FK Blansko se v průběhu července stal 23letý záložník Filip Žák.
18.8.Vítězství 1:0 proti Zlínu B vystřelil Přerovský, Blansko má po třech kolech MSFL 7 bodůBLA - ZLB 1:0, 3.kolo | MJ, Foto: Josef KratochvílB l a n s k o - Na domácím hřišti jsou blanenští muži v Moravskoslezské fotbalové lize stoprocentní. Po úvodním vítězství nad Vyškovem zvládli svěřenci trenéra Zbořila běhavou bitvu se Zlínem B a po jediné brance Daniela Přerovského mohli oslavit další tři body do tabulky MSFL.
16.8.Pozvánka na valnou hromadu Libor KlimesFK Blansko, z.s., se sídlem Údolní 1826/10, 678 01 Blansko, IČ: 266 06 623

Dne 3. 9. 2019 od 18:00 hodin se bude konat v Dělnickém domě (Hybešova 1, Blansko) v sále S2 valná hromada FK Blansko, z.s. s tímto programem:

16.8.Muži hrají se Zlínem B, dorostence čeká cesta do Třince MJB l a n s k o - Ve 3. kole Moravskoslezské fotbalové ligy čeká na blanenské mužstvo FC Fastav Zlín B, který se představí na Údolní po třech letech. Tehdy se z vysokého vítězství 4:0 radovali domácí. Můžeme čekat něco podobného i v zítřejším utkání?
13.8.První venkovní bod je hned v úvodu soutěže na světě, Blansko remizovalo s Baníkem Ostrava B 1:1OSB - BLA 1:1, 2.kolo | MJ, Foto: Josef KratochvílB l a n s k o - Čtyři body mají již na kontě fotbalisté FK Blansko, kteří si po úvodní výhře na Vyškovem připsali další bod po remíze s Baníkem Ostravou B. Jedinou branku našeho mužstva vstřelil v 73. minutě Daniel Přerovský. Porážku odvrátil až v 85. minutě domácí Miroslav Pak.
13.8.Průběžné pořadí tipovačky! MJB l a n s k o - Máme za sebou tři kola tipovačky, během kterých se přihlásilo do soutěže 16 tipérů. Pojďte rozšířit tento počet již v tuto chvíli, abyste měli šanci umístit se co nejvýše. Stačí se registrovat v pravé dolním rohu úvodní strany! Pro přihlášení použijte svůj NICK a HESLO.
10.8.Dorostenci zahájí druholigovou sezónu na půdě HlučínaMJB l a n s k o - Kromě mužů, kteří se již zítra v dopoledních hodinách představí na půdě Baníku Ostrava B, čeká i na dorostence výjezd na východ republiky. Netradičně v úterý odpoledne zajíždí do Hlučína a následně 18. srpna do Třince. Pro naše mládežníky je to druhá sezóna v Moravskoslezské dorostenecké lize a jistě bude na co navazovat, Loňské čtvrté místo mezi staršími dorostenci bylo skvělým počinem.
8.8.Zpráva pro naše fanouškyLibor KlimešNa nedělní zápas "A" mužstva do Ostravy nebude oproti původnímu oznámení vypraven autobus. "A" mužstvo odjíždí k zápasu už v sobotu.
8.8.Napsali o nás - Blanenský deníkDeník / Zdeněk VlachDerby rozhodly posily nováčka. Fotbalisté Blanska porazili Vyškov. Dobrý fotbal táhne diváky nejen v Líšni. Blansko se po dvou letech vrátilo do MSFL a úvodní zápas s Vyškovem sledovalo téměř 1 300 diváků. Většina z nich spokojených, protože domácí vyhráli 3:1.
4.8.Premiéra s cenným skalpem, Blansko zdolalo na Údolní Vyškov 3:1BLA - VYK 3:1, 1.kolo | MJB l a n s k o - Vstup do Moravskoslezské fotbalové ligy se mužům Blanska vydařil. Na domácím hřišti zdolali svěřenci trenéra Zbořila v pomyslném "krajském derby" Vyškov 3:1 a vybojovali první tři body do tabulky. Výsledek utkání výrazně ovlivnil první poločas, kdy Blansko několikrát podržel skvěle chytající Doležal a dvě slepené branky v jeho závěru.