Archiv » Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V září 2010 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
1.9.Debutanti se uvedli v dobrém světleBLA - VYK 3:2, 4.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Podařený debut si v sestavě A týmu proti Vyškovu odbyli brankář Martin Sehnal a útočník Jan Karásek. Prvně jmenovaný několika jistými zákroky uchránil svůj tým od dalších inkasovaných branek, druhý zase měl prsty ve všech třech vstřelených.
1.9.Hrát doma na 1:0 může být zrádné, říká Roman ŠindelkaBLA - VYK 3:2, 4.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Možná i pár šedin přibylo na hlavě trenéru Romanu Šindelkovi v průběhu sobotního utkání s Vyškovem. Jeho svěřenci už po dvaceti minutách vedli 2:0, nakonec však z utkání udělali pořádné drama.
2.9.Hráč 4. kola: Jan KarásekBLA - VYK 3:2, 4.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Zcela po právu zvítězil v anketě Hráč kola útočník Jan Karásek, který měl prsty ve všech třech brankám proti Vyškovu.
5.9.A tým veze tři body z BystrceBYS - BLA 0:2, 5.kolo | Boris HasaB y s t r c / B l a n s k o - Výborným výkonem podpořeným nulou v zádech se prezentovali fotbalisté FK APOS Blansko na půdě loňského účastníka MSFL DOSTY Bystrc. Po brankách Karáska a Bednáře si svěřenci trenéra Šindelky odvezli do Blanska plný bodový zisk.
6.9.Svoboda zařídil těsnou výhru nad KunštátemBLB - KUN 1:0, 5.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Nejtěsnějším rozdílem zvítězili fotbalisté FK APOS Blansko B nad týmem Kunštátu. O jedinou branku utkání se již ve 2. minutě postaral Tomáš Svoboda.
6.9.Michal Hájek: Naše výhra je zaslouženáBYS - BLA 0:2, 5.kolo | Boris HasaB y s t r c / B l a n s k o - Vítězný návrat do sestavy Blanska si na hřišti v Bystrci odbyl obránce Michal Hájek. Ten se v létě po půlročním působení v rakouském týmu Schönfeld vrátil do našeho klubu, jeho start však až dosud brzdily formality ohledně navrácení registračního průkazu.
7.9.Přípravka obsadila na finálovém turnaji 8. místoZdeněk VeselýS t a r é   M ě s t o / B l a n s k o - V sobotu 4. 9. 2010 se ve Starém Městě konalo Velké finále turnaje E-ON JUNIOR CUP 2010, který je určen pro hráče věkové kategorie U 10 (letos hráči narození po 1. 1. 2000). Do tohoto finále se z regionálního kola probojovala i přípravka našeho klubu.
7.9.Hráli jsme lépe takticky, říká David BednářBYS - BLA 0:2, 5.kolo | Boris HasaB y s t r c / B l a n s k o - Jeho branka znamenala definitivní pojistku tří bodů. Záložník David Bednář se trefil také do sítě Bystrce a se třemi brankami vede týmovou tabulku střelců.
9.9.Zaspaný úvod rozhodl o prohřeOTR - BLA 2:1, 15.kolo | Boris HasaO t r o k o v i c e - Nevydařený vstup do utkání rozhodl o prohře fotbalistů FK APOS Blansko v předehrávce 15. kola na půdě Otrokovic.
Ty po 22 minutách vedly již 2:0, po proměněné penaltě Němcem viselo vyrovnání ve vzduchu, brankář Kašík však již nekapituloval.
9.9.Škoda, že po penaltě už nám tam nic nepadlo, litoval Radek BezděkOTR - BLA 2:1, 15.kolo | Boris HasaO t r o k o v i c e - Pouze jedinou změnu oproti poslednímu utkání v Bystrci byl nucen trenér Šindelka provést. Pracovní povinnosti nedovolily do Otrokovic odcestovat Petru Šípovi, na pravé straně zálohy tak naskočil univerzál Radek Bezděk, který musel skousnout těsnou porážku 2:1.
9.9.Hráč 5. kola: David BednářBYS - BLA 0:2, 5.kolo | Boris HasaB l a n s k o - V sobotním utkání na půdě Bystrce přidal druhou pojišťovací branku Blanska a neustále zaměstnával domácí obranu. Kapitána Davida Bednáře diváci zvolili za nejlepšího hráče utkání Bystrc - Blansko.
12.9.Rosice sestřelil ve druhém poločase KarásekBLA - ROS 2:0, 6.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Když Jan Karásek skóruje, Blansko vítězí. Tato rovnice platí i po sobotním utkání s Rosicemi, kdy se dravý útočník dvakrát prosadil a rozhodl zápas o šest bodů.
13.9.V Černé Hoře vyhrálo fotbalovější mužstvoCNH - BLB 0:3, 6.kolo | Boris HasaČ e r n á   H o r a - Sebevědomým a fotbalově velmi pohledným výkonem se prezentovali fotbalisté FK APOS Blansko B na hřišti Černé Hory. Po dvou brankách Miroslava Grosse a jedné Richarda Klügla si svěřenci Tomáš Šenka odvezli tři body za výhru 3:0.
13.9.Hráč 16. kola: Michal HájekOTR - BLA 2:1, 15.kolo | Boris HasaB l a n s k o - V anketě Hráč kola jste jako nejlepšího hráče utkání 16. kola Otrokovice - Blansko zvolili pravého obránce Michala Hájka.
14.9.Důležité bylo, že jsme rychle rozehráli aut, říká Jan KarásekBLA - ROS 2:0, 6.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Snový začátek prožívá v novém angažmá útočník Jan Karásek. Ten za Blansko odehrál 4 zápasy a už 4krát se dokázal prosadit gólově.
14.9.Roman Šindelka: Věděl jsem, že jeden gól jsme schopni dátBLA - ROS 2:0, 6.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Především díky trpělivosti a vyčkávání na rozhodující okamžik v sobotu fotbalisté FK APOS Blansko udolali doma Rosice v poměru 2:0.
16.9.Hráč 6. kola: Jan KarásekBLA - ROS 2:0, 6.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Vstřelil obě branky svého týmu, díky nimž se fotbalisté Blanska udrželi na špičce tabulky. Útočník Jan Karásek byl také diváky zvolen Hráčem kola v naší pravidelné anketě po zápase s Rosicemi.
20.9.Ochoz se nechytla ani v BlanskuBLB - OCH 3:1, 7.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Premiérový zisk tří bodů ze hřiště soupeře potvrdili fotbalisté FK APOS Blansko B v domácím prostředí. Svěřenci Tomáše Šenka si poradili s poslední Ochozí u Brna, kterou porazili 3:1.
20.9.Mladší dorost navzdory marodce vypráskal Starý Lískovec BLA - STL 5:1, 7.kolo | Jaroslav MatuškaB l a n s k o - I navzdory rozsáhlé marodce v týmu dokázali mladší dorostenci s přehledem porazit Starý Lískovec, kterému nasázeli pět branek.
22.9.Roman Šindelka: Rozhodla jediná střela KON - BLA 1:0, 7.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Hodně rozpačitě hodnotil sobotní utkání v Konici trenér Blanska Roman Šindelka. Jeho mužstvo na půdě neoblíbeného soupeře nepředvedlo vůbec špatný výkon, na bodový zisk ale bohužel nedosáhlo.
Další stránky
12>>
 
 

 
 
 
Copyright © 2007-2020 FK Blansko & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt na redakci webu