Archiv » Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V září 2014 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
30.9.Mladší dorost slaví premiérové vítězství, odnesl to ŽdárZNS - BLA 3:5, 8.kolo | Petr Šíp/Boris HasaŽ ď á r   n.   S á z. / B l a n s k o - Mladší dorostenci se konečně dočkali. Po sérii pěti utkání bez plného bodového zisku porazili svěřenci Davida Bednáře a Petra Šípa Žďár nad Sázavou na jeho hřišti 5:3.
29.9.Boj o postup na amatérské EURO. Jihomoravský výběr musí porazit SrbskoBoris HasaS t a r á   P a z o v a / B l a n s k o - Jihomoravský výběr dnes zakončuje kvalifikaci o amatérské EURO. Pokud chce na šampionát, musí porazit domácí Vojvodinu. Oba týmy jednou vyhrály a jednou remizovaly, Srbsko má ale skóre 5:2, zatímco ČR 2:1. Postoupit ještě může při shodě výsledků i Švýcarsko.
29.9.Jihomoravský kraj postoupil na amatérské EURO!Boris HasaS t a r á   P a z o v a / B l a n s k o - Fotbalisté z Jihomoravského kraje budou hrát příští rok na jaře na amatérském mistrovství Evropy! Postup si vybojovali v kvalifikační skupině v Srbsku. V posledním utkání přehráli pořádající zemi 3:0. Góly stříleli Trávník, Ullmann a z penalty Žoček.
28.9.Jihomoravský výběr slaví první vítězství, rozhodující branku vstřelil UllmannBoris HasaJ a k o v o / B l a n s k o - První výhru zaznamenal Jihomoravský výběr v kvalifikaci na amatérské EURO. Svěřenci trenéra Schwarze porazili Bulharsko 2:1 a v pondělí se v přímém souboji o postup střetnou s domácími Srby. O vítěznou trefu se postaral blanenský Ondřej Ullmann.
28.9.Po zápase euforie, teď se ale musíme soustředit na Srbsko, říká Ondřej UllmannBoris HasaJ a k o v o / B l a n s k o - Ve 48. minutě rozhodl duel proti Bulharsku, který Jihomoravský výběr v kvalifikaci na amatérské EURO vyhrál 2:1. Útočník FK Blansko Ondřej Ullmann zatím na turnaji odehrál plnou porci minut.
26.9.Farma byla v posledních dvou duelech úspěšná napůlBOR - RJH 2:1, 4.kolo | Boris Hasa/Antonín Kolář st.B o ř i t o v / B l a n s k o - Farmářský celek z Bořitova byl v posledních utkáních úspěšný napůl. Zatímco na domácím trávníku minulý týden vyhrál nad Rajhradem, v posledním kole schytal debakl se Slovanem Brno. V obou zápasech se střelecky prosadil Radek Bezděk.
26.9.Starší žáci poslední dva duely vyhráli a zítra hostí lídraBoris Hasa/Michal ŠenkeříkB l a n s k o - Starší žáci v posledních dvou zápasech v Moravském Krumlově a ve středu v dohrávce proti Židenicím suverénně vyhráli. Již zítra svěřenci trenéra Michala Šenkeříka vyzvou lídra tabulky Tatran Kohoutovice.
25.9.Jihomoravský výběr zahájil kvalifikaci o amatérské EURO remízouBoris HasaJ a k o v / B l a n s k o - V prvním utkání na Regions´ Cupu remizoval jihomoravský výběr v srbském Jakovu se švýcarským výběrem kantonu Vaud 0:0.
25.9.David Juran: Švýcaři nás v defenzivě příliš neprověřiliBoris HasaJ a k o v / B l a n s k o - V letní přestávce bojoval o místo v kádru druholigového Znojma. Nakonec zůstal 21letý gólman David Juran v divizním Blansku. A aktuálně bojuje za Jihomoravský kraj v Srbsku o amatérské EURO. Ve vstupním duelu proti Švýcarsku udržel čisté konto.
23.9.Exhibiční utkání starých gard Metry a ČKDBoris HasaB l a n s k o - K příležitosti 10 let od založení fotbalového klubu FK Blansko bude v sobotu 27. září od 14:00 sehráno na stadionu na Údolní exhibiční utkání starých gard ČKD Blansko a Metry Blansko. Záštitu nad utkáním převzal Ing. Jiří Crha, předseda FK Blansko a místostarosta města Blansko.
22.9.V nominaci na Regions´Cup jedna změna: místo Radima Záruby jede Jakub Šplíchal Boris HasaB r n o / B l a n s k o - Před zítřejším odjezdem na kvalifikaci o amatérské EURO musel udělat trenér Stanislav Schwarz jednu změnu. Místo Radima Záruby, který dává přednost futsalu, byl donominován Jakub Šplíchal z FK Blansko.
22.9.Mladší dorost na lídra tabulky nestačil, Vrchovině podlehl 0:4BLA - VRH 0:4, 7.kolo | David Bednář/Boris HasaB l a n s k o - Čtvrtou porážku v sezóně si na své konto připsali mladší dorostenci FK Blansko. Svěřenci trenéra Davida Bednáře tentokrát nestačili na vedoucí celek tabulky Vrchovinu a podlehli ji na domácím trávníku poměrem 0:4.
21.9.Blansko venku poprvé vyšlo naprázdno, prohrálo ve Staré ŘíšiSTR - BLA 3:0, 7.kolo | Boris HasaS t a r á   Ř í š e / B l a n s k o - Fotbalisté FK Blansko poprvé vyšli na venkovním hřišti bodově i střelecky naprázdno. Ve Staré Říši proti maximálně efektivním domácím neproměnili šance a podlehli svému soupeři poměrem 3:0
20.9.David Jukl potvrdil výhru výstavní trefouBLA - PEL 2:0, 6.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Výstavní trefou, která znamenala pojištění premiérového domácího vítězství v nové sezóně, potěšil blanenské příznivce David Jukl. Jeho střele ze 78. minuty utkání proti Pelhřimovu se nedá nic vytknout.
20.9.Blansko na závěr týdne zajíždí do Staré ŘíšeSTR - BLA 3:0, 7.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Dalším v pořadí již 7. kolem (8. hrané) bude o víkendu pokračovat Moravskoslezská divize D. Fotbalisté FK Blansko čeká výjezd na Vysočinu. V neděli se svěřenci trenéra Ludevíta Grmely představí na hřišti Staré Říše.
19.9.Konečná nominace pro kvalifikaci na amatérské mistrovství EvropyBoris HasaB r n o / B l a n s k o - Výběr jižní Moravy bude reprezentovat Českou republiku v kvalifikaci na amatérské mistrovství Evropy - Regions´Cupu. V třetí kvalifikační skupině se postupně střetne se Švýcarskem, Bulharskem a Srbskem. Turnaj hostí od 25. do 29. září Srbsko.
19.9.Kluci utkání oddřeli, těšilo trenéra GrmeluBLA - PEL 2:0, 6.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Především s výsledkem a také s nasazením mohl být konečně po domácím utkání spokojen trenér FK Blansko Ludevít Grmela. Jeho svěřenci na vlastním hřišti vyválčili poprvé v nové sezóně plný bodový zisk za výhru 2:0 nad Pelhřimovem.
17.9.Blansko doma konečně zabralo, porazilo PelhřimovBLA - PEL 2:0, 6.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Fotbalisté FK Blansko poprvé v nové sezóně potěšili své příznivce tříbodovým ziskem z domácího utkání. V rámci dohrávky 6. kola divize porazili svěřenci trenéra Ludevíta Grmely díky trefám Ondřeje Ullmanna a Davida Jukla FK Pelhřimov 2:0.
16.9.V dohrávce hostí Blansko na Údolní PelhřimovBLA - PEL 2:0, 6.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Rozmary počasí posledních dnů zapříčinily, že sobotní utkání 6. kola divize mezi Blanskem a Pelhřimovem bylo odloženo. Již zítra však oba týmy vzájemné utkání odehrají a to od 17:00 na stadionu na Údolní.
15.9.Mladší dorost získal premiérový bod, zařídil ho kapitán ŠtudentPEL - BLA 2:2, 6.kolo | David Bednář/Boris HasaP e l h ř i m o v / B l a n s k o - Mladší dorostenci v sobotu na hřišti Pelhřimova získali premiérový bod v nové sezóně. V rámci 6. kola divize zde uhráli remízu 2:2, o obě branky se postaral kapitán Dominik Študent.
Další stránky
12>>
 
 

 
 
 
Copyright © 2007-2020 FK Blansko & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt na redakci webu