Archiv » Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V lednu 2009 vyšly tyto články:

30.1.Díl IV. Na Mürzzuschlag!! (S juniorkou v Rakousku)Pavel Starý st.Servus! (tak nás zdravili v Rakousku). V to mlhavé a mrazivé lednové ráno před hřištěm na Mlýnské začíná výjezd juniorů klasicky. Jeden z reprezentantů našeho města a fotbalového klubu zjišťuje při kontrole dokladů, doporučené realizačním týmem, vypršení platnosti své občanky před dvěma dny.
26.1.Díl II. Blýskání na lepší časyPavel Starý ml.Po dlouhé odmlce způsobenou svátky, zkouškovým obdobím a mojí sklerózou je tu druhý díl. Minule jsem začal hodnotit první zápasy Blanska v MSFL. V tomto díle hodlám naše podzimní působení dotáhnout do konce.
26.1.Díl III. Skvělí fanoušci HlučínaPavel Starý ml.V předchozím díle jsem se zmínil o tom, že přestože jsme v Hlučíně prohráli, odjížděli minimálně fanoušci velmi dobře naladěni. Ptáte se proč? Důvodem byli úžasní místní fanoušci a skvělá atmosféra, která zápas provázela. Říkal jsem si, že by byla škoda ty vynikající lidičky odbýt několika větami a tak jsem se rozhodl jim věnovat celý zvláštní díl.
 
 

 
 
 
Copyright © 2007-2020 FK Blansko & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt na redakci webu