Archiv » Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V lednu 2011 vyšly tyto články:

31.1.Divize se udrží, je přesvědčen David BednářBoris HasaB l a n s k o - Jeden velký odchod zaznamenali v minulém týdnu fotbalisté FK APOS Blansko. Jejich řady opustil kreativní záložník David Bednář, který se od 1. února stane hráčem 1. HFK Olomouc, ambiciózního celku vedeného velezkušeným trenérem Petrem Uličným.
31.1.Přípravka vybojovalo v Třebíči 3. místoZdeněk VeselýT ř e b í č / B l a n s k o - V sobotu se přípravka FK APOS Blansko zúčastnila halového turnaje v Třebíči. Proti sobě nastoupili hráči ročníku 2000 a mladší.
31.1.Dorost po boji podlehl BřezovéBLB - BŘE 2:4, 0.kolo | Jiří Pokoj st.B l a n s k o - Také ve druhém utkání na Artézia Cupu vyšli starší dorostenci bodově naprázdno. Tentokrát svěřenci trenéra Pokoje st. nestačili na Březovou nad Svitavou, které podlehli 2:4.
29.1.Blansko porazilo v přípravě Spartu 3:0SBR - BLA 0:3, 0.kolo | Boris HasaB r n o - Jednoznačným vítězstvím skončilo druhé přípravné utkání fotbalistů FK APOS Blansko v rámci zimního turnaje v Líšni. Svěřenci Tomáše Šenka si poradili s tabulkovým sousedem z divize Spartou Brno. Dvakrát se mezi střelce zapsal útočník Jan Doležel.
29.1.Aleš Slanina je pro mě priorita, říká Tomáš ŠenkSBR - BLA 0:3, 0.kolo | Boris HasaB r n o - Druhý zápas zimního turnaje v Líšni zvládli Blanenští mnohem lépe než minulý týden. Vítězství proti Spartě, návrat Aleše Slaniny mezi tři tyče a odchod Davida Bednáře, to vše po utkání okomentoval trenér Tomáš Šenk.
27.1.Druhým soupeřem v Líšni je SpartaSBR - BLA 0:3, 0.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Druhé utkání na zimním turnaji v Líšni odehrají fotbalisté FK APOS Blansko tuto sobotu. Od 13 hodin se střetnou se 14. celkem divize Spartou Brno, kterou vede bývalý hráč ČKD Blansko Milan Zika.
23.1.Starší dorost v úvodním utkání podlehl KuřimiBLB - KUR 2:6, 0.kolo | Boris HasaB o s k o v i c e - Velmi kvalitní přípravou procházejí starší dorostenci. Na tradičním zimním turnaji v Boskovicích s názvem Artézia cup absolvují pod hlavičkou B týmu utkání proti soupeřům z mužské kategorie. V prvním utkání prohráli svěřenci trenéra Pokoje s Kuřimí.
22.1.Blansko vstoupilo do turnaje v Líšni porážkouBLA - ROU 1:2, 0.kolo | Boris HasaB r n o - Porážkou 1:2 vstoupili fotbalisté FK APOS Blansko do zimního turnaje v Líšni. Po brance Doležela sice blanenští vyhráli první poločas, soupeř však zásluhou dvou zužitkovaných centrů skóre otočil.
22.1.Bylo poznat, že je to první zápas, říká Michal BenešBLA - ROU 1:2, 0.kolo | Boris HasaB r n o - Premiéru na zimním turnaji v Líšni si odbyli blanenští fotbalisté utkáním s Rousínovem, jehož průběh zhodnotil záložník Michal Beneš.
20.1.Do víkendových turnajů zasáhnou muži i dorostenciBLA - ROU 1:2, 0.kolo | Boris HasaB l a n s k o - A mužstvo čeká premiéra na turnaji v Líšni, v sobotu od 11:00 poměří síly s Rousínovem. Starší dorostenci se v neděli představí na Artézia Cupu v Boskovicích, kde pod hlavičkou B týmu odehrají od 10:00 zápas proti Kuřimi.
18.1.Mladší žáci obsadili na turnaji v Brně 3. místoJan MatuškaB r n o - Mladší žáci FK APOS Blansko se v sobotu zúčastnili halového turnaje, který pořádala Svratka Brno. Utkání se hrála v hale VUT.
18.1.Přípravka obsadila v Křenovicích 3. místoZdeněk VeselýK ř e n o v i c e - Přípravka FK APOS Blansko se v sobotu představila na halovém turnaji v Křenovicích, který pořádala FC Sparta Brno.
13.1.Věřím, že kluky bude fotbal zase bavit, přeje si Tomáš ŠenkBoris HasaB l a n s k o - Důvěrně známou tvář dosadilo vedení FK APOS Blansko na post hlavního trenéra A mužstva. Stal se jím na podzim trenér B týmu Tomáš Šenk, který po boku Petra Vašíčka jako asistent načerpal zkušenosti také v MSFL.
12.1.Zimní příprava zahájenaBoris HasaB l a n s k o - V úterý krátce před 18. hodinou se poprvé v tomto roce zaplnila kabina A mužstva FK APOS Blansko. Nový trenér Tomáš Šenk společně s asistentem Michalem Kuglerem přivítal na zahajovacím tréninku 15 hráčů.
11.1.Je to jedna z posledních příležitostí, ví David BednářBoris HasaB l a n s k o - Těsně před včerejším zahájením přípravy v celku HFK Olomouc nám krátký rozhovor poskytl záložník David Bednář, který bude bojovat o stále místo v kádru ambiciózního celku z olomouckého předměstí Holice.
10.1.Tisková zpráva vedení FK APOS BlanskoVedení FK APOS BlanskoB l a n s k o - Na základě odstoupení Romana Šindelky a Dušana Zeleného ze svých funkcí se včera sešlo vedení FK APOS Blansko, které se dohodlo na následujících krocích.
8.1.Roman Šindelka rezignoval na obě funkce v FK APOS BlanskoBoris HasaB l a n s k o - Těsně před startem zimní přípravy musí vedení FK APOS Blansko po půlroce opět řešit složení výboru. Roman Šindelka totiž na poslední schůzi vedení oznámil své rozhodnutí rezignovat jak na post místopředsedy klubu, tak i na funkci trenéra A mužstva.
1.1.Hráč podzimu: David Bednář Boris HasaB l a n s k o - Celý prosinec jste mohli v anketě Hráč kola na úvodní straně tentokrát hlasovat pro tři nejlepší hráče v celé podzimní části Divize. Hlasování jednoznačně ovládl David Bednář.
 
 

 
 
 
Copyright © 2007-2020 FK Blansko & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt na redakci webu