Archiv » Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V říjnu 2010 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
31.10.B tým podlehl Rousínovu B, na výhru čeká již šest kolBLB - ROB 1:3, 13.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Podruhé v řadě vyšli na domácí půdě naprázdno fotbalisté FK APOS Blansko B. Tentokrát byl nad jejich síly celek Rousínova B, kterému svěřenci Tomáše Šenka podlehli v poměru 3:1. Na vítězství tak B tým čeká již šest kol.
31.10.Ondrůškova mašina válcovala, Hodonín - Blansko 5:0HOD - BLA 5:0, 13.kolo | Boris HasaH o d o n í n - S pořádným a bohužel zaslouženým výpraskem se fotbalisté FK APOS Blansko vracejí z půdy lídra Divize D. Hodonín pod vedením bývalého kouče Šardic Františka Ondrůška předvedl, jak se správně bojuje o body a nedal našemu mužstvu šanci pomýšlet na bodový zisk.
30.10.Starší dorost porazil Bystrc a opět vede krajský přeborBLA - BYS 3:0, 13.kolo | Jaroslav MatuškaB l a n s k o - Jednoznačným výsledkem 3:0 skončil přímý souboj starších dorostenců s Bystrcí o první místo v tabulce. Dvakrát se do černého trefil Jan Trtílek a jednou Michal Pištělka.
30.10.Mladší dorost se s Bystrcí o body podělilBLA - BYS 2:2, 13.kolo | Jaroslav MatuškaB l a n s k o - Vítězná šňůra mladších dorostenců skončila v dnešním domácím souboji s Bystrcí, která si z Blanska odvezla bod za remízu 2:2.
29.10.Hráč 12. kola: Jan KarásekBLA - SBR 1:0, 12.kolo | Boris HasaB l a n s k o - V utkání se Spartou Brno vstřelil jedinou branku již v 8. minutě a výrazně se tak podílel na prolomení černé série bez bodů. Útočník Jan Karásek se trefil na podzim již popáté a diváci jej zvolili Hráčem kola.
27.10.B tým v Bořitově urval bodBOR - BLB 2:2, 12.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Remízou 2:2 skončilo utkání fotbalistů FK APOS Blansko B na půdě silného Bořitova. Svěřenci Tomáše Šenka po prvním poločase vedli 2:0 a navíc David Bednář neproměnil pokutový kop. Soupeř ve druhém poločasu zapnul na vyšší obrátky a podařilo se mu nakonec vyrovnat.
27.10.Mladší dorost si drží pozici lídraBŘB - BLA 2:4, 12.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Šesté vítězství v řadě zaznamenali mladší dorostenci FK APOS Blansko na půdě Břeclavi B a před náročným koncem soutěže si stále drží pozici vedoucího celku.
27.10.Důležité je nedostat gól a neudělat chybu, říká Jan Nečas BLA - SBR 1:0, 12.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Podruhé v řadě nastoupil na pravém okraji zálohy v základní sestavě rychlonohý Jan Nečas, který také asistoval u jediné branky Blanska proti Spartě z kopačky útočníka Karáska, která znamenala vítězství po pěti zápasech.
27.10.Jan Karásek: Je to pro nás psychická vzpruhaBLA - SBR 1:0, 12.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Proti Spartě Brno zaznamenal jedinou branku v zápase a celkově již pátou na podzim. Útočník Jan Karásek se podobně jako celý tým včas probudil a věří v blahodárné účinky jednobrankového vítězství.
27.10.Chtěl jsem dát klukům impuls, říká Roman ŠindelkaBLA - SBR 1:0, 12.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Po zápase se Spartou Brno si mohl zhluboka oddechnout a radovat se z hubeného vítězství. Trenér Blanska Roman Šindelka v týdnu před důležitým utkáním navázal spolupráci se zkušeným Tiborem Dudou, který u A mužstva plní roli odborného poradce.
23.10.Karáskova trefa utnula bodový půstBLA - SBR 1:0, 12.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Po třech porážkách v řadě konečně fotbalisté FK APOS Blansko zabrali a domácím hřišti porazili malátnou Spartu Brno 1:0. Jedinou branku vstřelil již v 8. minutě Jan Karásek.
19.10.Musíme se z toho oklepat, burcuje Petr ŠípTAS - BLA 2:1, 11.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Hodně trpkou příchuť měl nakonec po zápase v Tasovicích pro Petra Šípa vstřelený gól. Blanenský obránce se prosadil po více než dvou letech, na bodový zisk to však nestačilo.
18.10.Poločasové vedení v Tasovicích na body nestačiloTAS - BLA 2:1, 11.kolo | Boris HasaT a s o v i c e - Fotbalisté FK APOS Blansko i přes poločasové vedení 1:0 v Tasovicích nakonec prohráli a díky tříkolovému bodovému půstu se v tabulce propadli téměř až na sestupová místa.
17.10.Souboj s lídrem rozhodla jediná střelaBLB - FKD 0:1, 11.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Jediná vydařená střela rozhodla o prohře fotbalistů FK APOS Blansko B v zápase proti vedoucímu celku 1. B třídy, skupiny A Drnovicím. Blanenští však svým výkonem nezklamali a minimálně bod si zasloužili.
17.10.Mladší dorost nadělil Kuřimi kanáraBLA - KUR 6:0, 11.kolo | Jaroslav MatuškaB l a n s k o - Další vynikající výkon předvedl v domácím prostředí mladší dorost FK APOS Blansko. Tentokrát nadělil svému soupeři z Kuřimi kanára a po pátém vítězství v řadě se vyhřívá na vedoucí pozici v tabulce.
17.10.Starší dorost vede krajský přeborBLA - KUR 4:1, 11.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Stejně jako mladší kolegové také starší dorostenci porazili přesvědčivě Kuřim a vyšvihli se na vedoucí pozici v tabulce.
16.10.Hráč 10. kola: Jiří PokojBLA - VRH 0:1, 10.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Přestože jeho tým podlehl na domácí půdě Vrchovině 0:1 a poprvé v sezóně vyšel doma bodově naprázdno, obránce Jiří Pokoj podal opět velmi dobrý výkon a diváci jej zvolili Hráčem kola.
13.10.Chcete pomoci blanenskému sportu? Volte Věci veřejnéFK APOS BlanskoB l a n s k o - Nadcházející komunální volby budou klíčové i pro další budoucnost sportu, potažmo fotbalu v Blansku.
11.10.Další hokejový výsledek, mladší dorost řádil v Moravském KrumlověMKR - BLA 3:6, 10.kolo | Jaroslav MatuškaM o r a v s k ý   K r u m l o v - Další debakl uštědřili ve svém mistrovském utkání mladší dorostenci FK APOS Blansko. Tentokrát jejich střelecký apetit odskákal Moravský Krumlov.
11.10.Starší dorost také v Moravském Krumlově koncertovalMKR - BLA 1:4, 10.kolo | Jaroslav MatuškaM o r a v s k ý   K r u m l o v - Podobně jako mladší kolegové starší dorostenci FK APOS Blansko v Moravském Krulově dominovali a vyhráli rozdílem třídy.
Další stránky
12>>
 
 

 
 
 
Copyright © 2007-2020 FK Blansko & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt na redakci webu