Archiv » Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V říjnu 2012 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
31.10.Mladší přípravka B poznávala PrahuRoma Jančiar, Boris HasaP r a h a / B l a n s k o - O víkendu 13. a 14. 10. 2012 se mladší přípravka B - ročník 2005 a mladší zúčastnila poznávacího zájezdu v Praze, v jehož rámci sehrála mimo jiné také přátelské utkání s přípravkou prvoligového týmu SK Slavia Praha. Celá akce se konala pod záštitou předsedy FK Blansko Michala Babáka.
30.10.Starší žáci vybojovali ve Veselí bodVES - BLA 3:3, 10.kolo | Josef ŠmerdaV e s e l í / B l a n s k o - V 10. kole krajského přeboru se starším žákům podařilo po dvou porážkách bodovat. Na půdě Veselí nad Moravou již sice svěřenci trenéra Šenkeříka prohrávali 1:3, nakonec však dokázali skóre srovnat do konečné podoby 3:3.
28.10.Blansko potvrdilo výbornou formu i v Rajhradě RJH - BLA 0:5, 12.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Fotbalisté FK Blansko jsou momentálně ve velké pohodě. Pošesté za sebou si svěřenci Karla Jarůška připsali plný počet bodů. Tentokrát jejich formu odnesl Rajhrad, na jehož půdě Blanenští po dvou brankách Jana Trtílka a Michala Šenka a jedné Jana Doležela vyhráli 5:0.
28.10.Třetí domácí porážka B týmu znamená propad do středu tabulkyBLB - TIS 1:4, 12.kolo | Pavel PaděraB l a n s k o - Po rychlém vedení a poločasové remíze nakonec B mužstvo doma se sousedem v tabulce vysoko prohrálo.
25.10.Starší žáci na lídra nestačiliBLA - SVB 0:3, 9.kolo | Josef ŠmerdaB l a n s k o - V 9. kole krajského přeboru prohráli starší žáci na domácí půdě s vedoucím týmem tabuky Svratkou Brno 0:3.
25.10.Víkendový program týmů FK BlanskoRJH - BLA 0:5, 12.kolo | Boris HasaB l a n s k o - O víkendu mají blanenští příznivci možnost vidět v akci na domácí půdě pouze B mužstvo a žáky 7+1, konkrétně v neděli. V sobotu se na půdě soupeřů představí A muži a žáci, dorostenci mají volný los.
21.10.V souboji nováčků bylo úspěšnější PodolíPDL - BLB 2:0, 11.kolo | Pavel PaděraP o d o l í u B r n a / B l a n s k o - Souboj nováčků 1.B třídy, skupiny A, kteří v odehraných deseti kolech získali shodně 18 bodů, rozhodli pro sebe už v prvním poločase domácí hráči Podolí, kteří vyhráli 2:0.
21.10.Z Humpolce se starší dorost vrátil bez bodového ziskuHUM - BLA 3:2, 11.kolo | Petr StupkaH u m p o l e c / B l a n s k o - Přestože starší dorost v utkání 11. kola divize D dvakrát vedl, odjel nakonec z Humpolce bez bodového zisku.
20.10.Norma dodržena, Blansko - Novosedly 3:0BLA - NOS 3:0, 11.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Fotbalisté FK Blansko se po předloňském sestupu z divize se Sokolem Novosedly střetli dnes již potřetí a také i tentokrát skončilo utkání jejich výhrou 3:0. V rámci 11. kola krajského přeboru tímto poměrem zvítězili svěřenci trenéra Karla Jarůška na domácí půdě díky dvěma brankám Jana Trtílka a jedné Michala Šenka.
19.10.A tým čeká přímý souboj o čeloBLA - NOS 3:0, 11.kolo | Boris HasaB l a n s k o - O víkendu čekají většinu týmů FK Blansko další mistrovské zápasy, jejichž drtivá část je na programu v sobotu. S lídrem soutěže Svratkou Brno se doma utkají starší žáci, A muži budou o udržení vedoucí pozice bojovat s tabulkovým sousedem z Novosedel. B tým bude třetí příčku hájit na půdě čtvrtého Podolí.
17.10.Starší žáci odjeli z Bohunic s prázdnouBHN - BLA 3:0, 8.kolo | Michal ŠenkeříkB l a n s k o - Starší žáci v rámci 8. kola krajského přeboru zavítali na půdu souseda z tabulky Bohunic. Po bezbrankovém prvním poločase nakonec odjeli svěřenci trenéra Michala Šenkeříka s porážkou 0:3.
16.10.Přípravka vybojovala v Žabovřeskách 5. místoLeoš FarníkB r n o / B l a n s k o - V neděli 14. 10. jsme se zúčastnili turnaje přípravek ročníku 2004 a mladších. Ten se konal v areálu hřiště Brno-Žabovřesky a pořádal ho oddíl FC Svratka Brno. V pěkném fotbalovém prostředí bylo k vidění spousta zajímavých utkání.
14.10.Po dvou domácích porážkách B tým zabralBLB - SVB 2:1, 10.kolo | Jaroslav MatuškaB l an s k o - Po několika neproměněných brankových příležitostech a poločasové prohře v poměru 0:1 nakonec hráči B týmu dokázali výsledek otočit ve svůj prospěch a zaslouženě se radují ze zisku tří bodů po výhře v poměru 2:1 nad Svratkou Brno.
14.10.Starší dorost po první domácí remíze drží v tabulce 5.místoBLA - BHN 2:2, 10.kolo | Petr StupkaB l a n s ko - Starší dorost po remíze v minulém kole v Líšni v poměru 2:2, uhrál stejnou remízu s dalším brněnský soupeřem, Bohunicemi, tentokrát na domácí půdě.
13.10.Blansko v Podivíně prodloužilo vítěznou sérii POD - BLA 0:3, 10.kolo | Boris HasaP o d i v í n / B l a n s k o - Fotbalisté FK Blansko v 10. kole krajského přeboru žádné překvapení nepřipustili. Na hřišti posledního týmu tabulky Slavoje Podivín vyhráli po dvou brankách Jana Trtílka a jedné Jana Doležela 3:0, připsali si čtvrté vítězství v řadě a udrželi se na prvním místě.
12.10.Víkendový program týmů FK BlanskoPOD - BLA 0:3, 10.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Další porce mistrovských utkání čeká o víkendu většinu týmů FK Blansko. V sobotu se na domácím hřišti na Mlýnské představí dorostenci, muži A zajížději do Podivína, žáci do Bohunic. V neděli pak víkendový program uzavřou žáci 7+1 a muži B.
8.10.Starší dorost přivezl bod za remízu v LíšniLSB - BLA 2:2, 9.kolo | Jaroslav Matuška, Petr StupkaB r n o / B l a n s k o - Starší dorost v Líšni nedokázal udržet dvoubrankové vedení z prvního poločasu a domácí pět minut před koncem zápasu brankou z penalty dokázali utkání zremizovat.
8.10.Starší žáci remizovali se Starým LískovcemBLA - STL 1:1, 7.kolo | Josef ŠmerdaB l a n s k o - Starší žáci v rámci 7. kola krajského přeboru remizovali na domácím hřišti se Starým Lískovcem 1:1. O jedinou branku se již ve druhé minutě postaral Dominik Zmeko.
7.10.O druhé porážce na hřišti soupeře, stejně jako ve Švábenicích, rozhodl jediný gólLIP - BLB 1:0, 9.kolo | Jaroslav Matuška, Pavel PaděraL i p o v e c / B l a n s k o - Jediná vstřelená branka rozhodla utkání 9. kola 1.B třídy, skupiny A, v němž B mužstvo hrálo v Lipovci. Ze zisku tří bodů se radovali domácí.
6.10.Blansko doma v napínavém duelu porazilo Bzenec BLA - BZE 2:0, 9.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Fotbalisté FK Blansko si v rámci 9. kola krajského přeboru připsali třetí vítězství v řadě. V utkání dvou zcela odlišných poločasů porazili svěřenci trenéra Jarůška po brankách Jana Trtílka a Michala Šenka Slovan Bzenec 2:0 a minimálně jeden den budou okupovat první místo v tabulce.
Další stránky
12>>
 
 

 
 
 
Copyright © 2007-2020 FK Blansko & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt na redakci webu