archiv článkůarchiv aktualit

V říjnu 2012 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
1.10.Přípravka obsadila v Šumperku 5. místoLeoš FarníkŠ u m p e r k / B l a n s k o - Přípravka FK Blansko absolvovala v pátek 28. září turnaj v Šumperku ročníků 2004, na kterém obsadila 5. místo.
1.10.Starší žáci si z Medlánek odvezli bodMED - BLA 3:3, 6.kolo | Josef ŠmerdaM e d l á n k y / B l a n s k o - V rámci 6. kola krajského přeboru se starší žáci FK Blansko představili v Medlánkách. Dramatické utkání nakonec skončilo dělbou bodů po výsledku 3:3.
5.10.A tým přivítá doma Bzenec, B tým hraje v Lipovci BLA - BZE 2:0, 9.kolo | Boris HasaB l a n s k o - V sobotu se na domácí půdě představí žáci a muži A, ostatní týmy zajíždějí na hřiště soupeřů. B tým čeká utkání v Lipovci, dorostence v neděli Líšeň B a přípravky zajíždějí v sobotu do Jedovnic.
6.10.Blansko doma v napínavém duelu porazilo Bzenec BLA - BZE 2:0, 9.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Fotbalisté FK Blansko si v rámci 9. kola krajského přeboru připsali třetí vítězství v řadě. V utkání dvou zcela odlišných poločasů porazili svěřenci trenéra Jarůška po brankách Jana Trtílka a Michala Šenka Slovan Bzenec 2:0 a minimálně jeden den budou okupovat první místo v tabulce.
7.10.O druhé porážce na hřišti soupeře, stejně jako ve Švábenicích, rozhodl jediný gólLIP - BLB 1:0, 9.kolo | Jaroslav Matuška, Pavel PaděraL i p o v e c / B l a n s k o - Jediná vstřelená branka rozhodla utkání 9. kola 1.B třídy, skupiny A, v němž B mužstvo hrálo v Lipovci. Ze zisku tří bodů se radovali domácí.
8.10.Starší dorost přivezl bod za remízu v LíšniLSB - BLA 2:2, 9.kolo | Jaroslav Matuška, Petr StupkaB r n o / B l a n s k o - Starší dorost v Líšni nedokázal udržet dvoubrankové vedení z prvního poločasu a domácí pět minut před koncem zápasu brankou z penalty dokázali utkání zremizovat.
8.10.Starší žáci remizovali se Starým LískovcemBLA - STL 1:1, 7.kolo | Josef ŠmerdaB l a n s k o - Starší žáci v rámci 7. kola krajského přeboru remizovali na domácím hřišti se Starým Lískovcem 1:1. O jedinou branku se již ve druhé minutě postaral Dominik Zmeko.
12.10.Víkendový program týmů FK BlanskoPOD - BLA 0:3, 10.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Další porce mistrovských utkání čeká o víkendu většinu týmů FK Blansko. V sobotu se na domácím hřišti na Mlýnské představí dorostenci, muži A zajížději do Podivína, žáci do Bohunic. V neděli pak víkendový program uzavřou žáci 7+1 a muži B.
13.10.Blansko v Podivíně prodloužilo vítěznou sérii POD - BLA 0:3, 10.kolo | Boris HasaP o d i v í n / B l a n s k o - Fotbalisté FK Blansko v 10. kole krajského přeboru žádné překvapení nepřipustili. Na hřišti posledního týmu tabulky Slavoje Podivín vyhráli po dvou brankách Jana Trtílka a jedné Jana Doležela 3:0, připsali si čtvrté vítězství v řadě a udrželi se na prvním místě.
14.10.Po dvou domácích porážkách B tým zabralBLB - SVB 2:1, 10.kolo | Jaroslav MatuškaB l an s k o - Po několika neproměněných brankových příležitostech a poločasové prohře v poměru 0:1 nakonec hráči B týmu dokázali výsledek otočit ve svůj prospěch a zaslouženě se radují ze zisku tří bodů po výhře v poměru 2:1 nad Svratkou Brno.
14.10.Starší dorost po první domácí remíze drží v tabulce 5.místoBLA - BHN 2:2, 10.kolo | Petr StupkaB l a n s ko - Starší dorost po remíze v minulém kole v Líšni v poměru 2:2, uhrál stejnou remízu s dalším brněnský soupeřem, Bohunicemi, tentokrát na domácí půdě.
16.10.Přípravka vybojovala v Žabovřeskách 5. místoLeoš FarníkB r n o / B l a n s k o - V neděli 14. 10. jsme se zúčastnili turnaje přípravek ročníku 2004 a mladších. Ten se konal v areálu hřiště Brno-Žabovřesky a pořádal ho oddíl FC Svratka Brno. V pěkném fotbalovém prostředí bylo k vidění spousta zajímavých utkání.
17.10.Starší žáci odjeli z Bohunic s prázdnouBHN - BLA 3:0, 8.kolo | Michal ŠenkeříkB l a n s k o - Starší žáci v rámci 8. kola krajského přeboru zavítali na půdu souseda z tabulky Bohunic. Po bezbrankovém prvním poločase nakonec odjeli svěřenci trenéra Michala Šenkeříka s porážkou 0:3.
19.10.A tým čeká přímý souboj o čeloBLA - NOS 3:0, 11.kolo | Boris HasaB l a n s k o - O víkendu čekají většinu týmů FK Blansko další mistrovské zápasy, jejichž drtivá část je na programu v sobotu. S lídrem soutěže Svratkou Brno se doma utkají starší žáci, A muži budou o udržení vedoucí pozice bojovat s tabulkovým sousedem z Novosedel. B tým bude třetí příčku hájit na půdě čtvrtého Podolí.
20.10.Norma dodržena, Blansko - Novosedly 3:0BLA - NOS 3:0, 11.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Fotbalisté FK Blansko se po předloňském sestupu z divize se Sokolem Novosedly střetli dnes již potřetí a také i tentokrát skončilo utkání jejich výhrou 3:0. V rámci 11. kola krajského přeboru tímto poměrem zvítězili svěřenci trenéra Karla Jarůška na domácí půdě díky dvěma brankám Jana Trtílka a jedné Michala Šenka.
21.10.V souboji nováčků bylo úspěšnější PodolíPDL - BLB 2:0, 11.kolo | Pavel PaděraP o d o l í u B r n a / B l a n s k o - Souboj nováčků 1.B třídy, skupiny A, kteří v odehraných deseti kolech získali shodně 18 bodů, rozhodli pro sebe už v prvním poločase domácí hráči Podolí, kteří vyhráli 2:0.
21.10.Z Humpolce se starší dorost vrátil bez bodového ziskuHUM - BLA 3:2, 11.kolo | Petr StupkaH u m p o l e c / B l a n s k o - Přestože starší dorost v utkání 11. kola divize D dvakrát vedl, odjel nakonec z Humpolce bez bodového zisku.
25.10.Starší žáci na lídra nestačiliBLA - SVB 0:3, 9.kolo | Josef ŠmerdaB l a n s k o - V 9. kole krajského přeboru prohráli starší žáci na domácí půdě s vedoucím týmem tabuky Svratkou Brno 0:3.
25.10.Víkendový program týmů FK BlanskoRJH - BLA 0:5, 12.kolo | Boris HasaB l a n s k o - O víkendu mají blanenští příznivci možnost vidět v akci na domácí půdě pouze B mužstvo a žáky 7+1, konkrétně v neděli. V sobotu se na půdě soupeřů představí A muži a žáci, dorostenci mají volný los.
28.10.Blansko potvrdilo výbornou formu i v Rajhradě RJH - BLA 0:5, 12.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Fotbalisté FK Blansko jsou momentálně ve velké pohodě. Pošesté za sebou si svěřenci Karla Jarůška připsali plný počet bodů. Tentokrát jejich formu odnesl Rajhrad, na jehož půdě Blanenští po dvou brankách Jana Trtílka a Michala Šenka a jedné Jana Doležela vyhráli 5:0.