Archiv » Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V říjnu 2013 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
30.10.Mladší dorost s přehledem přehrál rezervu Sparty BrnoSBB - BLA 0:4, 12.kolo | Jiří Pokoj st./Boris HasaB r n o / B l a n s k o - Pohodovým vítězstvím v poměru 4:0 skončilo poslední venkovní mistrovské utkání mladších dorostenců. Svěřenci trenéra Jiřího Pokoje staršího v rámci 12. kola Moravskoslezské divize D přehráli Spartu Brno B a v tabulce stále okupují 2. místo.
30.10.Starší žáci v domácí derniéře dominovaliBLA - VOJ 6:0, 10.kolo | Josef ŠmerdaB l a n s k o - Zcela jednoznačný průběh mělo poslední domácí utkání starších žáků v rámci podzimní části krajského přeboru. V 10. kole zavítali na stadion na Údolní hráči Vojkovic, kteří si odvezli domů kanára. Poslední podzimní utkání čeká svěřence trenéra Šenkeříka v neděli, kdy zajíždějí do Medlánek.
30.10.Mladší žáci napodobili starší a nadělili Vojkovicím kanáraBLA - VOJ 6:0, 10.kolo | Luboš ŠustrB l a n s k o - Dokonalé podoby výsledku, navlas stejného jako starší žáci, dosáhli v 10. kole krajského přeboru mladší žáci. Svěřenci trenéra Davida Jarůška zdolali nováčka z Vojkovic 6:0, po poločase 3:0.
26.10.Blansko udolalo houževnatý Pelhřimov, ke třem bodům ho nasměroval Tomáš ZouharBLA - PEL 2:0, 12.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Fotbalisté FK Blansko si v rámci 12. kola divize D připsali na své konto čtvrté vítězství v sezóně. To se však nerodilo vůbec lehce, když Pelhřimov byl v prvním poločase nebezpečnější. Po přestávce však zaúřadoval Tomáš Zouhar, který se podílel na obou brankách domácích.
25.10.V předposledním domácím utkání se na Údolní představí PelhřimovBLA - PEL 2:0, 12.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Předposlední domácí utkání v rámci podzimní části sezóny 2013/14 čeká o víkendu fotbalisty FK Blansko. Ve 12. kole Moravskoslezské divize D přivítají svěřenci trenéra Hajského zítra od 14:30 na stadionu na Údolní FK Pelhřimov.
23.10.Starší žáci v Kyjově remizovali, přesto drží kontakt s čelem tabulkyKYJ - BLA 0:0, 9.kolo | Josef ŠmerdaK y j o v / B l a n s k o - Přestože v 9. kole krajského přeboru skončila vítězná série starších žáků, která se zastavila na čísle 4, udrželi se svěřenci trenéra Michala Šenkeříka po bezbrankové remíze v Kyjově v kontaktu s čelem tabulky. Na vedoucí duo Svratka - Veselí ztrácení pouhé tři body.
23.10.Mladší žáci vyšli v Kyjově střelecky i bodově naprázdnoKYJ - BLA 2:0, 9.kolo | Luboš ŠustrK y j o v / B l a n s k o - Po třech vítězstvích v řadě vyšli v 9. kole krajského přeboru mladší žáci v Kyjově bodově a střelecky naprázdno. Svěřenci trenéra Davida Jarůška podlehli svému soupeři poměrem 0:2.
21.10.Blansko podruhé prohrálo venku, přetlačila ho NapajedlaNAP - BLA 2:1, 11.kolo | Boris HasaN a p a j e d l a / B l a n s k o - Fotbalisté FK Blansko teprve podruhé v sezóně vyšli ve venkovním utkání bodově naprázdno. V rámci 11. kola Moravskoslezské divize D prohráli svěřenci trenéra Hajského v Napajedlech s místní Fatrou 1:2, když jedinou branku vstřelil kanonýr Jan Trtílek.
21.10.Rezerva prohrála s Letonicemi, na domácí výhru tak stále čekáBLB - LTN 1:2, 11.kolo | Pavel PaděraB l a n s k o - Po premiérovém vítězství v sezóně na půdě Švábenic přivítali fotbalisté FK Blansko B na domácím trávníku celek Letonic. Svěřenci trenéra Ivana Študenta i přes několik šancí skórovali pouze jednou a podlehli svému soupeři 1:2. I nadále tak zůstavají na dně tabulky.
21.10.Mladší dorost doma přehrál Havlíčkův BrodBLA - HVB 3:1, 11.kolo | Jiří Pokoj st./Boris HasaB l a n s k o - V 11. kole Moravskoslezské divize D přivítali mladší dorostenci v domácím prostředí celek Havlíčkova Brodu. Svěřenci trenéra Jiřího Pokoje staršího si po výsledku 3:1 připsali na své konto již sedmou podzimní výhru a drží průběžné druhé místo v tabulce.
19.10.Blansko čeká další venkovní zápas, představí se v NapajedlechNAP - BLA 2:1, 11.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Po 11 odehraných kolech jsou fotbalisté FK Blansko coby nováček Moravskoslezské divize, skupiny D na slušném 10. místě. Svoji pozici budou svěřenci trenéra Hajského hájit v dalším venkovním utkání, v němž se představí na hřišti posledního celku tabulky, FS Napajedel.
17.10.Mladší dorost poprvé nebodoval, série skončila v PelhřimověPEL - BLA 2:1, 10.kolo | Jiří Pokoj st./Boris HasaP e l h ř i m o v / B l a n s k o - Až v 10. kole Moravskoslezské divize D mladší dorostenci poprvé v sezóně nebodovali. Svěřenci trenéra Jiřího Pokoje staršího prohráli v Pelhřimově s místním FK 2:1 a poprvé vyšli bodově naprázdno. I přes prohru jim nadále patří 2. místo v tabulce.
17.10.Starší žáci vyhráli počtvrté v řadě, tentokrát přehráli Slovan BrnoBLA - SNB 4:0, 8.kolo | Josef ŠmerdaB l a n s k o - V 8. kole krajského přeboru si starší žáci připsali na své konto čtvrté vítězství v řadě. Tentokrát svěřenci trenéra Michala Šenkeříka zdolali v domácím prostředí Slovan Brno 4:0.
17.10.Mladší žáci po skvělém úvodu se Slovanem udrželi těsné vedeníBLA - SNB 3:2, 8.kolo | Luboš ŠustrB l a n s k o - V rámci 8. kola krajského přeboru hostili mladší žáci v domácím utkání Slovan Brno. Po skvělém vstupu a vedení 3:0 se svěřenci trenéra Davida Jarůška nakonec o výsledek strachovali až do poslední minuty.
12.10.Blansko v zápase bez šancí remizovalo s Uherským BrodemBLA - UBR 0:0, 10.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Fotbalisté FK Blansko na předchozí domácí vítězství s Tasovicemi nenavázali. V rámci 10. kola Moravskoslezské divize, skupiny D remizovali svěřenci trenéra Hajského v zápase, který se obešel bez gólových příležitostí, s Uherským Brodem 0:0.
11.10.Druhá domácí bitva v řadě, Blansko hostí Uherský Brod BLA - UBR 0:0, 10.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Druhé domácí utkání v řadě sehrají v rámci 10. kola Moravskoslezské divize, skupiny D fotbalisté FK Blansko. Svěřenci trenéra Hajského hostí v sobotu na stadionu na Údolní stejně jako před týdnem 14. tým tabulky. Po odehraných deseti kolech je jím ČSK Uherský Brod.
10.10.Starší žáci doma zdolali Starý LískovecBLA - STL 3:1, 7.kolo | Josef ŠmerdaB l a n s k o - V 7. kole krajského přeboru hostili starší žáci na Údolní celek Starého Lískovce. Svěřenci trenéra Michala Šenkeříka si se svým soupeřem poradili a po dvou brankách Gansukha a jedné Gregora zvítězili v poměru 3:1.
10.10.Také mladší žáci doma s Lískovcem nezaváhaliBLA - STL 4:2, 7.kolo | Luboš ŠustrB l a n s k o - Mladší žáci v rámci 7. kola krajského přeboru po vzoru starších žáků se Starým Lískovcem v domácím prostředí nezaváhali a zdolali svého soka poměrem 4:2.
9.10.Mladší dorost vyhrál v BohunicíchBHN - BLA 0:1, 9.kolo | Jiří Pokoj st.B r n o / B l a n s k o - Mladší dorostenci pokračují v bodové sérii. Ani v devátém mistrovském utkání sezóny nepoznali svěřenci trenéra Jiřího Pokoje staršího hořkost porážky. Tentokrát si díky brance Psoty odvezli tři body z Bohunic.
9.10.Ohlasy po vítězném utkání s TasovicemiBLA - TAS 3:1, 9.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Fotbalisté FK Blansko v posledním utkání Moravskoslezské divize, skupiny D porazili v domácím utkání TJ Sokol Tasovice 3:1. Jeho průběh zhodnotili trenéra Jiří Hajský, kapitán mužstva Josef Maška a střelec úvodní branky Jan Nečas.
Další stránky
12>>
 
 

 
 
 
Copyright © 2007-2020 FK Blansko & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt na redakci webu