archiv článkůarchiv aktualit

V říjnu 2015 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
2.10.Blansko se opět utká s Brodem, tentokrát venku s UherskýmUBR - BLA 2:0, 9.kolo | Boris Hasa, Foto: Pavel PaděraB l a n s k o - Fotbalisté FK Blansko sehrají o nadcházejícím víkendu další zápas v divizi D. Tentokrát čeká svěřence trenéra Michala Kuglera v rámci 9. kola (10. hrané) cesta až téměř ke slovenským hranicím, když jejich soupeřem bude v sobotu od 15:30 celek ČSK Uherský Brod.
2.10.Brankáře si vzala do parády zbrojovácká legenda Josef HronBoris HasaB l a n s k o - Středeční trénink A mužstva zpestřil svoji účastí dlouholetý brankář Zbrojovky Brno a mistr ligy z roku 1978 Josef Hron. Ten si vzal na povel brankáře A mužstva Davida Jurana a mladšího dorostu Zdeňka Veselého a absolvoval s nimi hodinový trénink. Více již v reportáži.
5.10.Prohra s hořkou příchutí, série neporazitelnosti Blanska skončila v Uherském BroduUBR - BLA 2:0, 9.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Poprvé od 2. kola letošního ročníku divize D vyšli fotbalisté FK Blansko bodově naprázdno. V 9. kole prohráli svěřenci trenéra Kuglera na půdě Uherské Brodu po bezbrankovém poločase nakonec 2:0. V 64. min. však rozhodčí Blansku neuznali regulérní branku a druhou vstřelili domácí z ofsajdu.
5.10.Rozhodčí nás dvakrát výrazně poškodili, říká po prohře v Brodě trenér KuglerUBR - BLA 2:0, 9.kolo | Boris Hasa, Foto: Pavel PaděraB l a n s k o - Teprve podruhé v sezóně vyšlo jeho mužstvo bodově naprázdno. Trenér FK Blansko Michal Kugler v tradičním pozápasovém rozhovoru hovoří o příčinách porážky a také o svém pohledu na sitauce, které výrazně ovlivnily výsledek utkání.
5.10.Jsem přesvědčený, že to aut nebyl, říká po neuznané brance Petr ŠvancaraUBR - BLA 2:0, 9.kolo | Boris Hasa, Foto: Deník/Stanislav DufkaB l a n s k o - Jako vždy patřil k ofenzivním tahounům Blanska a v zápase v Uherském Brodu padl v 64. minutě po jeho brilatním průniku vyrovnávací gól z kopačky Jana Nečase. Na pokyn pomezního rozhodčího AR1 však nebyl uznán, což zkušený forvard nesl velmi nelibě. Více již v rozhovoru.
5.10.Petr Švancara: Nehledám v tom korupci, ale bere to chuť do dalších zápasůUBR - BLA 2:0, 9.kolo | Deník/Stanislav DufkaU h e r s k ý   B r o d - Pouze v jednom venkovním zápase nastoupil za Blansko exligový Petr Švancara. V Uherském Brodě se populární Švanci v dresu hostů představil podruhé. A rozhodně nezklamal.
7.10.Se Svratkou Brno uspěli pouze mladší dorostenciBoris HasaB l a n s k o - V 9. kole divize D přivítali dorostenecké týmy FK Blansko na domácím stadionu na Mlýnské celky Svratky Brno. Zatímco starší dorost svému soupeři branku nevstřelil a podlehl mu 0:1, mladší pokračoval ve vítězné sérii a porazil svého soupeře poměrem 3:1.
8.10.Žáci vydolovali z domácích duelů s Břeclaví jeden bodBoris HasaB l a n s k o - V sobotu hostily žákovské týmy na stadionu na Údolní v rámci 7. kola krajského přeboru MSK Břeclav. Mladší žáci neudrželi poločasové vedení 4:1 a remizovali se svým soupeřem 4:4. Starší bohužel prohráli těsně 1:2.
8.10.Každá prohra bolí, říká kapitán Jan NečasUBR - BLA 2:0, 9.kolo | Boris HasaB l a n s k o - V zápase na hřišti Uherského Brodu vstřelil v 64. minutě po akci Petra Švancary vyrovnávací branku, kterou však rozhodčí neuznali. Kapitán Blanska Jan Nečas byl stejně jako jeho spoluhráči po utkání zklamaný z prohry i z konce bodové série.
9.10.Atraktivní duel na Údolní, do Blanska přijede rozjetý Pelhřimov BLA - PEL 1:1, 10.kolo | Boris Hasa, Foto: Pavel PaděraB l a n s k o - Atraktivního soupeře přivítají na domácím stadionu v rámci 10. kola divize, skupiny D fotbalisté FK Blansko. Na hřišti na Údolní se v sobotu od 15:00 představí druhý tým tabulky FK Pelhřimov, který poslední čtyři zápasy vyhrál a spolu s Hodonínem a Bystřicí nastřílel nejvíce branek v soutěži - 18.
10.10.Premiérový kemp talentované mládežewww.jmkfs.czB r n o / B l a n s k o - Jihomoravský krajský fotbalový svaz pořádá premiérový KEMP talentované mládeže. Na dvoudenní soustředění do Brna jsou pozváni hráči ročníku narození 2004, z klubů, které nejsou zařazeny mezi Sportovní střediska mládeže. Zúčastní se ho také tři hráči FK Blansko - Tomáš Farník, Ondřej Farník a Dominik Zouhar.
11.10.Blansko v kvalitním divizním představení remizovalo s PelhřimovemBLA - PEL 1:1, 10.kolo | Boris Hasa, Foto: Barbora TóthováB l a n s k o - Fotbalisté FK Blansko remizovali v rámci 10. kola divize D v pohledném utkání s celkem Pelhřimova 1:1. Domácí poslal již v 7. minutě do vedení z pokutového kopu po faulu na svoji osobu Jan Trtílek, za hosty vyrovnával ve 40. minutě pohotovou střelou Michal Niederle.
12.10.Ne každá remíza doma je ztráta, říká po souboji s Pelhřimovem trenér KuglerBLA - PEL 1:1, 10.kolo | Boris Hasa, Foto: Pavel PaděraB l a n s k o - V šestém domácím utkání sezóny si Blansko ke třem výhrám připsalo třetí remízu. Ta poslední se zrodila v duelu s Pelhřimovem, který před tím čtyřikrát v řadě zvítězil. Za průběhem sobotního divizního duelu se ohlédl trenér FK Blansko Michal Kugler.
13.10.Starší žáci zdolali Starý Lískovec jednoznačně, mladší těsně prohráliBoris HasaB l a n s k o - V 8. kole krajského přeboru byly žákovské týmy FK Blansko úspěšné napůl. Mladší žáci neudrželi proti Starému Lískovci dvoubrankový náskok a prohráli 3:4, starší žáci se naopak po pětizápasové odmlce dočkali tříbodového zisku za výhru 6:0.
14.10.Na penaltu jsem si věřil, říká blanenský střelec Jan Trtílek BLA - PEL 1:1, 10.kolo | Boris Hasa, Foto: Deník/Hynek SkotákB l a n s k o - V zápase s Pelhřimovem patřil k nejnebezpečnějším hráčům Blanska. Útočník Jan Trtílek v 7. minutě proměnil pokutový kop po faulu na svoji osobu a ve druhém poločase se dostal do několika gólových šancí, které se mu bohužel proměnit nepodařilo.
14.10.Dorostenci v Bohunicích získali plný počet bodůBoris HasaB r n o / B l a n s k o - V 10. kole dorostenecké divize, skupiny D se tým FK Blansko představili v neděli na umělém trávníku v Bohunicích proti domácímu Tatranu. Starší dorostenci zvítězili v poměru 2:1, mladší jednoznačně 6:0.
15.10.Martin Pokorný slaví kulatiny Boris HasaB l a n s k o - Dnes 15. října 2015 slaví 30. narozeniny bývalý záložník a opora A mužstva FK Blansko Martin Pokorný.
15.10.Reportáž z remízového utkání s PelhřimovemBLA - PEL 1:1, 10.kolo | Boris Hasa, Foto: Deník/Hynek SkotákB l a n s k o - V 10. kole divize D remizovali fotbalisté FK Blansko na domácím stadionu na Údolní s Pelhřimovem 1:1. Reportáž blanenské televize se ohlíží za nejdůležitějšími okamžiky utkání, které okomentovali útočník Jan Trtílek a trenér Michal Kugler.
16.10.Blansko čeká duel s hlavním aspirantem na postup, v sobotu se představí v HodoníněHOD - BLA 3:0, 11.kolo | Boris HasaB l a n s k o - 11. kolem pokračuje o víkendu divize D. Fotbalisty FK Blansko čeká v sobotu venkovní zápas, když se od 15:00 představí v Hodoníně proti domácímu FK. Ten od léta trénuje zkušený kouč František Komňacký a hru diriguje bývalá opora Slovácka, Zbrojovky nebo Zlína Tomáš Polách.
16.10.Blansko získalo další zvučnou posilu, jeho dres oblékne bývalá opora Zbrojovky Pavel MezlíkBoris HasaB l a n s k o - Kádr A mužstva FK Blansko se rozrostl o dalšího bývalého hráče Zbrojovky Brno s bohatými ligovými zkušenosti. Modrý dres oblékne na závěr podzimu ofenzivní univerzál Pavel Mezlík, který přichází do našeho klubu na přestup.