archiv článkůarchiv aktualit

V říjnu 2016 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
31.10.Blansko si sváteční den osladilo důležitou výhrou nad Líšní BLA - LIS 3:0, 13.kolo | Boris Hasa, Foto: Miloš JandaB l a n s k o - Jedno z důležitých utkání v boji o záchranu v Moravskoslezské lize zvládli fotbalisté A týmu FK Blansko na výbornou. V Den české státnosti porazili svěřenci trenéra Zbořila celek SK Líšeň 3:0. Mezi střelce se zapsali Jakub Kučera, Jan Koudelka a Stanislav Píšek.
31.10.Rozhodl první gól, hodnotil výhru nad Líšní Jan KoudelkaBLA - LIS 3:0, 13.kolo | Boris Hasa, Foto: Deník/Iveta BorkováB l a n s k o - V 81. minutě důležitého utkání s Líšní potěšil oko diváka výstavní trefou, která pro Blansko znamenala pojišťovací druhou branku. Útočník Jan Koudelka byl ve druhém poločase pro obranu soupeře stálým nebezpečím a nemohl tak chybět ani u pozápasového hodnocení.
31.10.Zcela zasloužené vítězství, měl po zápase s Líšní jasno trenér Zbořil BLA - LIS 3:0, 13.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Svůj pohled k utkání s Líšní přidal tradičně trenér Zbyněk Zbořil, kterému se nezamlouval první poločas. Po změně stran už však jeho svěřenci přidali na obrátkách a dočkali se podle jeho slov zaslouženého vítězství.
27.10.STOJÍTE ZA SVÝM TÝMEM? Podpořte nás, když nakupujete!InfoB l a n s k o - Přidali jsme se do projektu myGIVT. Pokud nakupujete na internetu – od svetru, přes parfém, televizor, dovolenou a nebo si objednáváte jídlo domů – můžete nám pomoci.
27.10.Důležitá záchranářská bitva, Blansko na státní svátek přivítá Líšeň BLA - LIS 3:0, 13.kolo | Boris Hasa, Foto: Deník/Iveta BorkováB l a n s k o - Jedno z klíčových utkání v boji o setrvání v Moravskoslezské lize sehrají v rámci 13. kola fotbalisté A týmu FK Blansko. Svěřenci trenéra Zbyňka Zbořila hostí v pátek 28. října na stadionu na Údolní celek SK Líšeň. Ten se 7 body okupuje 15. místo v tabulce.
23.10.Pro nás to byla velká škola, říká o zápase s Olomoucí B kapitán Lukáš KoláčekOLB - BLA 4:0, 12.kolo | Boris Hasa, Foto: Deník/Iveta BorkováO l o m o u c / B l a n s k o - V prvním poločase utkání s rezervou olomoucké Sigmy byl ve dvou klíčových momentech. Kapitán Blanska Lukáš Koláček nejprve v 17. minutě nedopravil míč za záda brankáře a ve 29. minutě se po jeho kontaktu s Yunisem pískal pokutový kop. Oba momenty jsme zhodnotili v našem rozhovoru.
23.10.Blansko vzdorovalo Sigmě B jen půlhodinu, odváží si čtyřbrankovou prohruOLB - BLA 4:0, 12.kolo | Boris HasaO l o m o u c / B l a n s k o - Nejvyšší venkovní porážku v dosavadním průběhu letošního ročníku Moravskoslezské ligy utrpěli fotbalisté A týmu FK Blansko. Svěřenci trenéra Zbyňka Zbořila vzdorovali rezervě olomoucké Sigmy jen prvních 30 minut, nakonec odešli poraženi po výsledku 4:0.
23.10.Výsledek odpovídá kvalitě hráčů i klubů, říká soudně trenér ZbořilOLB - BLA 4:0, 12.kolo | Boris HasaO l o m o u c / B l a n s k o - Nejvyšší dosavadní venkovní porážka Blanska se zrodila na půdě rezervy olomoucké Sigmy, která v loňském ročníku hrála Fotbalovou národní ligu a letos patří ke špičce MSFL. Zápas zhodnotil trenér Zbyněk Zbořil, který také okomentoval zařazení Jana Trtílka na post středního obránce.
23.10.Asi poslední post, který jsem v kariéře nehrál, říká Jan Trtílek OLB - BLA 4:0, 12.kolo | Boris HasaO l o m o u c / B l a n s k o - Na nezvyklém postu vypomohl svému mužstvu v zápase s rezervou Sigmy Olomouc Jan Trtílek. Blanenský odchovanec, který má obvykle na starosti ofenzivu, tentokrát nastoupil po boku Jakuba Šplíchala na pozici středního obránce, kde rozhodně nezklamal.
21.10.Napsali o nás: Koudelka nasázel šest branek. Popravil Hulín a pomohl zničit Příbram BLA - HUL 3:1, 11.kolo | Deník/Patrik El-Talabáni, Foto: Deník/Iveta BorkováB l a n s k o - Šest gólů ve dvou zápasech nasázel fotbalový útočník Jan Koudelka, který nastupuje ve třetiligovém Blansku. Hraje také nejvyšší soutěž v malém fotbalu v dresu Blanenska.
20.10.Blansko zahájí další kolo Moravskoslezské ligy na půdě rezervy lídra druhé ligy OLB - BLA 4:0, 12.kolo | Boris Hasa, Foto: Deník/Iveta BorkováB l a n s k o - Fotbalisté A týmu FK Blansko se v rámci 12. kola Moravskoslezské ligy představí na hřišti č. 2 Androva stadionu v Olomouci. Zde je čeká souboj s rezervou olomoucké Sigmy. A tým vévodí druhé lize, třetiligová rezerva zaujímá v tabulce s 22 body 2. místo.
18.10.Napsali o nás: Prioritou bylo zachránit život, říká kapitán blanenských fotbalistů Lukáš KoláčekBLA - HUL 3:1, 11.kolo | Deník/Iveta Borková, Foto: www.fotocoufal.czB l a n s k o - Považuje to za samozřejmost, ale ne každý by se zachoval jako on. Obránce Blanska Lukáš Koláček pomohl v 10. kole Moravskoslezské fotbalové ligy proti Otrokovicím zachránit život protihráči Robinu Elšíkovi, který během utkání ošklivě upadl hlavou na zábradlí.
16.10.Blansko doma otočilo utkání s Hulínem a přerušilo bodový půst BLA - HUL 3:1, 11.kolo | Boris Hasa, Foto: Deník/Iveta BorkováB l a n s k o - Pětizápasovou sérii bez bodového zisku v Moravskoslezské lize ukončili v 11. kole fotbalisté A týmu FK Blansko. Svěřenci Zbyňka Zbořila otočili nepříznivý stav zápasu s Hulínem ve druhém poločase, když se dvakrát ze značky pokutového kopu prosadil Jan Koudelka. Třetí branku pak přidal střídající Luboš Chloupek.
16.10.Za druhý poločas jsme si zasloužili vyhrát, hodnotil zápas s Hulínem trenér ZbořilBLA - HUL 3:1, 11.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Vítězné utkání s Hulínem tradičně zhodnotil trenér Zbyněk Zbořil. Ten udělal v sestavě několik změn. Tou nejvýraznější bylo nasazení Stanislava Píška na hrot útoku.
16.10.Vážím si toho, že jsme to s výborným mančaftem otočili, říká exekutor penalt Jan KoudelkaBLA - HUL 3:1, 11.kolo | Boris Hasa, Foto: Deník/Iveta BorkováB l a n s k o - Ve druhém poločase utkání s Hulínem byly ve prospěch Blanska nařízeny dva pokutové kopy, které proměnil Jan Koudelka. I díky jeho dvougólovému příspěvku Blanenští otočili nepříznivý vývoj a vybojovali tři body, kterých si útočník velmi cenil.
16.10.Bylo to strašně náročné, říká o svém novém postu Stanislav PíšekBLA - HUL 3:1, 11.kolo | Boris Hasa, Foto: Deník/Iveta BorkováB l a n s k o - V první třetině sezóny si bez něj nedokázal představit obrannou linii. Tentokrát však trenér Zbořil zařadil více než dvoumetrového Stanislava Píška na hrot útoku a i díky jeho černé práci Blansko získalo proti Hulínu tři body.
13.10.Napsali o nás: A pak byla tma. Fotbalistu v bezvědomí zachraňoval soupeřOTR - BLA 1:0, 10.kolo | Jan Daněk, Petr Fojtík, Foto: Deník/Iveta BorkováO t r o k o v i c e / B l a n s k o - I ve fotbale jsou momenty, kdy jde stranou, jaký dres máte zrovna na sobě. Poznal to i blanenský kapitán Lukáš Koláček, jenž v třetiligovém duelu v Otrokovicích s členy domácí střídačky zachraňoval protihráče Robina Elšíka. Mladý záložník vyvázl s těžkým otřesem mozku.
13.10.Blansko se pokusí zastavit sérii proher, v cestě mu bude stát HulínBLA - HUL 3:1, 11.kolo | Boris Hasa, Foto: Deník/Iveta BorkováB l a n s k o - Pět porážek v řadě mají na svém kontě fotbalisté A týmu FK Blansko. Nepříznivou sérii se pokusí svěřenci trenéra Zbyňka Zbořila prolomit ve víkendovém 11. kole Moravskoslezské ligy. V sobotu hostí na domácím trávníku SK Spartak Hulín, který v loňském ročníku skončil na 3. místě.
10.10.Byli jsme málo nebezpeční, hodnotil další těsnou porážku trenér ZbořilOTR - BLA 1:0, 10.kolo | Boris HasaO t r o k o v i c e / B l a n s k o - Totožné hodnocení jako v několika předchozích duelech mohl po zápase v Otrokovicích použít trenér Zbyněk Zbořil. Jeho svěřenci sice v Otrokovicích poctivě pracovali v defenzivní činností, v útočné fázi si však vypracovali minimum šancí a prohráli 1:0.
10.10.Jsme u toho blbci, nebral si servítky Dominik DudaOTR - BLA 1:0, 10.kolo | Boris Hasa, Foto: Barbora TóthováO t r o k o v i c e / B l a n s k o - Těsnou porážku v Otrokovicích zhodnotil také záložník Dominik Duda. I on viděl hlavní problém ve vytváření si šancí. Osmou porážku v sezóně zhodnotil bez servítek.