archiv článkůarchiv aktualit

V říjnu 2016 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
1.10.Blansko proti lídrovi na body nedosáhloBLA - VYK 1:3, 9.kolo | Boris Hasa, foto: Deník/Lubomír StehlíkB l a n s k o - Tvrdý oříšek se nepodařilo v rámci 9. kola Moravskoslezské ligy rozlousknout A týmu FK Blansko. Svěřenci trenéra Zbyňka Zbořila podlehli na domácím trávníku vedoucímu týmu soutěže Vyškovu 1:3. Jedinou branku vstřelil po změně stran Stanislav Píšek, jenž v první půli skóroval i do vlastní sítě a v závěru zápasu byl vyloučen.
2.10.Tak jednoduše Vyškov náskok ještě nikde nezískal, hodnotil zápas s lídrem trenér ZbořilBLA - VYK 1:3, 9.kolo | Boris Hasa, Foto: Deník/Iveta BorkováB l a n s k o - Počtvrté za sebou vyšli bodově naprázdno fotbalisté A týmu FK Blansko. Prohru 1:3 s Vyškovem tradičně zhodnotil trenér Zbyněk Zbořil, kterého mrzeli chyby jeho svěřenců v obranné i útočné fázi.
2.10.Chtěli jsme uhrát dobrý výsledek, ale nevyšlo to, mrzelo Jakuba Kučery BLA - VYK 1:3, 9.kolo | Boris Hasa, foto: Deník/Lubomír StehlíkB l a n s k o - V zápase s Vyškovem patřil k tahounům Blanska. Záložník Jakub Kučera se nejčastěji dostal do zakončení, ani jeho dobrý výkon a snaha k bodovému zisku nevedla.
3.10.Na Údolní proběhl fotbalový nábor FK BlanskoBoris Hasa, Foto: Josef KratochvilB l a n s k o - Na stadionu na Údolní proběhl v úterý 27. září nábor do našeho fotbalového klubu. Zúčastnilo se jej 160 dětí z blanenských základních škol. Akce se konala pod záštitou předsedy klubu a místostarosty města Blansko Ing. Jiřího Crhy a ve spolupráci s FAČR.
6.10.Fotbalisté dostali nové hřiště s umělým povrchemStanislav Mrázek B l a n s k o - Nové fotbalové hřiště s umělým povrchem na Sportovním ostrově Ludvíka Daňka v Blansku na Mlýnské ulici předali včera do užívání FK Blansko zástupci vedení města Blanska a zhotovitele.
7.10.Blansko znovu čeká dopolední zápas, v neděli se představí v Otrokovicích OTR - BLA 1:0, 10.kolo | Boris HasaB l a n s k o - V neděli zamíří na další venkovní utkání fotbalisté A týmu FK Blansko. Svěřenci trenéra Zbyňka Zbořila se v rámci 10. kola Moravskoslezské ligy (11. hrané) představí na půdě celku FC Viktoria Otrokovice. Tomu patří v tabulce se ziskem 16 bodů 7. místo.
8.10.Kučera: Třetí ligu nevnímám jako krok zpětDeník/Markéta WeinlichováB l a n s k o - Před rokem odehrál dva zápasy za českou fotbalovou reprezentaci do devatenácti let. Letos na jaře pak v dresu brněnské Zbrojovky prožil debut v nejvyšší české soutěži. Nová posila blanenského mužstva Jakub Kučera hostování v klubu hrajícím Moravskoslezskou fotbalovou ligu vítá.
9.10.Bojovný zápas poznamenalo zranění domácího Elšíka, tři body získaly OtrokoviceOTR - BLA 1:0, 10.kolo | Boris HasaO t r o k o v i c e / B l a n s k o - Ani v pátém utkání v řadě se nepodařilo fotbalistům A týmu FK Blansko v Moravskoslezské lize bodovat. V dopoledním zápase v Otrokovicích, který poznamenalo zranění domácího útočníka Robina Elšíka, prohráli svěřenci Zbyňka Zbořila díky brance Tomáše Mlýnka 1:0.
10.10.Byli jsme málo nebezpeční, hodnotil další těsnou porážku trenér ZbořilOTR - BLA 1:0, 10.kolo | Boris HasaO t r o k o v i c e / B l a n s k o - Totožné hodnocení jako v několika předchozích duelech mohl po zápase v Otrokovicích použít trenér Zbyněk Zbořil. Jeho svěřenci sice v Otrokovicích poctivě pracovali v defenzivní činností, v útočné fázi si však vypracovali minimum šancí a prohráli 1:0.
10.10.Jsme u toho blbci, nebral si servítky Dominik DudaOTR - BLA 1:0, 10.kolo | Boris Hasa, Foto: Barbora TóthováO t r o k o v i c e / B l a n s k o - Těsnou porážku v Otrokovicích zhodnotil také záložník Dominik Duda. I on viděl hlavní problém ve vytváření si šancí. Osmou porážku v sezóně zhodnotil bez servítek.
13.10.Napsali o nás: A pak byla tma. Fotbalistu v bezvědomí zachraňoval soupeřOTR - BLA 1:0, 10.kolo | Jan Daněk, Petr Fojtík, Foto: Deník/Iveta BorkováO t r o k o v i c e / B l a n s k o - I ve fotbale jsou momenty, kdy jde stranou, jaký dres máte zrovna na sobě. Poznal to i blanenský kapitán Lukáš Koláček, jenž v třetiligovém duelu v Otrokovicích s členy domácí střídačky zachraňoval protihráče Robina Elšíka. Mladý záložník vyvázl s těžkým otřesem mozku.
13.10.Blansko se pokusí zastavit sérii proher, v cestě mu bude stát HulínBLA - HUL 3:1, 11.kolo | Boris Hasa, Foto: Deník/Iveta BorkováB l a n s k o - Pět porážek v řadě mají na svém kontě fotbalisté A týmu FK Blansko. Nepříznivou sérii se pokusí svěřenci trenéra Zbyňka Zbořila prolomit ve víkendovém 11. kole Moravskoslezské ligy. V sobotu hostí na domácím trávníku SK Spartak Hulín, který v loňském ročníku skončil na 3. místě.
16.10.Blansko doma otočilo utkání s Hulínem a přerušilo bodový půst BLA - HUL 3:1, 11.kolo | Boris Hasa, Foto: Deník/Iveta BorkováB l a n s k o - Pětizápasovou sérii bez bodového zisku v Moravskoslezské lize ukončili v 11. kole fotbalisté A týmu FK Blansko. Svěřenci Zbyňka Zbořila otočili nepříznivý stav zápasu s Hulínem ve druhém poločase, když se dvakrát ze značky pokutového kopu prosadil Jan Koudelka. Třetí branku pak přidal střídající Luboš Chloupek.
16.10.Za druhý poločas jsme si zasloužili vyhrát, hodnotil zápas s Hulínem trenér ZbořilBLA - HUL 3:1, 11.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Vítězné utkání s Hulínem tradičně zhodnotil trenér Zbyněk Zbořil. Ten udělal v sestavě několik změn. Tou nejvýraznější bylo nasazení Stanislava Píška na hrot útoku.
16.10.Vážím si toho, že jsme to s výborným mančaftem otočili, říká exekutor penalt Jan KoudelkaBLA - HUL 3:1, 11.kolo | Boris Hasa, Foto: Deník/Iveta BorkováB l a n s k o - Ve druhém poločase utkání s Hulínem byly ve prospěch Blanska nařízeny dva pokutové kopy, které proměnil Jan Koudelka. I díky jeho dvougólovému příspěvku Blanenští otočili nepříznivý vývoj a vybojovali tři body, kterých si útočník velmi cenil.
16.10.Bylo to strašně náročné, říká o svém novém postu Stanislav PíšekBLA - HUL 3:1, 11.kolo | Boris Hasa, Foto: Deník/Iveta BorkováB l a n s k o - V první třetině sezóny si bez něj nedokázal představit obrannou linii. Tentokrát však trenér Zbořil zařadil více než dvoumetrového Stanislava Píška na hrot útoku a i díky jeho černé práci Blansko získalo proti Hulínu tři body.
18.10.Napsali o nás: Prioritou bylo zachránit život, říká kapitán blanenských fotbalistů Lukáš KoláčekBLA - HUL 3:1, 11.kolo | Deník/Iveta Borková, Foto: www.fotocoufal.czB l a n s k o - Považuje to za samozřejmost, ale ne každý by se zachoval jako on. Obránce Blanska Lukáš Koláček pomohl v 10. kole Moravskoslezské fotbalové ligy proti Otrokovicím zachránit život protihráči Robinu Elšíkovi, který během utkání ošklivě upadl hlavou na zábradlí.
20.10.Blansko zahájí další kolo Moravskoslezské ligy na půdě rezervy lídra druhé ligy OLB - BLA 4:0, 12.kolo | Boris Hasa, Foto: Deník/Iveta BorkováB l a n s k o - Fotbalisté A týmu FK Blansko se v rámci 12. kola Moravskoslezské ligy představí na hřišti č. 2 Androva stadionu v Olomouci. Zde je čeká souboj s rezervou olomoucké Sigmy. A tým vévodí druhé lize, třetiligová rezerva zaujímá v tabulce s 22 body 2. místo.
21.10.Napsali o nás: Koudelka nasázel šest branek. Popravil Hulín a pomohl zničit Příbram BLA - HUL 3:1, 11.kolo | Deník/Patrik El-Talabáni, Foto: Deník/Iveta BorkováB l a n s k o - Šest gólů ve dvou zápasech nasázel fotbalový útočník Jan Koudelka, který nastupuje ve třetiligovém Blansku. Hraje také nejvyšší soutěž v malém fotbalu v dresu Blanenska.
23.10.Pro nás to byla velká škola, říká o zápase s Olomoucí B kapitán Lukáš KoláčekOLB - BLA 4:0, 12.kolo | Boris Hasa, Foto: Deník/Iveta BorkováO l o m o u c / B l a n s k o - V prvním poločase utkání s rezervou olomoucké Sigmy byl ve dvou klíčových momentech. Kapitán Blanska Lukáš Koláček nejprve v 17. minutě nedopravil míč za záda brankáře a ve 29. minutě se po jeho kontaktu s Yunisem pískal pokutový kop. Oba momenty jsme zhodnotili v našem rozhovoru.