Archiv » Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V říjnu 2019 vyšly tyto články:

3.10.Prolomí Blansko venkovní smůlu? V cestě jim stojí PetřkoviceRedakceBlansko - Zápasy venku se svěřencům Zbyňka Zbořila příliš nedaří. Šanci spravit si venkovní reputaci dostanoe Blansko už v sobotu v Petřkovicích.
4.10.Valná hromada zvolila nové vedení, předsedou opět Jiří CrhaTisková zprávaB l a n s k o - Valná hromada klubu FK Blansko, která se uskutečnila ve středu 25. září v Dělnickém domě, zvolila nové vedení, které bude mít na starosti vedení klubu v následujících dvou letech.
5.10.Druhá venkovní porážka v řadě, Petřkovice vynulovaly BlanskoPET - BLA 1:0, 10.kolo | Kryštof SeveraB l a n s k o - Ani na pátý pokus nedokázali svěřenci trenéra Zbořila přivést z venkovního hřiště výhru. Podruhé za sebou dokonce nebodovali vůbec. Petřkovice porazily Blansko těsně 1:0.
11.10.Šlágr kola opět v Blansku. Do Blanska míří Frýdek-MístekKryštof SeveraB l a n s k o - Fotbalisté Blanska mají velkou šanci poskočit na první příčku. V rámci jedenáctého kola se na Údolní představí třetí tým tabulky - Frýdek-Místek.
12.10.Boj na těžkém povrchu zvládlo Blansko a bere tři bodyBLA - FMI 1:0, 11.kolo | Kryštof SeveraB l a n s k o - Nepříliš jednoduché utkání odehrál tým Zbyňka Zbořila v sbotu 12. října na domácím hřišti proti Frýdku-Místku. Souboj druhého se třetím připomínal litý boj o každý metr hřiště. Výhru 1:0 zařídil již v prvním poločase Filip Žák a díky tomu zůstává Blansko na čelních příčkách MSFL.
13.10.Jsem rád, že jsme to vydřeli, říká Zbyněk ZbořilBLA - FMI 1:0, 11.kolo | Kryštof Severa, Martin ChroustBlansko - Blanenský lodivod Zbyněk Zbořil mohl být po domácím zápase znovu spokojený, Blansko totiž na svém stadionu i na sedmý pokus zvítězilo. S prázdnou se tentokrát vracel Frýdek - Místek.
19.10.Podaří se Blansku poprvé venku zvítězit? V cestě stojí rezerva SlováckaSOB - BLA 1:3, 12.kolo | Kryštof SeveraB l a n s k o - Další kolo MSFL je zde. Blansko míří na hřiště rezervy 1. FC Slovácko. V Kunovicích startuje zápas už v neděli v 10:15. Dokážou blanenští přivést první body z venku?
20.10.První venkovní výhra je na světě! Blansko přehrálo SlováckoSOB - BLA 1:3, 12.kolo | Kryštof SeveraB l a n s k o - Dva rychlé góly Přerovského s Žákem nasměrovaly blanenské fotbalisty k první venkovní výhře v letošním ročníku MSFL. V závěru zápasu pojistil výhru 3:1 Jiří Tulaydan.
23.10.Jihomoravské derby! Do Blanska míří ex-ligové Znojmo!Kryštof Severa, foto: Josef KratochvílB l a n s k o - Moc atraktivnějších soupeřů MSFL nenabízí. V rámci třináctého kola Moravskoslezské fotbalové ligy se na stadionu na Údolní představí nováček v soutěži - 1. SC Znojmo. Utkání startuje tradičně v neděli v 10:15.
27.10.Derby pro Blansko! Vyrovnaný souboj rozhodl v závěru SedloBLA - ZNO 2:0, 13.kolo | Kryštof SeveraB l a n s k o - Těžký duel se Znojmem dlouho neznal lídra, až v závěrečných minutách se dokázali blanenští prosadit a díky gólům Sedla a Schwendta zvýšit náskok na první příčce.
29.10.Zbyněk Zbořil: Bod jsem nechtěl, chtěl jsem vyhrátBLA - ZNO 2:0, 13.kolo | Kryštof Severa, Martin Chroust, foto: K. SeveraB l a n s k o - Ani v osmém domácím zápase blanenští fotbalisté nepřišli o svoji stoprocentní bilanci na stadionu v Údolní ulici. Vítězství nad Znojmem se sice nerodilo lehce a rozhodly o něm až dvě branky z poslední desetiminutovky, o to větší radost z něj ale mohl mít trenér Zbyněk Zbořil.
31.10.Před takovou návštěvou se hraje o hodně líp, říká spokojený střelec Martin SedloBLA - ZNO 2:0, 13.kolo | Kryštof SeveraB l a n s k o - Jedním z hrdinů vítězného utkání se Znojmem se stal obránce Martin Sedlo. Muž, který má gólům primárně zabraňovat, znovu potvrdil, že se mu v této sezóně střelecky náramně daří a brankou z 84. minuty rozhodl o výhře Blanska. Pro Sedla šlo už o osmý gól ročníku, díky čemuž je nejlepším střelcem v blanenském dresu.
 
 

 
 
 
Copyright © 2007-2020 FK Blansko & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt na redakci webu