Archiv » Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V listopadu 2009 vyšly tyto články:

22.11.Memoriál Dana Němce vyhrál Zrcadlo teamBoris HasaB L A N S K O - Dvanáctý ročník tradičního halového turnaje v sálové kopané - Memoriál Dana Němce vyhrál výběr regionálního týdeníku pod názvem Zrcadlo team. Týmy FK APOS Blansko skončily na čtvrtém a pátém místě. Především umístění a výsledky A týmu jsou velkým zklamáním. Naopak B tým zůstal po základních skupinách spolu se Zrcadlem jako jediný bez porážky, která bohužel pro něj přišla až v souboji o 3. místo.
14.11.A tým si s Židenicemi zastřílelBLA - ŽID 7:2, 0.kolo | Boris HasaB O S K O V I C E - Fotbalisté FK APOS Blansko porazili v přátelském utkání na umělé trávě v Boskovicích vedoucí celek krajského přeboru Židenice vysoko 7:2. Trenér Zbořil v utkání vyzkoušel několik hráčů z dorostu, B týmu a i hráče, kteří by se mohli objevit v kádru pro jaro.
13.11.A tým se zítra střetne s ŽidenicemiBLA - ŽID 7:2, 0.kolo | Boris HasaB L A N S K O - Definitivně poslední utkání v roce 2009 na venkovním hřišti sehrají fotbalisté FK APOS Blansko tuto sobotu ve 13 hodin. Na umělé trávě v Boskovicích bude soupeřem našeho A mužstva vedoucí celek krajského přeboru mužů - ČAFC Židenice.
13.11.Starší žáci se s podzimem rozloučili vítězstvímHRU - BLA 0:4, 9.kolo | Jaroslav MatuškaH R U Š O V A N Y - Dohrávkou 9. kola se starší žáci rozloučili s podzimní částí krajského přeboru. V posledním utkání vyhráli svěřenci trenéra Stupky jednoznačně 4:0.
8.11.A tým vybojoval v Pelhřimově bodPEL - BLA 2:2, 14.kolo | Boris HasaP E L H Ř I M O V - Výsledkem 2:2 skončilo poslední mistrovské utkání fotbalistů FK APOS Blansko v kalendářním roce 2009. Svěřenci kouče Zbořila sice po brankách Klevety a Bednáře ještě ve 40. minutě vedli 2:0. Těsně před pauzou však domácí po penaltě Čiháka snížili a blanenští navíc ztratili vyloučeného Němce, který v krátkém sledu obdržel dvě žluté karty za protesty. Konečnou podobu výsledku dal v 69. minutě přesně hlavičkující útočník Krtek.
1.11.Béčko podzimním mistremOLC - BLB 2:5, 13.kolo | Libor KlimešO L O M U Č A N Y - Také v posledním utkání podzimní části Okresního přeboru Blanska si B mužstvo na hřišti soupeře zastříleli a s přispěním posil z A mužstva jednoznačně zvítězilo.
1.11.Mladší dorost nadělil Kyjovu šestkuKYJ - BLA 0:6, 13.kolo | Jiří PokojK Y J O V - Osmá výhra mladšího dorostu v řadě se nesla v duchu střelecké kanonády, kterou svěřenci trenéra Pokoje tentokrát rozpoutali v Kyjově.
 
 

 
 
 
Copyright © 2007-2020 FK Blansko & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt na redakci webu