Archiv » Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V listopadu 2010 vyšly tyto články:

27.11.Hráč podzimuBoris HasaB l a n s k o - V naší tradiční anketě Hráč kola na úvodní straně můžete až do konce roku 2010 hlasovat pro tři nejlepší hráče podzimní části. Ve výběru hráčů jsou pouze ti, kteří odehráli minimálně 450 minut.
26.11.Memoriál Dana Němce ovládlo BlanskoBoris HasaB l a n s k o - V pořadí již třináctý ročník Memoriálu Dana Němce v sálové kopané, který se konal minulou sobotu v hale TJ ČKD Blansko vyhrál domácí tým FK APOS Blansko, když v předčasném finále v rámci prvního utkání porazil výběr Zrcadla 4:2.
18.11.Mladší dorost smetl BoskoviceBLA - BSK 5:0, 14.kolo | Jaroslav MatuškaB l a n s k o - Také mladší dorostenci FK APOS Blansko zakončili vydařenou podzimní část vysokým vítězstvím nad rivalem z Boskovic a po podzimu jsou pouze o jeden bod druzí v tabulce.
17.11.Blansko v Meziříčí zaspalo úvod a prohráloVEM - BLA 3:1, 16.kolo | Boris HasaVelké Meziříčí / Blansko - Tradiční průběh mělo utkání fotbalistů FK APOS Blansko na půdě Velkého Meziříčí. Blansko pravidelně venku inkasuje brzký gól, který totálně nabourá jeho plány. O výsledku bylo tentokrát rozhodnuto už po 22 minutách.
17.11.Starší dorost odvetu s rivalem zvládl a přezimuje v čeleBLA - BSK 2:0, 14.kolo | Jaroslav Matuška B l a n s k o - Vítězstvím 2:0 nad rivalem z Boskovic zakončili vydařený podzim starší dorostenci FK APOS Blansko, kteří s 34 body přezimují v čele krajského přeboru.
11.11.Hráč 14. kola: Martin Sehnal BLA - TRE 0:0, 14.kolo | Boris HasaB l a n s k o - V naší pravidelné anketě Hráč kola tentokrát nejvíce diváky zaujal výkon mladého brankáře Martina Sehnala, který proti Třebíči vychytal již svou čtvrtou podzimní nulu a výraznou měrou přispěl k zisku bodu.
7.11.Petr Vašíček: Chtěl jsem v Blansku urvat tři bodyBLA - TRE 0:0, 14.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Hodně zvláštní pocity zažíval současný trenér Třebíče Petr Vašíček, který se v Blansku poprvé představil jako host. Jeho tým si po remíze 0:0 připsal již devátý nerozhodný výsledek v sezóně.
7.11.B tým po šesti zápasech bodoval naplno, odnesly to MedlánkyMED - BLB 1:3, 1.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Konečně, mohli si po včerejším utkání v Medlánkách oddechnout fotbalisté FK APOS Blansko B. Po šesti zápasech se jim podařilo naplno bodovat, když si odvezli všechny body z Medlánek.
7.11.Mladší dorost loupil v Boskovicích, vyhrál 1:0BSK - BLA 0:1, 1.kolo | Jaroslav MatuškaB l a n s k o - Mladší dorostenci FK APOS Blansko v tradičním derby s okresním rivalem zvítězili a výraznou měrou jim tomu pomohli i hráči, kteří jsou ještě věkem žáci.
7.11.Starší dorost potvrdil pozici lídra, derby vyhrál 1:0BSK - BLA 0:1, 1.kolo | Jaroslav MatuškaB l a n s k o - Stejně jako mladší kolegové zvítězili v Boskovicích také starší dorostenci FK APOS Blansko a stále si drží vedoucí pozici v krajském přeboru.
6.11.Taktická bitva skončila bez branek, Blansko - Třebíč 0:0BLA - TRE 0:0, 14.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Bezbranková remíza se zrodila v souboji fotbalistů FK APOS Blansko s ambiciózním celkem z Třebíče, kterou vede náš bývalý trenér Petr Vašíček. Na obou stranách se jednou otřásla branková konstrukce.
4.11.Je potřeba zvýšit agresivitu v osobních soubojích, ví Radim BubeníčekHOD - BLA 5:0, 13.kolo | Boris HasaH o d o n í n / B l a n s k o - Ve zpackaném utkání na půdě lídra tabulky Hodonína se dostal do největší šance svého mužstva. Obránce Radim Bubeníček však v 53. min. z malého vápna branku přestřelil a jen tak dokumentoval rozpoložení celého mužstva.
 
 

 
 
 
Copyright © 2007-2020 FK Blansko & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt na redakci webu