Archiv » Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V listopadu 2011 vyšly tyto články:

29.11.Staří páni se představí v JedovnicíchBoris HasaB l a n s k o - V pořadí již 8. ročníku Mikulášského turnaje v hale jedovnické průmyslovky se tuto sobotu zúčastní bývalí hráči Spartaku ČKD Blansko pod hlavičkou Fiala Team.
20.11.Memoriál Dana Němce ovládla 1. HFK OlomoucBoris HasaB l a n s k o - Fotbalisté A mužstva FK APOS Blansko si posezónní program zpestřili účastí na tradičním halovém turnaji - Memoriálu Dana Němce, jehož 14. ročník se opět konal v hale TJ ČKD Blansko. Jeho vítězem se stal lídr MSFL 1. HFK Olomouc.
15.11.B tým se rozloučil remízouRUD - BLB 1:1, 14.kolo | Pavel PaděraR u d i c e / B l a n s k o - V posledním mistrovském utkání v roce 2011 remizovali v rámci předehrávaného 14. kola okresního přeboru fotbalisté FK APOS Blansko B na hřišti Rudice 1:1 a přerušili tak svoji skvostnou sérii osmi vítězných utkání po sobě.
15.11.Pozvánka na Memoriál Dana NěmceBoris HasaB l a n s k o - Již tuto sobotu se v hale TJ ČKD Blansko uskuteční pořadí 14. ročník Memoriálu Dana Němce v sálové kopané mužů. Oproti loňskému roku se turnaje zúčastní 8 týmů.
12.11.Blansko zakončilo podzim stylově, deklasovalo IE Znojmo 6:0BLA - IEZ 6:0, 17.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Fotbalisté FK APOS Blansko se s podzimní částí sezóny rozloučili ve velkém stylu. Svěřenci Michala Kuglera vystrojili v zápase 17. kola krajského přeboru divákům gólové hody a porazili IE Znojmo vysoko 6:0.
9.11.Starší dorost zakončil podzim v divizi výhrouBLA - HUM 4:0, 1.kolo | Hynek SkotákB l a n s k o - Starší dorostenci FK APOS Blansko udělali stylovou tečku za polovinou sezony. Doma zaslouženě porazili Humpolec 4:0 a přezimují na druhém místě za suverénní Spartou Brno. "Před sezonou jsem to nečekali, ale je to zasloužené umístění," uvedl trenér Jiří Pokoj starší.
9.11.Mladší dorost na závěr bodoval naplnoBLA - HUM 2:1, 1.kolo | Petr Stupka a David BednářB l a n s k o - Také mladší dorostenci se s podzimní části divize rozloučili vítězně. Díky skvělému vstupu do utkání porazili svěřenci trenéra Stupky Humpolec 2:1.
8.11.Rezerva pokračuje ve skvělé sériiLET - BLB 0:3, 13.kolo | Pavel PaděraB l a n s k o - Fotbalisté FK APOS Blansko B pokračují ve výborných výkonech a natáhli svoji vítěznou sérii již na osm utkání. Tentokrát si svěřenci trenéra Sedláčka odvezli plný bodový zisk z Letovic za vítězství 3:0.
6.11.Kyjov rozhodl o výhře v poslední minutě BLA - KYJ 0:1, 14.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Fotbalisté FK APOS Blansko po sedmi utkáních okusili hořkost porážky. Svěřenci trenéra Kuglera poprvé v sezóně ztratili všechny body před svými diváky, když zápas s Kyjovem rozhodla jediná branka hostujícího Hušky v poslední minutě.
3.11.Mladší dorost v posledních dvou kolech urval jeden bodPetr StupkaB l a n s k o - Mladší dorostenci FK APOS Blansko z posledních dvou kol dorostenecké divize vytěžili jeden bod. Svěřenci trenéra Stupky remizovali doma s lídrem tabulky Spartou Brno 2:2 a v minulém kole podlehli Pelhřimovu 5:3.
3.11.Starším žákům závěr podzimu nevyšelMichal ŠenkeříkB l a n s k o - Staším žákům se závěr podzimní části krajského přeboru nepovedl. Svěřenci trenéra Michala Šenkeříka získali v posledních třech kolech jen dva body a vstřelili jednu branku.
 
 

 
 
 
Copyright © 2007-2020 FK Blansko & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt na redakci webu