Archiv » Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V listopadu 2012 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
28.11.Postup do divize je stále našim cílem, říká Bohuslav JedinákBoris HasaB l a n s k o - První rok působení ve funkci manažera FK Blansko má za sebou Bohuslav Jedinák. Během něj prošel klub několika změnami. Jak uplynulý rok hodnotí a co má v nejbližší době v plánu jsme se ho zeptali v následujícím rozhovoru.
21.11.All stars tým podzimní části krajského přeboruJihomoravskýfotbal.czB l a n s k o / B r n o - Přinášíme all stars tým podzimní části krajského přeboru dle portálu Jihomoravskýfotbal.cz. Největší zastoupení v něm má Blansko. Dres lídra soutěže obléká čtveřice hráčů: brankář David Juran, pravý obránce Radim Bubeníček, levý halv Michal Šenk a hrot Jan Trtílek.
19.11.Žáci 7+1 v dohrávce prohráli s CetkovicemiBLA - CET 2:3, 9.kolo | Zdeněk NevřelaB l a n s k o - Porážkou 2:3 v domácím prostředí s Cetkovicemi skončilo poslední mistrovské utkání žáků 7+1 v roce 2012, které bylo dohrávkou 9. kola.
18.11.Memoriál Dana Němce vyhrála Černá HoraBoris HasaB l a n s k o - Fotbalisté A mužstva FK Blansko si posezónní program zpestřili účastí na tradičním halovém turnaji - Memoriálu Dana Němce, jehož 15. ročník se opět konal v hale TJ ČKD Blansko. Jeho vítězem se stala Černá Hora, v jejímž dresu zářil bratr fotbalisty, na jehož uctení památky se turnaj pořádá - Libor Němec.
15.11.Hynek Jarůšek se stal novým sekretářem mládežeBoris HasaB l a n s k o - K 31. 3. 2012 ukončil společně s Liborem Škvareninou své působení ve výkonném výboru FK Blansko. Nyní se bývalý dlouholetý hráč a v minulých dvou letech sekretář Hynek Jarůšek do klubu vrací, ovšem na jinou pozici.
14.11.Od Karla je to Danajský dar, smál se nový kouč Blanska Jiří HajskýJihomoravskýfotbal.czB l a n s k o / B r n o - FK Blansko má nového trenéra. Po Karlu Jarůškovi převezme od ledna lídra krajského přeboru jeho spoluhráč z mistrovské Zbrojovky 1978 Jiří Hajský. Devětapadesátiletý trenér se vrací do nejvyšší krajské soutěže po čtyřech letech, na podzim 2008 koučoval Mikulov.
13.11.Karel Jarůšek: V Blansku se mi líbilo, líbí a líbit budeBohumil HlaváčekB l a n s k o - Blanenský rodák, fotbalový internacionál Karel Jarůšek, bohužel splnil to, co řekl. Svoje trenérské angažmá v klubu ukončil, tak, jak na začátku sezóny předeslal. Odchází rozhodně se vztyčenou hlavou. FK Blansko bude přezimovat na prvním místě krajského přeboru.
12.11.Sváteční víkend ve znamení Memoriálu Dana NěmceBoris HasaB l a n s k o - Jubilejní 15. ročník Memoriálu Dana Němce se odehraje o nadcházejícím víkendu v hale TJ ČKD Blansko na ulici Údolní. Souboje ve skupinách odstartují netradičně již v pátek třemi zápasy, hlavní program pak bude k vidění v den státního svátku.
11.11.Podzimní část soutěžního ročníku skončilaJaroslav MatuškaB l a n s k o - Z rozhodnutí VV JmKFS se o víkendu 10. - 11. 11. 2012 fotbal nehrál, takže pro hráče B týmu FK Blansko podzimní část sezóny skončila.
11.11.Blansko mění trenéra, Karla Jarůška nahradí Jiří HajskýBoris HasaB l a n s k o - Fotbalisté FK Blansko přezimují v čele tabulky krajského přeboru. Přesto již podruhé během probíhající sezóny dojde u mužstva ke změně na trenérském postu. Místo Karla Jarůška povede tým od začátku zimní přípravy další mistr republiky z roku 1978 Jiří Hajský.
11.11.Žáci 7+1 derby zvládli díky prvnímu poločasuBLA - BSK 6:3, 11.kolo | Zdeněk NevřelaB l a n s k o - Přestože se v sobotu mužské derby mezi Blanskem a Boskovicemi, jedno bylo k vidění na stadionu na Údolní. V 11. kole okresního přeboru zdolali žáci 7+1 svého soupeře poměrem 6:3.
9.11.Víkendový program týmů FK Blansko | Boris HasaB l a n s k o - Po odvolání předehrávaných mistrovských utkání 16. kola KP resp. 14. kola 1.B třídy, skupiny A Výkonným výborem Jihomoravského krajského fotbalového tak jediný mistrovský zápas čeká zítra na Údolní žáky 7+1.
9.11.Derby se odehraje až na jaře!! | Boris HasaB l a n s k o - Výkonný výbor Jihomoravského krajského fotbalového svazu se dne 9.11.2012 rozhodl zrušit celé jarní předehrávané 16. kolo soutěží JmKFS, které se mělo hrát o nadcházejícím víkendu ve dnech 10. a 11.11.2012. Celé kolo se odehraje v náhradním termínu v jarní části soutěžního ročníku 2012/2013.
9.11.Novým sponzorem se stala firma DSB EuroVedení FK BlanskoB l a n s k o - FK Blansko má nového sponzora. Řady firem, které náš klubu podporují, rozšířila společnost DSB EURO s.r.o. Ke ztvrzení spolupráce došlo po oficiální návštěvě předsedy klubu Michala Babáka a manažera Bohuslava Jedináka s majitelem slévárny JUDr. Milanem Hlaváčem.
7.11.Starší přípravka si odvezla z Boby třetí místo Leoš FarníkB r n o / B l a n s k o - V neděli se starší přípravka zúčastnila posledního letošního turnaje na venkovním hřišti, který se odehrál na umělé trávě Nordic Brno za hotelem Boby. Odtud si svěřenci trenérů Leoše Farníka a Miroslava Koňaříka odvezli pohár za třetí místo.
6.11.Starší žáci se s podzimem rozloučili vítězstvímBLA - MKR 1:0, 11.kolo | RedakceB l a n s k o - V posledním podzimním kole krajského přeboru se starším žákům podařilo přerušit sérii bez vítězství, která trvala pět zápasů. Díky brance Tomáše Feika porazili svěřenci trenéra Michala Šenkeříka předposlední Moravský Krumlov 1:0.
4.11.Blansko v derniéře přerušilo vítěznou sériiBLA - IEZ 1:1, 13.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Fotbalisté FK Blansko v posledním domácím utkání v roce 2012 remizovali v rámci 13. kola krajského přeboru s IE Znojmem 1:1. Škončila tak jejich série vítězných utkání, která se zastavila na čísle 6. Jedinou branku vstřelil po hodině hry Jan Doležel, hosté reagovali záhy, když Davida Jurana z dorážky překonal Tibor Ostrý.
4.11.Domácí výhra staršího dorostu znamená 5.místo po polovině soutěžeBLA - VRH 4:2, 13.kolo | Petr StupkaB l a n s k o - V posledním podzimním utkání si starší dorostenci připsali proti Vrchovině tři body, jejich vítězství se však nerodilo lehce.
4.11.Podzimní část soutěže ukončil mladší dorost třetí porážkou v řaděBLA - VRH 0:1, 13.kolo | Petr StupkaB l a n s k o - Mladším dorostencům závěr podzimu nevyšel a v sérii porážek pokračovali i v domácím utkání proti týmu SFK Vrchovina.
4.11.Z Ivanovic veze B tým bod za remízuIVH - BLB 2:2, 13.kolo | Pavel PaděraI v a n o v i c e / B l a n s k o - K utkání posledního podzimního kola zajíždělo Blansko B na půdu Ivanovic na Hané. Do bojů o důležité body musel blanenský lodivod oželet služby pracovně vytíženého Freiwalda a vykartovaného Sedláčka.
Další stránky
12>>
 
 

 
 
 
Copyright © 2007-2020 FK Blansko & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt na redakci webu