Archiv » Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V listopadu 2014 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
30.11.Prvenství na Memoriálu Dana Němce letos vybojovalo domácí FK BlanskoBoris HasaB l a n s k o - Již 17. ročník tradičního mezinárodního turnaje v halové kopané - Memoriál Dana Němce se uskutečnil tento pátek a sobotu ve sportovní hale na Údolní ulici. Fotbalisté FK Blansko jím prošli bez ztráty jediného bodu a po zásluze získali celkové prvenství.
30.11.Poděkování fanouškům za podporu v roce 2014Boris HasaB l a n s k o - Fotbalové jaro v podání FK Blansko přineslo úspěšné výsledky a záchranu v divizi. Podzim již tak vydařený nebyl, přesto se našim hráčům dostávalo po celý rok podpory od nejvěrnějších fanoušků. Věříme, že v novém roce 2015 budou mít více důvodů ke spokojenosti. FK Blansko Vám alespoň tímto článkem děkuje.
27.11.Starší přípravka získala ve Velkém Meziříčí bronzLeoš Farník/Boris HasaB l a n s k o - Starší přípravka A se uplynulou neděli zúčastnila halového turnaje ve Velkém Meziříčí. Svěřenci trenéra Leoše Farníka a asistenta Jiřího Skřepského na něm vybojovali třetí místo.
27.11.Fotbalový podzim na Blanensku uzavře Memoriál Dana NěmceBoris HasaB l a n s k o - Jako již tradičně patří závěr podzimní sezóny v Blansku Memoriálu Dana Němce. Jeho 17. ročník se odehraje o nadcházejícím víkendu ve sportovní hale na ulici Údolní. Souboje ve skupinách odstartují již v pátek čtyřmi zápasy, hlavní program turnaje se odehraje v sobotu.
26.11.Klubovými legendami jmenování pánové Formánek, Kameník, Fiala, Pícha a Trubák Boris HasaB l a n s k o - Také při posledním mistrovském utkání A týmu v tomto roce byla vedením klubu v rámci 10 letého výročí od založení FK Blansko oceněna pětice bývalých hráčů z řad Spartaku ČKD Blansko a Spartaku Metra Blansko.
26.11.Novým trenérem Farmy se stal Radek SedláčekBoris Hasa, Foto: Deník/Hynek SkotákB o ř i t o v / B l a n s k o - Také farmářský celek z Bořitova mění po podzimní části sezóny trenéra. Po dohodě s vedením klubu u mužstva skončil Antonín Kolář, místo něhož na lavičku 10. týmu 1.A třídy, skupiny A, usedne Radek Sedláček, který doposud vedl Rájec-Jestřebí.
19.11.Staronovým trenérem A mužstva se stal Michal KuglerBoris Hasa, Foto: Deník/Jan CharvátB l a n s k o - Fotbalisté FK Blansko již znají jméno trenéra, který povede tým po odchodu Ludevíta Grmely do druholigového Znojma v jarních bojích o setrvání v divizi. Na lavičku Blanska se po dvou a čtvrt roce vrací Michal Kugler, který naposledy vedl Dostu Bystrc.
18.11.Klubovými legendami se stali pánové Nečas, Ruml, V. Kotlán, Souček, Strážnický a LinkensederBoris HasaB l a n s k o - Vedení FK Blansko ocenilo v poločasové přestávce utkání A týmu proti Havlíčkovu Brodu v rámci 10 letého výročí od založení FK Blansko dalších šest legend z řad Metry Blansko a ČKD Blansko.
14.11.Omluva panu Romanu JančiaroviVV FK BlanskoB l a n s k o - Omluva panu Romanu Jančiarovi.
13.11.V posledních zápasech byl vidět na našich výkonech posun, říká trenér BednářBoris Hasa/David BednářB l a n s k o - Mladší dorostenci mají za sebou podzimní část sezóny v Moravskoslezské divizi, skupině D. Svěřenci trenéra Davida Bednáře po rozpačitém začátku v posledních kolech zabrali a přezimují na 10. místě tabulky.
11.11.Mladší dorost na závěr podzimu remizoval s Velkým MeziříčímBLA - VEM 2:2, 1.kolo | Boris Hasa/Petr ŠípB l a n s k o - Mladší dorostenci odehráli v sobotu poslední mistrovské utkání v tomto roce. V dohrávce 1. kola remizovali svěřenci Davida Bednáře a Petra Šípa s Velkým Meziříčím 2:2. O obě branky se postaral Dominik Zmeko.
10.11.Nevydařený podzim zakončilo Blansko porážkou na hřišti VrchovinyVRH - BLA 4:1, 14.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Fotbalisté FK Blansko se z výsledkové krize nevyhrabali ani v posledním mistrovském utkání v roce 2014. Na hřišti pátého týmu tabulky SFK Vrchoviny prohrál svěřenci trenéra Karla Jarůška 4:1 a velmi reálně jim hrozí, že přezimují na samém dnu tabulky.
9.11.Stavíme činnost našeho týmu na třech pilířích, říká trenér přípravky Roman JančiarRoman Jančiar/Boris HasaB l a n s k o - V sobotu 25. 10. 2014, po posledním zápase podzimní části sezóny 2014/15, převzali hráči týmu starší přípravky B z rukou zástupců vedení FK Blansko stříbrné medaile za 2. místo v ukončené sezóně 2013/14 okresního přeboru.
8.11.Starší žáci v podzimní derniéře deklasovali poslední SlovanBLA - SNB 13:0, 11.kolo | Michal Šenkeřík/Boris HasaB l a n s k o - Suverénně zvládli závěrečné utkání podzimní části sezóny starší žáci. V rámci 11. kola kajského přeboru porazili svěřenci trenéra Michala Šenkeříka poslední tým Slovan Brno 13:0 a přezimují na 3. místě.
7.11.Blansko čeká v neděli podzimní derniéra, představí se v Novém Městě na MoravěVRH - BLA 4:1, 14.kolo | Boris Hasa, Foto: Deník/Iveta BorkováB l a n s k o - Fotbalisté FK Blansko odehrají o nadcházejícím víkendu poslední mistrovské utkání v tomto roce. V rámci 14. kola divize se svěřenci trenéra Karla Jarůška v neděli od 14:00 představí v Novém Městě na Moravě na hřišti 5. týmu tabulky SFK Vrchoviny.
5.11.Výsledková mizérie Blanska pokračuje, doma prohrálo také s NapajedlyBLA - NAP 0:2, 16.kolo | Boris Hasa, Foto: Deník/Jan CharvátB l a n s k o - Podruhé v řadě doma vyšli Blanenští střelecky i bodově naprázdno. Tentokrát v předehrávce 16. kola prohráli svěřenci staronového trenéra Karla Jarůška s posledním týmem tabulky Napajedly 0:2. Čekání na třibodový zisk se tak protáhlo již na osm kol.
4.11.Trenér Grmela odchází do Znojma, do konce podzimu povede Blansko Karel Jarůšek Boris HasaB l a n s k o - V závěru podzimní části sezóny dochází ke změně na postu hlavního trenéra A mužstva. Dosavadní kouč Ludevít Grmela po dohodě s vedením klubu u mužstva končí a odchází trénovat druholigový celek 1. SC Znojmo FK. Místo něho tým povede do konce podzimu Karel Jarůšek.
4.11.Jelínkova hlavička stačila proti lídrovi na bodBOR - LSB 1:1, 13.kolo | Boris Hasa/Antonín Kolář, Foto: Deník/Jan CharvátB o ř i t o v / B l a n s k o - Farmářský celek z Bořitova odehrál v sobotu poslední mistrovské utkání v tomto roce. Svěřenci trenéra Koláře v domácím prostředí hostili lídra tabulky SK Líšeň B. O výsledku remízového utkání rozhodla poslední desetiminutovka.
4.11.Blansko se staronovým trenérem hostí v předehrávce NapajedlaBLA - NAP 0:2, 16.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Důležité utkání čeká zítra fotbalisty FK Blansko. Již pod vedením staronového trenéra Karla Jarůška hostí v předehrávce 16. kola od 14:30 na stadionu na Údolní poslední tým tabulky FS Napajedla, který v posledních čtyřech kolech uhrál 8 bodů, při skóre 8:1.
3.11.Mladší dorostenci si z Havlíčkova Brodu přivezli bodHBB - BLA 1:1, 13.kolo | David Bednář/Boris HasaB l a n s k o - Mladší dorostenci ve 13. kole divize D navázali na zisk čtyř bodů z posledních dvou domácích utkání a ze hřiště B týmu Havlíčkova Brodu si odvezli bod za remízu 1:1. O jedinou branku se v prvním poločase postaral Dominik Zmeko.
Další stránky
12>>
 
 

 
 
 
Copyright © 2007-2020 FK Blansko & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt na redakci webu