Archiv » Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V listopadu 2015 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
30.11.Blansko prvenství na Memoriálu Dana Němce neobhájilo, skončilo čtvrtéBoris HasaB l a n s k o - Již 18. ročník tradičního turnaje v halové kopané - Memoriál Dana Němce, zakončil v sobotu fotbalový podzim na Blanensku. Fotbalistům FK Blansko se nepodařilo navázat na loňský triumf a obsadili čtvrtou příčku.
27.11.David Juran a Petr Švancara v ideální jedenáctce podzimuwww.deník.cz/Boris HasaB l a n s k o - Hned dva hráči A týmu FK Blansko si za své podzimní výkony vyloužili místo v elitní sestavě celostátního periodika Deník. Jsou jimi brankář David Juran a útočník Petr Švancara.
26.11.Ohlédnutí za posledním mistrovským utkáním Blanska v PřerověPRE - BLA 1:3, 16.kolo | Boris Hasa, Foto: Deník/Jan PořízekP ř e r o v / B l a n s k o - V posledním mistrovském utkání v tomto roce zvítězili fotbalisté FK Blansko v rámci 16. kola na půdě Přerova 3:1. My se za utkáním ještě krátce ohlédneme v reportáži, kterou připravila Přerovská internetová televize.
25.11.Přípravka ovládla turnaj ve Velkém MeziříčíRadek SoučekB l a n s k o - Minulý týden se naši hráči přípravky ročníku 2007 a mladší zúčastnili velmi dobře obsazeného halového turnaje ve Velkém Meziříčí. Turnaje se zúčastnilo celkem 6 mužstev a hrálo se systémem každý s každým.
24.11.Fotbalový podzim na Blanensku tradičně uzavře Memoriál Dana NěmceBoris Hasa, Foto: Deník/Hynek SkotákB l a n s k o - Jako již tradičně patří závěr podzimní části sezóny v Blansku Memoriálu Dana Němce. Jeho 18. ročník se odehraje tuto sobotu 28. listopadu ve sportovní hale na ulici Údolní.
23.11.Hodnocení podzimní části sezóny - starší přípravka BPavel RajtšlégrB l a n s k o - Kluci ročníků 2006 a 2007 se od podzimní části sezóny 2015/2016 posunuli do starší přípravky, kde hrají hráči ročníku 2005 a mladší. Začali hrát na větším hřišti, systémem 5+1.
22.11.Napsali o nás: Švancara o knize: Chci i poučit, ať se z dětí nestane namyšlený fracek jako jáDeník/Jaroslav Kára, Foto: www.fotocoufal.czB r n o / B l a n s k o - Začali jako partneři před rokem a půl, pak přišel rozchod, ale tvorbu neovlivnil. Oblíbený brněnský fotbalista Petr Švancara s televizní moderátorkou Monikou Čuhelovou ve středu pokřtili knihu 
s názvem Mercedes, která mapuje fotbalový i osobní život bývalého prvoligového útočníka Zbrojovky nebo Slavie. „Popisujeme tam i náš rozchod," přitakává osmatřicetiletý Švancara.
20.11.Ptejte se Tomáše JarůškaBoris Hasa, Foto: Ivo StejskalB l a n s k o - V průběhu října a listopadu jste mohli v naší webové anketě hlasovat pro jednoho z pětice hráčů, kterému chcete pokládat otázky prostřednictvím sekce ptejte se. V diváckém hlasování zvítězil útočník Tomáš Jarůšek, který obdržel 38% hlasů.
19.11.Divizní podzim mužů řečí čísel - nejvyšší návštěvnost a domácí neporazitelnostBoris HasaB l a n s k o - Fotbalisté A týmu FK Blansko mají za sebou nejúspěšnější podzim v divizi D od postupové sezóny 2007/08. Svěřenci trenéra Michala Kuglera získali 25 bodů a přezimují na skvělém 6. místě tabulky. Pyšnit se rovněž mohou i návštěvností svých utkání, kterou mají jasně nejvyšší v celé soutěži. V domácím prostředí navíc nenašli ani jednou přemožitele.
17.11.O dotaci na umělé hřiště zažádá město znovu v příštím rocewww.blansko.czB l a n s k o - Ačkoliv město letos získalo dotaci na postavení fotbalového hřiště s umělým povrchem, muselo ji po všech průtazích a ukončeném výběrovém řízení vrátit. Zažádá o ni znovu příští rok.
16.11.Petr Švancara o výhře Blanska nad Přerovem i stadionu Za LužánkamiPRE - BLA 1:3, 16.kolo | Přerovská internetováTV / Foto: www.fotocoufal.czP ř e r o v / B l a n s k o - Průběh posledního letošního mistrovského utkání, v němž fotbalisté FK Blansko zvítězili na hřišti Viktorie Přerov 3:1, zhodnotil pro Přerovskou internetovou televizi útočník Petr Švancara, který se podílel na všech vstřelených brankách svého mužstva.
15.11.Blansko si úspěšný podzim osladilo vítězstvím v PřerověPRE - BLA 1:3, 16.kolo | Boris Hasa, Foto: Deník/Hynek Skoták P ř e r o v / B l a n s k o - Vydařenou tečku za podzimní částí divize D napsali v sobotu fotbalisté FK Blansko. V rámci předehrávaného 16. kola zvítězili svěřenci trenéra Michala Kuglera v posledním utkání tohoto roku na půdě Viktorie Přerov 3:1 a zimu stráví na 6. místě tabulky.
14.11.O poslední body v tomto roce bude Blansko bojovat v PřerověPRE - BLA 1:3, 16.kolo | Boris Hasa, Foto: Ivo StejskalB l a n s k o - Poslední mistrovské utkání v roce 2015 čeká o nadcházejícím víkendu fotbalisty FK Blansko. V rámci předehrávaného 16. kola divize D se svěřenci trenéra Michala Kuglera, kteří okupují 8. místo tabulky, představí na půdě 4. celku - 1. FC Viktorie Přerov.
13.11.Napsali o nás: Švancara pobavil kulišárnou, v Pelhřimově sudí rozdal 10 karetBLA - ZNS 3:0, 14.kolo | idnes.cz, Foto: www.fotocoufal.czP r a h a / B l a n s k o - Zápas Pelhřimova s Hodonínem přinesl pro fotbal netradičně vysoký počet žlutých karet – sudí jich rozdali rovnou deset, přičemž hned šest hráčům vítězného Hodonína. Ti v rámci 14. kola divize D přichystali divákům na hřišti Pelhřimova jasnou výhru, kterou vyšperkovali pohlednými akcemi. Parádně se trefila i největší osobnost soutěže Petr Švancara, který pečetil výhru Blanska.
12.11.Napsali o nás: Švancarové čarovali na trávníku: první nula a také krásný gólMichal Koštuřík, www.isport.czP r a h a / B l a n s k o - Jeden Švancara za druhého. Brankář Karel (30) před sezonou odešel z Blanska na hostování do Boskovic, slavnější Petr (38) ho v kabině divizního účastníka vystřídal. O víkendu byli pořádně vidět oba. Zatímco mladší z dvojice udržel v krajském přeboru poprvé v sezoně čisté konto, útočník „Švanci“ si pohrál s obranou Žďáru nad Sázavou a pečetil na 3:0.
12.11.Starší dorost se s podzimem rozloučil porážkouZNS - BLA 3:1, 14.kolo | Boris Hasa/Pavel Zmeko Ž ď á r / B l a n s k o - Porážkou na půdě tabulkového souseda ze Žďáru nad Sázavou se s podzimem rozloučili starší dorostenci. V rámci 14. kola divize D Blanenští podlehli svému soupeři 3:1 a přezimují na 3. místě tabulky se čtyřbodovou ztrátou na vedoucí Svratku Brno.
12.11.Výtečný podzim završil mladší dorost výhrou ve ŽďářeZNS - BLA 0:1, 14.kolo | Boris Hasa/Zdeněk VeselýŽ ď á r / B l a n s k o - Také v posledním podzimním utkání dvize D mladší dorostenci bodovali naplno. Na půdě Žďár nad Sázavou zvítězili svěřenci trenéra Zdeňka Veselého díky trefě Davida Prudila z pokutového kopu 1:0 a bez ztráty jediného bodu přezimují na prvním místě!
11.11.Blansko odmítne 10 milionů na hřiště s umělou trávou, nemá ho kdo postavitDeník/Jan CharvátB l a n s k o - Velké fotbalové hřiště s umělou trávou. A s umělým osvětlením. Místo původní škvárové tréninkové plochy. Sen fotbalistů FK Blansko dostal po letech reálnější obrysy. Ministerstvo školství totiž přikleplo v létě Blansku na stavbu hřiště na Sportovním ostrově Ludvíka Daňka desetimilionovou dotaci.
10.11.Přeskupili jsme řady, což na soupeře platilo, říká po domácí derniéře trenér KuglerBLA - ZNS 3:0, 14.kolo | Boris Hasa, Foto: www.fotocoufal.czB l a n s k o - Úspěšný podzim potvrdili fotbalisté FK Blansko domácí výhrou se Žďárem nad Sázavou v poměru 3:0. Průběh utkání tradičně zhodnotil lodivod blanenské lavičky Michal Kugler, který krátce zhodnotil i průběh první poloviny sezóny.
10.11.Obrana pracuje výborně, chválí spoluhráče brankář JuranBLA - ZNS 3:0, 14.kolo | Boris Hasa, Foto: www.fotocoufal.czB l a n s k o - V posledním domácím utkání podzimní části sezóny proti Žďáru nad Sázavu tentokrát tolik práce neměl. Přesto brankář David Juran předvedl v 75. a 88. minutě dva výstavní zákroky, které dopomohly k důležitému vítězství 3:0 a znamenaly pro něj šesté čisté konto v sezóně.
Další stránky
12>>
 
 

 
 
 
Copyright © 2007-2020 FK Blansko & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt na redakci webu