Archiv » Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V listopadu 2015 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
1.11.Starší dorost v derniéře zdolal LíšeňBLA - LIS 2:0, 13.kolo | Boris Hasa/Pavel ZmekoB l a n s k o - V posledním podzimním utkání na domácím hřišti hostili starší dorostenci na stadionu na Mlýnské celek SK Líšeň. Díky brankám Lukáše Marečka a Dominika Zmeka si na své konto připsali tři body za výhru 2:0, která byla již jubilejní desátou v sezóně.
1.11.Fantastickou sérii mladšího dorostu nepřerušila ani Líšeň BLA - LIS 5:0, 13.kolo | Boris Hasa/Zdeněk VeselýB l a n s k o - Ani ve 13. kole letošního ročníku divize D nenastoupili mladší dorostenci proti soupeři, který by byl schopen je připravit o body. V přímém souboji o první místo porazili svěřenci Zdeňka Veselého SK Líšeň 5:0 a s plným počtem 39 bodů při skóre 64:7 vedou tabulku s náskokem pěti bodů!
1.11.Blansko po kompaktním výkonu uhrálo ve Ždírci bezbrankovou remízu ZDN - BLA 0:0, 13.kolo | Boris HasaŽ d í r e c / B l a n s k o - Fotbalisté FK Blansko ve 13. kole divize D uhráli na půdě jednoho z nováčků letošního ročníku remízu 0:0. Svěřenci trenéra Kuglera však byli blízko vítězství, když v největší šanci již v 7. minutě zachránil domácí při střele Pavla Mezlíka na brankové čáře obránce Pátek.
3.11.Snažili jsme se potlačit soupeřovy přednosti, říká trenér KuglerZDN - BLA 0:0, 13.kolo | Boris HasaŽ d í r e c / B l a n s k o - Jeho svěřenci jako první v sezóně nedovolili nováčkovi ze Ždírce nad Doubravou skórovat v domácím prostředí. Trenér Kugler mohl být s nulou na kontě inkasovaných branek spokojen, radost mu však zkalily neproměněné šance a zranění klíčových útočníků.
3.11.Bod ze Ždírce je cenný, uvědomuje si opora mezi třemi tyčemi David Juran ZDN - BLA 0:0, 13.kolo | Boris HasaŽ d í r e c / B l a n s k o - V zápase proti Ždírci nad Doubravou si na své konto připsal již pátou vychytanou nulu v sezóně. Brankář David Juran podobně jako jeho spoluhráči podal koncentrovaný výkon a soupeři nedovolil ani jednou propasírovat míč do blanenské branky.
4.11.Napsali o nás: Kluci mi tolerují, že nepřelezu útočnou půlku, říká Petr ŠvancaraBoris Hasa, Foto: Deník/Hynek SkotákP r a h a / B l a n s k o - V říjnovém vydání fotbalového magazínu Hattrick vyšel rozhovor s útočníkem FK Blansko Petrem Švancarou, který poodhaluje své pocity z nového působiště a odpovídat například musel i na otázku, jak by si Blansko vedlo proti slavnému Bayernu Mnichov.
5.11.Máme s klukama výbornou partu, říká brankář mladšího dorostu Zdeněk VeselýBLA - LIS 5:0, 13.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Kapitální kousek se povedl ve víkendovém utkání divize D mladšího dorostu brankáři FK Blansko Zdeňku Veselému. Nejenže v souboji s druhým týmem tabulky Líšní udržel ve 13. kole již osmé čisté konto na podzim, krátce po změně stran se navíc zapsal mezi střelce, když zvyšoval na průběžných 3:0.
6.11.Podzimní domácí derniéru obstará duel se Žďárem nad Sázavou BLA - ZNS 3:0, 14.kolo | Boris Hasa, Foto: Pavel PaděraB l a n s k o - Naposledy v roce 2015 se v sobotu představí v mistrovském utkání před domácím publikem fotbalisté FK Blansko. V rámci 14. kola divize D hostí svěřenci trenéra Michala Kuglera od 14 hodin na stadionu na Údolní celek FC ŽĎAS Žďár nad Sázavou.
7.11.Blansko domácí derniéru zvládlo, Žďár porazilo rozdílem třídy BLA - ZNS 3:0, 14.kolo | Boris Hasa, Foto: www.fotocoufal.czB l a n s k o - Fotbalisté FK Blansko se perfektně rozloučili se svými příznivci. V posledním domácím utkání v tomto roce zdolali svěřenci trenéra Michala Kuglera v rámci 14. kola divize D Žďár nad Sázavou 3:0. O branky se postarali Přemysl Fousek, Jan Trtílek a Petr Švancara.
10.11.Přeskupili jsme řady, což na soupeře platilo, říká po domácí derniéře trenér KuglerBLA - ZNS 3:0, 14.kolo | Boris Hasa, Foto: www.fotocoufal.czB l a n s k o - Úspěšný podzim potvrdili fotbalisté FK Blansko domácí výhrou se Žďárem nad Sázavou v poměru 3:0. Průběh utkání tradičně zhodnotil lodivod blanenské lavičky Michal Kugler, který krátce zhodnotil i průběh první poloviny sezóny.
10.11.Obrana pracuje výborně, chválí spoluhráče brankář JuranBLA - ZNS 3:0, 14.kolo | Boris Hasa, Foto: www.fotocoufal.czB l a n s k o - V posledním domácím utkání podzimní části sezóny proti Žďáru nad Sázavu tentokrát tolik práce neměl. Přesto brankář David Juran předvedl v 75. a 88. minutě dva výstavní zákroky, které dopomohly k důležitému vítězství 3:0 a znamenaly pro něj šesté čisté konto v sezóně.
10.11.Jsem spokojený a nic bych neměnil, říká Petr ŠvancaraBLA - ZNS 3:0, 14.kolo | Boris Hasa, Foto: www.fotocoufal.czB l a n s k o - Také v utkání proti Žďáru nad Sázavou byl jednou z ústředních postav svého mužstva. Zkušený útočník Petr Švancara zaznamenal v 86. minutě po jeho typické akci třetí branku. V pozápasovém rozhovoru pak Petr mimojiné nakousl téma jeho budoucnosti v FK Blansko.
11.11.Blansko odmítne 10 milionů na hřiště s umělou trávou, nemá ho kdo postavitDeník/Jan CharvátB l a n s k o - Velké fotbalové hřiště s umělou trávou. A s umělým osvětlením. Místo původní škvárové tréninkové plochy. Sen fotbalistů FK Blansko dostal po letech reálnější obrysy. Ministerstvo školství totiž přikleplo v létě Blansku na stavbu hřiště na Sportovním ostrově Ludvíka Daňka desetimilionovou dotaci.
12.11.Napsali o nás: Švancarové čarovali na trávníku: první nula a také krásný gólMichal Koštuřík, www.isport.czP r a h a / B l a n s k o - Jeden Švancara za druhého. Brankář Karel (30) před sezonou odešel z Blanska na hostování do Boskovic, slavnější Petr (38) ho v kabině divizního účastníka vystřídal. O víkendu byli pořádně vidět oba. Zatímco mladší z dvojice udržel v krajském přeboru poprvé v sezoně čisté konto, útočník „Švanci“ si pohrál s obranou Žďáru nad Sázavou a pečetil na 3:0.
12.11.Starší dorost se s podzimem rozloučil porážkouZNS - BLA 3:1, 14.kolo | Boris Hasa/Pavel Zmeko Ž ď á r / B l a n s k o - Porážkou na půdě tabulkového souseda ze Žďáru nad Sázavou se s podzimem rozloučili starší dorostenci. V rámci 14. kola divize D Blanenští podlehli svému soupeři 3:1 a přezimují na 3. místě tabulky se čtyřbodovou ztrátou na vedoucí Svratku Brno.
12.11.Výtečný podzim završil mladší dorost výhrou ve ŽďářeZNS - BLA 0:1, 14.kolo | Boris Hasa/Zdeněk VeselýŽ ď á r / B l a n s k o - Také v posledním podzimním utkání dvize D mladší dorostenci bodovali naplno. Na půdě Žďár nad Sázavou zvítězili svěřenci trenéra Zdeňka Veselého díky trefě Davida Prudila z pokutového kopu 1:0 a bez ztráty jediného bodu přezimují na prvním místě!
13.11.Napsali o nás: Švancara pobavil kulišárnou, v Pelhřimově sudí rozdal 10 karetBLA - ZNS 3:0, 14.kolo | idnes.cz, Foto: www.fotocoufal.czP r a h a / B l a n s k o - Zápas Pelhřimova s Hodonínem přinesl pro fotbal netradičně vysoký počet žlutých karet – sudí jich rozdali rovnou deset, přičemž hned šest hráčům vítězného Hodonína. Ti v rámci 14. kola divize D přichystali divákům na hřišti Pelhřimova jasnou výhru, kterou vyšperkovali pohlednými akcemi. Parádně se trefila i největší osobnost soutěže Petr Švancara, který pečetil výhru Blanska.
14.11.O poslední body v tomto roce bude Blansko bojovat v PřerověPRE - BLA 1:3, 16.kolo | Boris Hasa, Foto: Ivo StejskalB l a n s k o - Poslední mistrovské utkání v roce 2015 čeká o nadcházejícím víkendu fotbalisty FK Blansko. V rámci předehrávaného 16. kola divize D se svěřenci trenéra Michala Kuglera, kteří okupují 8. místo tabulky, představí na půdě 4. celku - 1. FC Viktorie Přerov.
15.11.Blansko si úspěšný podzim osladilo vítězstvím v PřerověPRE - BLA 1:3, 16.kolo | Boris Hasa, Foto: Deník/Hynek Skoták P ř e r o v / B l a n s k o - Vydařenou tečku za podzimní částí divize D napsali v sobotu fotbalisté FK Blansko. V rámci předehrávaného 16. kola zvítězili svěřenci trenéra Michala Kuglera v posledním utkání tohoto roku na půdě Viktorie Přerov 3:1 a zimu stráví na 6. místě tabulky.
16.11.Petr Švancara o výhře Blanska nad Přerovem i stadionu Za LužánkamiPRE - BLA 1:3, 16.kolo | Přerovská internetováTV / Foto: www.fotocoufal.czP ř e r o v / B l a n s k o - Průběh posledního letošního mistrovského utkání, v němž fotbalisté FK Blansko zvítězili na hřišti Viktorie Přerov 3:1, zhodnotil pro Přerovskou internetovou televizi útočník Petr Švancara, který se podílel na všech vstřelených brankách svého mužstva.
Další stránky
12>>
 
 

 
 
 
Copyright © 2007-2020 FK Blansko & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt na redakci webu