Archiv » Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V říjnu 2019 vyšly tyto články:

19.10.Podaří se Blansku poprvé venku zvítězit? V cestě stojí rezerva SlováckaSOB - BLA, 12.kolo | Kryštof SeveraB l a n s k o - Další kolo MSFL je zde. Blansko míří na hřiště rezervy 1. FC Slovácko. V Kunovicích startuje zápas už v neděli v 10:15. Dokážou blanenští přivést první body z venku?
13.10.Jsem rád, že jsme to vydřeli, říká Zbyněk ZbořilBLA - FMI 1:0, 11.kolo | Kryštof Severa, Martin ChroustBlansko - Blanenský lodivod Zbyněk Zbořil mohl být po domácím zápase znovu spokojený, Blansko totiž na svém stadionu i na sedmý pokus zvítězilo. S prázdnou se tentokrát vracel Frýdek - Místek.
12.10.Boj na těžkém povrchu zvládlo Blansko a bere tři bodyBLA - FMI 1:0, 11.kolo | Kryštof SeveraB l a n s k o - Nepříliš jednoduché utkání odehrál tým Zbyňka Zbořila v sbotu 12. října na domácím hřišti proti Frýdku-Místku. Souboj druhého se třetím připomínal litý boj o každý metr hřiště. Výhru 1:0 zařídil již v prvním poločase Filip Žák a díky tomu zůstává Blansko na čelních příčkách MSFL.
11.10.Šlágr kola opět v Blansku. Do Blanska míří Frýdek-MístekKryštof SeveraB l a n s k o - Fotbalisté Blanska mají velkou šanci poskočit na první příčku. V rámci jedenáctého kola se na Údolní představí třetí tým tabulky - Frýdek-Místek.
5.10.Druhá venkovní porážka v řadě, Petřkovice vynulovaly BlanskoPET - BLA 1:0, 10.kolo | Kryštof SeveraB l a n s k o - Ani na pátý pokus nedokázali svěřenci trenéra Zbořila přivést z venkovního hřiště výhru. Podruhé za sebou dokonce nebodovali vůbec. Petřkovice porazily Blansko těsně 1:0.
4.10.Valná hromada zvolila nové vedení, předsedou opět Jiří CrhaTisková zprávaB l a n s k o - Valná hromada klubu FK Blansko, která se uskutečnila ve středu 25. září v Dělnickém domě, zvolila nové vedení, které bude mít na starosti vedení klubu v následujících dvou letech.
3.10.Prolomí Blansko venkovní smůlu? V cestě jim stojí PetřkoviceRedakceBlansko - Zápasy venku se svěřencům Zbyňka Zbořila příliš nedaří. Šanci spravit si venkovní reputaci dostanoe Blansko už v sobotu v Petřkovicích.
 
 

 
 
 
Copyright © 2007-2019 FK Blansko & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt na redakci webu