Archiv » Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V prosinci 2011 vyšly tyto články:

23.12.Starší žáci vybojovali v Bohunicích bronzMichal ŠenkeříkB l a n s k o - V neděli odjeli starší žáci do bohunické haly, ke svému poslednímu vystoupení v tomto roce. Byl jsem překvapen, jak si počínali, ač oslabeni o sedm hráčů, kteří hrávají v základní sestavě v halovém prostředí, neboť halu na podzim neabsolvovali a dostali se mezi první čtveřici turnaje.
19.12.Blansko bude sázet na odchovanceBohumil HlaváčekB l a n s k o - I po sestupu z divize mužů, kterým skončilo fotbalové jaro v FK APOS Blansko, nezavládl v klubu smutek. Postup do stejné soutěže se totiž povedl dorostencům a vůbec práce s mládeží se v posledních letech daří.
16.12.Přípravka se na turnaji v Olomouci neztratilaMichal ŠenkeříkO l o m o u c / B l a n s k o - Přípravka FK APOS Blansko se minulou neděli představila na kvalitně obsazeném turnaji v Olomouci. Ve velké konkurenci se svěřenci trenérského tria L. Farník, M. Koňařík a T. Rybář neztratili a obsadili nadějné páté místo.
7.12.Mladší žáci vyhráli turnaj v polské LegniciLuboš ŠustrL e g n i c a / B l a n s k o - Tradiční halový turnaj v kopané se uskutečnil v termínu 3. – 4. prosince v polské Legnici. V konkurenci 24 týmů čekal naše chlapce nelehký úkol navázat na úspěšná vystoupení jejich předchůdců v minulých ročnících.
4.12.Staří páni skončili v Jedovnicích třetíBoris HasaJ e d o v n i c e - V pořadí již 8. ročníku mikulášského turnaje v hale jedovnické průmyslovky se zúčastnili bývalí hráči Spartaku ČKD Blansko pod hlavičkou Fiala Team. Oproti loňskému roku si blanenští veteráni o jedno místo pohoršili a skončili na třetím místě.
 
 

 
 
 
Copyright © 2007-2020 FK Blansko & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt na redakci webu