Archiv » Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V prosinci 2012 vyšly tyto články:

21.12.Michal Šenk o testech v Opavě: Pomohla mi rodina i trenér JarůšekDeník/Hynek SkotákB l a n s k o - Na čtrnáctidenní testy si ho vyžádala druholigová Opava. Dva týdny jsou pryč a nadějný záložník Blanska Michal Šenk pořád neví, jestli do profesionálního fotbalu zamíří, nebo ne.
18.12.Přípravka v posledním turnaji bronzováJan Nečas, Boris HasaP o h o ř e l i c e / B l a n s k o - V sobotu 15. 12. se mladší přípravka FK Blansko pod vedením trenéra Leoše Farníka a vedoucího týmu Jana Nečase zúčastnila posledního letošního halového turnaje, který pořádal klub FC Svratka Brno a jehož se zúčastnilo celkem šest týmů. Na něm Blanenští obsadili 3. místo.
18.12.Jiří Pokoj povede mladší dorostBoris HasaB l a n s k o - Na postu trenéra mladšího dorostu dochází ke změně. Trenéra Josefa Šmaka, který tým vedl v podzimní části, nahradí zkušený lodivod Jiří Pokoj starší. Ten se k dorostu vrací po půlroční přestávce.
17.12.Starší žáci ovládli turnaj v PohořelicíchJosef ŠmerdaP o h o ř e l i c e / B l a n s k o - Starší žáci FK Blansko se včera zúčastnili halového turnaje v Pohořelicích, hráčů ročníku 1999. Svěřenci trenéra Michala Šenkeříka v něm postupně zdolali všech šest soupeřů a zaslouženě tak obsadili první místo.
11.12.Přípravka vyhrála turnaj v JedovnicíchBoris Hasa, Jan NečasJ e d o v n i c e / B l a n s k o - Mladší přípravka FK Blansko se v neděli 9. 12. zúčastnila kvalitně obsazeného 3. ročníku Mikulášského turnaje v Jedovnicích. Na něm se představilo celkem 6 týmů s hráči ročníku narození 2004 a mladší. Blanenští pod vedením trenéra Tomáše Rybáře a vedoucího týmu Jana Nečase všechna utkání vyhráli a zaslouženě celý turnaj ovládli.
8.12.Mladší žáci vyhráli turnaj v polské LegniciLuboš ŠustrL e g n i c a / B l a n s k o - Ve dnech 30. 11. - 3. 12. 2012 se mladší žáci FK Blansko zúčastnili tradičního Mikulášského halového turnaje v kopané, který se koná v polském partnerském městě Legnici.
8.12.Plán zimní přípravy A týmuBoris HasaB l a n s k o - Fotbalisté FK Blansko zahájí zimní přípravu na jarní část krajského přeboru pod vedením trenéra Jiřího Hajského v pondělí 7. ledna 2013. Během ní sehrají několik přípravých utkání také s kvalitními divizními a třetiligovými týmy.
4.12.Michal Šenk na testech v druholigové OpavěBoris HasaO p a v a / B l a n s k o - Během posledního roku a půl se díky své píli a houževnatosti stal základním stavebním kamenem sestavy A týmu FK Blansko. Den před vánocemi oslaví záložník Michal Šenk 24. narozeniny. Jeden dárek už s předstihem dostal - na testy si jej pozval druholigový celek SFC Opava.
2.12.Karel Jarůšek oslavencemVedení FK BlanskoB l a n s k o - Dnes, dne 2. 12. 2012, se významného životního jubilea - 60 let dožil blanenský rodák, legenda Zbrojovky Brno a na podzim trenér A týmu FK Blansko pan Karel Jarůšek.
 
 

 
 
 
Copyright © 2007-2020 FK Blansko & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt na redakci webu