Archiv » Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V prosinci 2013 vyšly tyto články:

26.12.Pozvánka na valnou hromaduVedení FK BlanskoB l a n s k o - Výkonný výbor občanského sdružení FK Blansko Vás zve na valnou hromadu sdružení, která se uskuteční dne 11. 1. 2014 od 13:00 ve Fotbalové hospůdce na hřišti, ulice Údolní 10, Blansko.
23.12.Sýpka Cup vyhrála Sparta BrnoHynek JarůšekB l a n s k o - V sobotu 7. prosince se ve sportovní hale na Údolní uskutečnil fotbalový turnaj starších přípravek - ročník 2004 a mladší. Do turnaje se přihlásilo 8 mužstev - FK Blansko, FC Nordic Brno, SK Sokol Lipovec, FC Sparta Brno, SK Líšeň, SK Moravská Slavia Brno, MKZ Rájec-Jestřebí a MFK Vyškov.
22.12.Blansko v Mürzzuschlagu do finálových bojů nepostoupiloBoris HasaM ü r z z u s c h l a g / B l a n s k o - Fotbalisté FK Blansko se v sobotu 7. prosince zúčastnili halového turnaje v rakouském družebním městě Mürzzuschlag. V kombinované sestavě se jim v základní skupině podařilo vyhrát pouze jeden zápas a do finálových bojů tak bohužel nepostoupili.
22.12.Bohužel jsme nebyli příliš sehraní, hodnotil rakouské vystoupení Jan TrtílekBoris HasaM ü r z z u s c h l a g / B l a n s k o - Podobně jako v podzimní části divize D byl také na turnaji v rakouském Mürzzuschlagu nejlepším střelcem FK Blansko Jan Trtílek. Autor tří branek se v rozhovoru ohlédl za průběhem turnaje.
4.12.Přípravka si z Vyškova odvezla stříbroLeoš Farník/Boris HasaV y š k o v / B l a n s k o - V první prosincový den se starší přípravka FK Blansko zúčastnila halového turnaje ve Vyškově. Po výborných výkonech se svěřenci Leoše Farníka probojovali až do finále, kde těsně podlehli Hodonínu poměrem 0:1.
4.12.Starší přípravce se v halové lize daříLeoš FarníkB r n o / B l a n s k o - Dlouhou zimní přestávku si starší přípravka r. 2004 zpestří několika halovými turnaji. Hned 8 jich sehraje v rámci zimní halové ligy v Podolí u Brna, které se účastní 12 týmů. Ve dvou kolech obsadili Blanenští první a druhé místo. Třetí kolo bude sehráno v neděli 22. 12. 2013.
4.12.V sobotu se v hale na Údolní odehraje turnaj o pohár Zámecké sýpkyBoris HasaB l a n s k o - Tuto sobotu 7. 12. 2013 se ve sportovní hale na Údolní ulici odehraje halový turnaj starších přípravek, ročník 2004. Účastní se ho osm týmů. Zápasy ve skupinách startují v 9:00, boje o umístění jsou na programu od 12:00.
3.12.Nejvytíženějším hráčem byl David Juran, kanonýrem Jan TrtílekBoris HasaB l a n s k o - Fotbalisté FK Blansko mají za sebou coby nováček podzimní část Moravskoslezské divize, skupiny D. V ní uhráli svěřenci trenéra Hajského solidních 18 bodů, s nimiž budou vstupovat v novém roce do jarních bojů. Jaký byl uplynulý podzim jsme se podívali řečí čísel.
1.12.Jiří Crha: Připravujeme novou strategii podpory sportuBohumil HlaváčekB l a n s k o - Město Blansko převzalo do své péče většinu hlavních sportovišť. Oddílům se ulevilo, co se týče starosti o areály a placení energií. Jejich funkcionářům by ale pomohla i větší podpora vlastní činnosti. Rada na to reflektovala jmenováním speciální komise, která by měla připravit návrh nové strategie podpory sportu ve městě. S jejím předsedou a místostarostou Blanska Jiřím Crhou jsme si o této problematice popovídali.
1.12.Vladimír Kristýn: Filosofie blanenského klubu je správnáBohumil HlaváčekB l a n s k o - Podzimní fotbalová sezóna je u konce. Jaká byla z hlediska našeho regionu? Popovídali jsme si o tom s předsedou OFS Blansko Vladimírem Kristýnem.
 
 

 
 
 
Copyright © 2007-2020 FK Blansko & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt na redakci webu