Archiv » Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V prosinci 2014 vyšly tyto články:

Další stránky
1>>
31.12.Přání do nového roku 2015Boris HasaB l a n s k o - V pondělí 29. prosince se A mužstvo sešlo v Brně na Janouškové k poslednímu fotbálku v tomto roce a při této příležitosti vám fanouškům vybraní hráči a trenér Kugler popřáli do nového roku 2015.
29.12.Ptejte se Davida JuranaBoris HasaB l a n s k o - V průběhu prosince jste mohli v naší webové anketě hlasovat pro jednoho z pětice hráčů, kterému chcete pokládat otázky prostřednictvím sekce ptejte se. V diváckém hlasování zvítězil brankář David Juran, který obdržel 56% hlasů.
27.12.Povídání s třicátníky Janem Nečasem a Karlem Švancarou - díl čtvrtýBoris HasaB l a n s k o - Ve čtvrté, závěrečné části našeho rozhovoru s čerstvými třicátníky a velkými kamarády Janem Nečasem a Karlem Švancarou jsme probrali jejich pohled na současné mladé fotbalisty a také na jejich úlohu v A týmu a to i směrem k záchraně v divizi.
26.12.Fotbalová (R)evoluce..nová cesta k vítězstvíInfoP r a h a / B l a n s k o - Vážení členové Fotbalové asociace České republiky, dovolte mi, abych Vám představil jeden z nejklíčovějších projektů celé historie českého fotbalu, a totiž projekt „FOTBALOVÁ (R)EVOLUCE… NOVÁ CESTA K VÍTĚZSTVÍ, který byl Výkonným výborem FAČR schválen dne 8. prosince 2014.
26.12.Starší žáci v Bohunicích získali bronzMichal ŠenkeříkB r n o / B l a n s k o - V neděli 21. prosince se starší žáci zúčastnili halového turnaje v Brně-Bohunicích. Svěřenci trenéra Michala Šenkeříka na něm vybojovali pěkné třetí místo. Pohár obdrželi z rukou ligového útočníka a populárního baviče Petra Švancary.
24.12.Hlavně, aby byli všichni zdraví a spokojení, přeje si pod stromeček David JuranBoris HasaB l a n s k o - Během podzimní části sezóny jako jediný nechyběl při mistrovských utkáních na hřišti ani minutu. Brankář David Juran již čtvrtou sezónu hájí branku FK Blansko a dnes stejně jako jeho spoluhráči usedne ke štědrovečerní tabuli. Jak probíhají Vánoce u Juranů?
23.12.Vánoční dárek - ohlédnutí za Memoriálem Dana NěmceBoris HasaB l a n s k o - Již více než tři týdny uplynuly od posledního ročníku tradičního mezinárodního halového turnaje - Memoriálu Dana Němce, který se také letos konal ve sportovní hale na Údolní ulici. Za průběhem 17. ročníku se ohlédneme prostřednictvím kamery.
22.12.Mladší přípravka obsadila v Bystřici čtvrté místo Zdeněk VeselýB l a n s k o - Mladší přípravka FK Blansko se předminulou sobotu zúčastila halového turnaje v Bystřici nad Pernštejnem. Svěřenci trenérů Zdeňka Veselého a Pavla Rajtšlégra na něm obsadili celkově 4. místo.
21.12.Hodnocení podzimní části sezóny - starší žáciMichal Šenkeřík, Tomáš VachB l a n s k o - V hodnocení podzimní části sezóny budeme pokračovat týmem starších žáků. Svěřenci trenéra Michala Šenkeříka a asistenta Tomáše Vacha okupují v tabulce krajského přeboru 3. místo.
21.12.Povídání s třicátníky Janem Nečasem a Karlem Švancarou - díl třetíBoris HasaB l a n s k o - V třetí části našeho rozhovoru s čerstvými třicátníky a velkými kamarády Janem Nečasem a Karlem Švancarou jsme zavzpomínali na jejich angažmá mimo Blansko a na spoluhráče, kteří je v průběhu kariéry nejvíce ovlivnili.
17.12.Mladší žáci se v Legnici do semifinále neprobojovaliMartin Sígl, Michal ŠenkeříkL e g n i c a / B l a n s k o - Předminulý víkend se mladší žáci FK Blansko zúčastnili Mezinárodního halového turnaje ve fotbale v polské Legnici. Svěřenci trenérů Miroslava Koňaříka a Martina Sígla v konkurenci 23 týmů z Polska, Ukrajiny a Německa po vítězství ve skupině neprošli do semifinále.
14.12.Povídání s třicátníky Janem Nečasem a Karlem Švancarou - díl druhýBoris HasaB l a n s k o - Ve druhé části našeho rozhovoru s čerstvými třicátníky a velkými kamarády Janem Nečasem a Karlem Švancarou jsme zavzpomínali na léta, kdy se v Blansku žilo rivalitou Metry a ČKD a také na postupovou jízdu FK Blansko do Moravskoslezské ligy.
12.12.Hodnocení podzimní části sezóny - starší přípravka ALeoš FarníkB l a n s k o - V hodnocení podzimní části probíhající sezóny 2014/15 se tentokrát zastavíme u starší přípravky A. Svěřenci trenérů Leoše Farníka a Jiřího Skřepského prohráli pouze jedno mistrovské utkání a zimní přípravu si zpestřují účastí na několika halových turnajích.
11.12.Hodnocení podzimní části sezóny - mladší přípravkaZdeněk Veselý, Pavel RajtšlégrB l a n s k o - V rámci zimní přestávky postupně s trenéry jednotlivých mládežnických týmů zhodnotíme průběh podzimní části sezóny 2014. Dnes se zaměříme na mladší přípravku, která pod vedením trenérů Zdeňka Veselého a Pavla Rajtšlégra na podzim zvítězila ve všech mistrovských utkáních.
9.12.Od příští sezony bez klasických registraček. Fotbal spouští revoluciMiloslav Novák, www.idnes.czP r a h a / B l a n s k o - Bez počítače s internetem se od příštího ročníku neobejde žádný fotbalový klub v Česku. Ani ten, který jehož hráči nastupují v nejnižší soutěži. „Fotbalová revoluce alias evoluce,“ jak projekt asociace nazývá, začíná, platit bude od 1. července 2015.
6.12.Povídání s třicátníky Janem Nečasem a Karlem Švancarou - díl prvníBoris HasaB l a n s k o - 13. října, resp. 18. listopadu oslavili třicáté narozeniny dva odchovanci blanenské kopané a velcí kamarádi Jan Nečas a Karel Švancara. V našem obsáhlém rozhovoru, který vám postupně přineseme v několika dílech, jsme zavzpomínali na jejich dosavadní fotbalovou kariéru, na trenéry a hráče, kteří je v jejím průběhu ovlivnili.
5.12.Železným mužem David Juran, střelcem Ondřej UllmannBoris Hasa, Foto: Deník/Hynek SkotákB l a n s k o - Nepříliš vydařený podzim, především jeho druhou část, mají za sebou fotbalisté A týmu FK Blansko. Celkový zisk 15 bodů je jistě za očekáváním vedení i fanoušků. Jak vypadal fotbalový podzim 2014 FK Blansko v Moravskoslezské divizi D jsme se podívali řečí čísel.
4.12.Reprezentovat v jakémkoliv sportu je čest, říká bronzový medailista David BednářBoris Hasa, Foto: www.malyfotbal.czH e r c e g   N o v i / B l a n s k o - Velkého úspěchu dosáhl trenér mladších dorostenců a odchovanec FK Blansko David Bednář. Hráč malé kopané Kvasaru Černá Hora získal na EURU 2014 s českou reprezentací bronzové medaile. O své dojmy se s námi "Bedýnka" podělil v následujícím rozhovoru.
3.12.Fotbalisté Bednář, Koudelka a Paděra přivezli bronz z mistrovství EvropyDeník/Hynek Skoták, Jaroslav KáraH e r c e g   N o v i - Není běžné sledovat fotbalisty z Blanenska v přímých přenosech České televize komentovaných matadory Pavlem Čapkem a Luďkem Zelenkou. Navíc při mistrovství Evropy.
2.12.Trenér Kugler nám dodal sebevědomí, říká nejlepší střelec Memoriálu Ondřej UllmannBoris Hasa, Foto: Deník/Hynek SkotákB l a n s k o - Na 17. ročníku Memoriálu Dana Němce, který tradičně završuje podzimní sezónu na Blanensku, se výrazně podílel na triumfu FK Blansko. Útočník Ondřej Ullmann se s devíti brankami stal jeho nejlepším střelcem. O své dojmy z turnaje se podělil v našem rozhovoru.
Další stránky
1>>
 
 

 
 
 
Copyright © 2007-2020 FK Blansko & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt na redakci webu