Archiv » Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V prosinci 2016 vyšly tyto články:

30.12.Napsali o nás: Jako Koller. Z útoku jsem byl vyšťavený, líčí blanenský obrJan Daněk, 5plus2, Foto: Miloš JandaB l a n s k o - I fotbalisté Blanska měli v závěru podzimu „svého Jana Kollera“. V útoku třetiligového celku nastupoval dvoumetrový Stanislav Píšek. S ním bych se nesrovnával, chtěl jsem hlavně pomoct klukům,“ říká.
24.12.Snažíme se scházet v co největším počtu, prozrazuje vánoční zvyky Jakub ŠplíchalBoris Hasa, Foto: Miloš JandaB l a n s k o - Ani letos vás na Štědrý den nemůžeme ochudit o rozhovor s vánoční tématikou. Tentokrát nám prozradí, jak probíhají nejkrásnější svátky v roce v jeho rodině obránce A týmu Jakub Šplíchal.
23.12.Rok 2016 byl pro klub mimořádně úspěšný, říká předseda Jiří CrhaBoris Hasa, Foto: Miloš JandaB l a n s k o - Na sklonku roku jsme o rozhovor požádali předsedu klubu Ing. Jiřího Crhu. Ten se ohlédl za letošním rokem a také za svým dvou a půl letým působením v FK Blansko.
16.12.Mezi talenty Zbrojovky oceněn blanenský Marek SoučekBoris Hasa/Pavel Rajtšlégr, Foto: FotexB l a n s k o - Tradičně na konci kalendářního roku pořádá Zbrojovka Brno slavnostní vyhlášení mládežnických talentů. Letos se mezi nejlepší dostal odchovanec FK Blansko Marek Souček, který byl oceněn v kategorii U10.
13.12.Zimní příprava kompletně v domácích podmínkách Boris HasaB l a n s k o - Ve středu 11. ledna 2017 zahájí přípravu na jarní část sezóny A tým FK Blansko. Během ní čeká svěřence trenéra Zbořila celkem 9 přípravných utkání, jejichž kompletní porce se odehraje na nové umělé trávě stadionu na Mlýnské.
12.12.Hráči udělali kus práce, ohlíží se za podzimem trenér ZbořilBoris Hasa, Foto: Barbora TóthováB l a n s k o - Přesně rok působí na lavičce A týmu FK Blansko trenér Zbyněk Zbořil. V létě se mu podařilo s týmem vybojovat podruhé v historii klubu postup do Moravskoslezské ligy. V ní jeho svěřenci na podzim získali 13 bodů a bojují o záchranu. V rozhovoru jsme nakousli několik zajímavých témat.
8.12.Třetiligový podzim A týmu řečí číselBoris Hasa, Foto: Miloš JandaB l a n s k o - A tým FK Blansko na podzim po sedmi letech opět okusil jaké to je bojovat o body v třetí nejvyšší tuzemské soutěži. V Moravskoslezské lize svěřenci Zbyňka Zbořila prozatím získali 13 bodů a vzhledem k vývoji ve druhé lize přezimují na sestupové 14. příčce s tříbodovou ztrátou na pozici zajišťující záchranu.
7.12.Mladší žáci reprezentovali FK Blansko v polské Legnici Martin Sígl (MS 2016)L e g n i c a / B l a n s k o - Mladší žáci FK Blansko, ročník 2004 a mladší, se zúčastnili ve dnech 2. až 5. prosince 2016 jubilejního 30. ročníku halového Mikulášského turnaje v partnerském městě Legnica.
6.12.Napsali o nás: Floder: Návrat do Blanska nezavrhujiDeník/Patrik El-TalabániB l a n s k o - Na závěr podzimního angažmá získal v dresu třetiligového Blanska ocenění pro nejlepšího brankáře na Memoriálu Dana Němce v halovém fotbalu. Blanenský gólman Jiří Floder, který byl v Blansku na hostování, pustil v pěti zápasech pouze jednu branku a skvělými výkony přispěl k celkovému vítězství v turnaji. „Opravdu jsem nečekal, že dostanu jenom jeden gól, protože utkání v hale většinou končí divokými výsledky," tvrdí devatenáctiletý brankář, který se na zimní přípravu vrací do brněnské Zbrojovky.
4.12.Reportáž z Memoriálu Dana NěmceBoris HasaB l a n s k o - V reportáži Televize Blansko vám přinášíme ohlédnutí za Memoriálem Dana Němce - turnajem v halové kopané, jehož 19. ročník se konal minulou sobotu ve sportovní hale na Údolní ulici.
 
 

 
 
 
Copyright © 2007-2020 FK Blansko & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt na redakci webu