Archiv » Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V prosinci 2017 vyšly tyto články:

6.12.Hodnocení podzimní sezony 2017 - mladší dorostBLA - KYJ 9:0, 2.kolo | Dušan TenoraB l a n s k o - Sezona začala příchodem 8 nových hráčů ( 6 z žáků, dále Luboš a Filip M.) a budováním nového mužstva s novou trenérskou dvojicí Tenora, Stupinský. Reorganizací soutěže bylo zřejmé, že úroveň divize bude vyšší než v předchozích letech.
6.12.Mladší žáci FK Blansko se zúčastnili turnaje v partnerském městě LegnicaSBR - BLA 0:0, 3.kolo | Radek Štěpánek - trenér mladší žáciB l a n s k o - Mladí blanenští fotbalisté reprezentovali svoje město na tradičním, již 31. ročníku Mikulášského turnaje v polské Legnici, který se konal v místní sportovní hale o víkendu 2. až 3. prosince 2017. Z 24 přihlášených družstev zde spolu s ukrajinským týmem Galicja Drohobyč a německými SV Fortschritt Meissen a Wuppertal Kicker startovali jako jeden ze zahraničních účastníků.
6.12.Hráči ročníku 2007 FK Blansko se zúčastnili turnaje výběru OFS BlanskoJIB - BLA 1:2, 1.kolo | Libor Klimeš - trenér starší přípravkyB l a n s k o - V sobotu 2. prosince se ve sportovní hale TJ Tatranu Bohunice, pořádal meziokresní halový turnaj starších přípravek ročník 2007. FK Blansko reprezentovali za výběr OFS Blansko Jan Brázda, Adam Nejezchleb a Bruno Klimeš.
 
 

 
 
 
Copyright © 2007-2020 FK Blansko & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt na redakci webu