Archiv » Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V únoru 2011 vyšly tyto články:

1.2.Blansko podlehlo se ctí HoliciHFK - BLA 4:1, 0.kolo | Boris HasaO l o m o u c - Ostrý test v podobě přátelského utkání s celkem 1. HFK Olomouc zvládli fotbalisté FK APOS Blansko se ctí. I když soupeři podlehli o tři branky, předvedli poctivý kolektivní výkon, který ocenil i domácí lodivod Petr Uličný.
2.2.Tomáš Šenk: Odvedli jsme poctivou práciHFK - BLA 4:1, 0.kolo | Boris HasaO l o m o u c - Nestává se tak často, aby mohl trenér po porážce o tři branky být s výkonem mužstva spokojen. Čestnou výjimkou bylo včerejší utkání s HFK, na kterém Tomáš Šenk našel několik pozitiv.
2.2.Chceme se dobře připravit na jarní část, říká Martin KlimešHFK - BLA 4:1, 0.kolo | Boris HasaO l o m o u c - V přátelském utkání proti 1. HFK odehrál Martin Klimeš první poločas, který naše mužstvo prohrálo 2:1. Zkušený obránce po utkání hodnotil také dosavadní průběh přípravy a přínos mladých hráčů pro mužstvo.
5.2.Trapné Blansko utržilo ostudný debaklZBB - BLA 11:0, 0.kolo | Boris HasaB r n o - Ostuda, blamáž, potupa. Jinak bohužel nejde nazvat tragické vystoupení fotbalistů FK APOS Blansko v rámci 3. kola zimního turnaje v Líšni, ve kterém na hřišti v brněnských Ivanovicích podlehli Zbrojovce B ostudně 11:0.
8.2.Mladší dorostenci brali v Letovicích stříbroPetr StupkaL e t o v i c e / B l a n s k o - Mladší dorostenci FK APOS Blansko odehráli v sobotu 5. 2. halový turnaj v Letovicích, který byl obsazený dorosteneckými týmy z okresu a 1.A třídy.
11.2.Tomáš Šenk: Věřím, že už se takový výkon nebude opakovatBoris HasaB l a n s k o - Hodně velké rozčarování panovalo po sobotním výprasku v řadách fotbalistů FK APOS Blansko. Drtivou porážku musel zkousnout také trenér Tomáš Šenk, který se odstupem času pokoušel najít příčiny špatného výsledku.
11.2.O víkendu tři přípravné zápasy a dva turnajeVYK - BLA 1:0, 0.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Pestrý program čeká o nadcházejícím víkendu týmy FK APOS Blansko. Přípravné zápasy čekají A mužstvo, starší a mladší dorost. Přípravky si ověří svoji formu na domácích turnajích konaných v hale TJ ČKD Blansko.
11.2.Radim Farník: Každý si musí uvědomit, proč na hřiště jdeBoris HasaB l a n s k o - V kádru fotbalistů FK APOS Blansko patří jednoznačně mezi nejzkušenější hráče. Záložník Radim Farník stejně jako jeho spoluhráči hodně těžce nesl výsledek utkání se Zbrojovkou B. Jak sám přiznal, nebyla to však nejtěžší porážka, kterou v kariéře zažil.
12.2.S lídrem Divize těsná porážkaVYK - BLA 1:0, 0.kolo | Boris HasaB r n o - Fotbalisté FK APOS Blansko prohráli v rámci 4. kola zimního turnaje v Líšni s lídrem Divize D Vyškovem 1:0. O hubené výhře soupeře rozhodl po změně stran Hradil, který neomylně zakončil samostatný únik.
13.2.Musíme hrát víc kolektivně, ví Radim BubeníčekVYK - BLA 1:0, 0.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Jako obránce mohl být po utkání s Vyškovem vcelku spokojen. Tým inkasoval pouze jednou, Radim Bubeníček však viděl velké rezervy v ofenzivě. Blansko v posledních třech přípravných zápasech pouze jednou skórovalo.
17.2.Přípravky v domácím prostředí dominovalyBoris HasaB l a n s k o - Velmi úspěšně pro oba týmy přípravek dopadly sobotní turnaje konané v hale TJ ČKD Blansko. Jak starší tak mladší slavily první místa.
18.2.Muži vyzvou Bystrc, dorost BoskoviceBYS - BLA 0:2, 0.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Další přípravné zápasy sehrají o tomto víkendu fotbalisté FK APOS Blansko. A mužstvo změří v sobotu síly s Bystrcí, dorostence čeká v neděli duel s A týmem Boskovic.
19.2.Blansko v Líšni podruhé vyhrálo, porazilo Bystrc BYS - BLA 0:2, 0.kolo | Boris HasaB r n o - Druhé vítězství na zimním turnaji v Líšni si připsali na své konto fotbalisté FK APOS Blansko. Po dvou brankách Radima Farníka zdolali svěřenci Tomáše Šenka Dostu Bystrc výsledkem 2:0, který se zrodil již po necelých deseti minutách.
22.2.Fotbalistou okresu se stal David BednářBoris HasaB l a n s k o - V pátek 18. února proběhlo v zámeckém skleníku v Boskovicích vyhlášení 11 nejlepších fotbalistů OFS Blansko za rok 2010. Vítězem se stal na podzim ještě blanenský záložník David Bednář.
22.2.Z-Model Cup patřil BlanskuMichal ŠenkeříkB l a n s k o - Stejně jako před týdnem přípravkáři, také starší žáci FK APOS Blansko na domácím turnaji Z-Model Cup 2011, který se konal v sobotu v hale TJ ČKD Blansko, obstáli na jedničku.
27.2.Třetí výhra v Líšni, Blansko porazilo dorost ZbrojovkyZBD - BLA 1:2, 0.kolo | Boris HasaB r n o - V předposledním utkání v rámci zimního turnaje v Líšni porazili fotbalisté FK APOS Blansko zásluhou branek Radima Farníka a Ondřeje Kudy dorostenecký tým Zbrojovky Brno v poměru 2:1 Podobně jako před týdnem rozhodli Blanenští o svém vítězství v prvním poločase.
 
 

 
 
 
Copyright © 2007-2020 FK Blansko & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt na redakci webu