Archiv » Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V únoru 2018 vyšly tyto články:

1.2.Sobotní utkání mužů zrušeno, první zápasy na Mlýnské čekají dorostence! Michal Ježek, Foto: Josef KratochvílB l a n s k o - Plánované sobotní přátelské utkání A-týmu s družstvem krajského přeboru Svratkou Brno bylo zrušeno. Hráči tak mají volný víkend a mohou se pečlivě připravovat na další sobotu 10.února, kdy do Blanska zavítá k přátelskému utkání tým SK Hranice.
5.2.Rozpis umělé trávy v Blansku: 5. února - 11. únoraVedení FK BlanskoB l a n s k o - UT Mlýnská
8.2.A-tým čeká Hranice, dorostenci změří síly s Kunštátem. Michal Ježek, Foto: Josef KratochvílB l a n s k o - Víkend bude pro blanenská fotbalová družstva na umělé trávě na Mlýnské opravdu velmi nabitý.
9.2.Zítřejší utkání A-mužstva s Hranicí zrušeno!!!Michal JežekB l a n s k o - Z důvodu náhlé marodky týmu SK Hranice byl zrušen zítřejší přátelský zápas na umělé trávě na Mlýnské.
12.2.Rozpis umělé trávy v Blansku: 12. února - 18. únoraVedení FK BlanskoB l a n s k o - UT Mlýnská
15.2.Vyrovnané utkání s Líšní rozhodl v závěru MotyčkaBLA - LIS 1:0, 0.kolo | Info, Foto: Josef Kratochvíl B l a n s k o - Třetí přátelský zápas v tomto roce čekal na svěřence trenéra Maši v domácím prostředí. Do Blanska zavítal na středeční večerní utkání celek z Moravskoslezské fotbalové ligy SK Líšeň.
19.2.Přestřelka v Boskovicích vítěze nepřineslaBSK - BLA 5:5, 0.kolo | Info, Foto: Petr Nečas B l a n s k o - K dalšímu přátelskému utkání zajíždělo blanenské A-mužstvo do Boskovic, kde v sobotu dopoledne sehrálo gólově bohatý duel s domácím týmem.
23.2.Remízové utkání číslo dva, tentokráte se SvratkouBLA - SVB 2:2, 0.kolo | InfoB l a n s k o - Ve středu večer bylo na blanenské půdě sehráno další přátelské utkání mužů. Soupeřem byla Svratka Brno, momentálně 7. tým krajského přeboru.
25.2.A-mužstvo vítězně s BohunicemiBLA - BHN 4:0, 0.kolo | InfoB l a n s k o - Sobotní mrazivé odpoledne nabídlo na blanenské umělé trávě přátelské utkání mužů s bohunickým Tatranem, které s přehledem ovládli domácí fotbalisté.
 
 

 
 
 
Copyright © 2007-2020 FK Blansko & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt na redakci webu