Archiv » Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V březnu 2013 vyšly tyto články:

1.3.Blansko utrpělo ve Svitavách debaklSVY - BLA 8:0, 0.kolo | Miloš VašákS v i t a v y / B l a n s k o - Fotbalisté FK Blansko se podruhé v rámci probíhající zimní přípravy střetli s nováčkem divize C TJ Svitavami. Konfrontace s kvalitním soupeřem dopadlo pro Blansko velmi špatně, když svému soupeři podlehlo vysoko 0:8!
1.3.Fotbalový kemp Petra ŠvancaryInfoB l a n s k o - Možná už z pozice rodiče přemýšlíte, jak vyplnit program vašeho potomka během letních prázdnin. Zde je jeden z tipů pro mladé fotbalisty, jak využít volný čas.
2.3.Kouč Hajský: Ať nikdo nečeká zázraky, podzim je pryčSVY - BLA 8:0, 0.kolo | Deník/Hynek SkotákB l a n s k o - Fotbalisté FK Blansko jsou na soustředění v Hamrech u Svitav. Při něm využijí umělou trávu a budou nacvičovat hlavně herní situace. Před odjezdem zhodnotil v rozhovoru trenér Jiří Hajský současný stav kádru i poslední debakl ve Svitavách.
3.3.Blansko na závěr soustředění zdolalo rezervu SvitavSTB - BLA 2:4, 0.kolo | Pavel Paděra/Boris HasaS v i t a v y / B l a n s k o - Fotbalisté FK Blansko na závěr soustředění v Hamrech u Svitav sehráli na umělé trávě ve Svitavách-Lánech přátelské utkání s rezervou TJ Svitav. Svěřenci kouče Hajského v tomto utkání zvítězili 4:2, dvě branky vstřelil navrátilec do sestavy Jan Trtílek.
5.3.A tým absolvoval soustředění v Hamrech u SvitavPavel PaděraS v i t a v y / B l a n s k o - Fotbalisté FK Blansko absolvovali ve dnech 1. - 3. března soustředění v Hamrech u Svitav. Během něho čekaly svěřence trenéra Hajského tři tréninkové jednotky, vrcholem pak bylo utkání s B týmem Svitav.
9.3.Blansko ve vyrovnaném utkání podlehlo divizní TřebíčiTRE - BLA 2:1, 0.kolo | Boris HasaT ř e b í č / B l a n s k o - Fotbalisté FK Blansko v předposledním přípravném utkání s druhým celkem divize D HFK Třebíčí odehráli vyrovnanou partii. V zápase bohatém na šance nakonec prohráli svěřenci kouče Hajského 1:2.
12.3.Blansko B se s Artézia Cupem rozloučilo porážkouBLB - KUN 3:6, 7.kolo | Pavel PaděraB o s k o v i c e / B l a n s k o - Fotbalisté B týmu FK Blansko se s letošním ročníkem Artézia Cupu rozloučili porážkou 3:6 s vedoucím celkem 1.A třídy, skupiny A Kunštátem. Pro soupeře znamenali získané tři body celkové prvenství v turnaji.
16.3.Hajský: Poprvé jsem měl při zápase radostTRE - BLA 2:1, 0.kolo | Deník/Hynek SkotákB l a n s k o - Ze situace v blanenském klubu byl po příchodu docela zoufalý. Přesto neutekl a pracuje s tím, co má k dispozici. A po zápase v Třebíči si dokonce lehce oddechl. Trenér Jiří Hajský byl konečně s předvedenou hrou spokojený.
17.3.Blansko v generálce podlehlo třetiligovým RosicímROS - BLA 4:1, 0.kolo | Boris HasaB r n o / B l a n s k o - Fotbalisté FK Blansko v posledním přípravném utkání před startem jarní části krajského přeboru prohráli na umělé trávě v TCM Zbrojovky Brno s třetiligovými Rosicemi 1:4. Čestný úspěch Blanska zaznamenal čtvrthodiny před koncem Jan Nečas.
19.3.Mladší dorost remizoval s muži BenešovaJiří Pokoj/Boris HasaB o s k o v i c e / B l a n s k o - Mladší dorostenci FK Blansko sehráli v neděli přípravné utkání s muži Benešova. Po výborném prvním poločase, který svěřenci trenéra Jiřího Pokoje st. vyhráli 3:0, zápas dospěl k výsledku 4:4.
20.3.Na Údolní by měla vyrůst umělá trávaBohumil HlaváčekB l a n s k o - Jak potvrdil místostarosta Blanska Jiří Crha i předseda FK Blansko poslanec Michal Babák, vše nasvědčuje tomu, že by se mohlo podařit ještě letos vybudovat umělý trávník na stadionu na Údolní ulici.
20.3.Bohuslav Jedinák: Věřím, že se o postup do divize úspěšně poperemeBohumil HlaváčekB l a n s k o - Z první pozice nastupuje FK Blansko do jarní části krajského přeboru. Přes zimu však odešlo několik klíčových hráčů. Před úvodním zápasem, kterým bude derby v Boskovicích, jsme si popovídali s manažerem Bohuslavem Jedinákem.
20.3.Sobotní derby Boskovice - Blansko podruhé odloženoBoris HasaB r n o / B l a n s k o - Pondělní sněhová kalamita posune start fotbalového jara. Včera již byly odloženy plánované víkendové zápasy ve všech moravských soutěžích (MSFL, divizi i mládežnických) a také na okrese Brno-venkov.
23.3.Místo derby vítězství nad kombinovanou LíšníLIS - BLA 2:3, 0.kolo | Boris HasaB r n o / B l a n s k o - Fotbalisté FK Blansko sehráli místo odloženého derby s Boskovicemi přátelské utkání s Líšní, která nastoupila v kombinované sestavě. Svěřenci kouče Hajského zvítězili po dvou brankách Ladislava Hansla a jedné Tomáše Jarůška 3:2.
28.3.Také druhé jarní kolo bylo odloženoBoris HasaB r n o / B l a n s k o - Přesně o půl čtvrté dorazila ze sídla JmKFS očekávaná zpráva. Kvůli neregulérním terénům se odkládají všechna plánovaná víkendová mistrovská utkání krajských soutěží mužů i dorostu.
29.3.Blansko vyzve v přátelském utkání divizní BystrcBLA - BYS 1:1, 0.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Místo souboje o tři body se Spartou Brno sehrají zítra fotbalisté FK Blansko přátelské utkání s divizním celkem FC Dosta Bystrc-Kníničky, kterou vede bývalý kouč Blanska Michal Kugler.
29.3.Dohrávky odložených kol budou na programu ve středu Boris HasaB l a n s k o - STK Jihomoravského Krajského Fotbalového svazu stanovila náhradní termíny pro odložené zápasy krajského přeboru mužů a sice 16. a 17. kola a také odloženého 15. kola 1. B třídy, skupiny A.
30.3.Blansko se s divizní Bystrcí rozešlo smírněBLA - BYS 1:1, 0.kolo | Boris HasaB r n o / B l a n s k o - Fotbalisté FK Blansko sehráli místo odloženého 17. kola přátelské utkání s divizní Dostou Bystrc, kterou vede bývalý trenér Blanska Michal Kugler. Na vedoucí branku Jana Trtílka reagoval brzy po změně stran jeho jmenovec ex-blanenský Doležel a utkání tak dospělo k výsledku 1:1.
 
 

 
 
 
Copyright © 2007-2020 FK Blansko & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt na redakci webu