Archiv » Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V březnu 2019 vyšly tyto články:

4.3.Přípravné utkání Muži - Změna termínu!Dvořák PetrBlansko
4.3.Líšeň zdolána! Blansko porazilo lídra MSFL 2:0LIS - BLA 0:2, 0.kolo | MJB l a n s k o - Netradičně na přírodní trávě v Olšanech u Prostějova sehráli blanenští muži přípravné utkání proti vedoucímu týmu Moravskoslezské ligy Líšni. Jarní premiéra Blanenských na přírodním povrchu byla vítězná, když po brankách Chloupka a Přerovského zvítězili 2:0. Jedinou kaňkou na úspěšném utkání je zranění Feika v úvodu první půle.
5.3.Poslední blok zimních turnajů mládeže již v neděli na Údolní! MJB l a n s k o - V neděli 10. března se bude naposledy v hale na ulici Údolní konat zimní turnaj mládeže v sezóně 2018/2019. Tradičně ve dvou blocích uvidí rodiče a fanoušci dva turnaje odlišných kategorií. V dopoledních hodinách se představí ročníky 2010, v odpoledních pak ročníky 2008.
7.3.V generálce na divizní jaro Blansko přivítá na Údolní Vrchovinu, dorostenci se utkají v sobotu s HodonínemMJB l a n s k o - Netradičně v pátek v 15:30 hod. bude sehráno závěrečné přípravné utkání mužů Blanska před vypuknutím jarní části Moravskoslezské divize D. Soupeřem domácích bude Vrchovina, která momentálně působí v MSFL. Poprvé v sezóně se Blanenští představí na přírodní trávě na stadionu na Údolní ulici.
9.3.Soupeř z Vysočiny zůstal nad síly domácích, Blansko v závěrečném přípravném duelu prohrálo s Vrchovinou 0:2BLA - VRH 0:2, 0.kolo | MJ, Foto: Josef KratochvílB l a n s k o - Poprvé na přirodní trávě na Údolní se v tomto roce představili blanenští muži. Soupeřem domácího celku byla Vrchovina, které po podzimu patří 13. místo v tabulce Moravskoslezské ligy. Hosté rozhodli o svém vítězství v závěru druhého poločasu.
13.3.Fotbalové jaro je tady! MJB l a n s k o - Začátek jarní části fotbalových soutěží, ve kterých budou účinkovat družstva FK Blansko, se pomaličku blíží. Už v sobotu se na domácím hřišti na Mlýnské představí dorostenci v rámci Moravskoslezské dorostenecké ligy, kteří budou soupeřit s týmy Prostějova. V neděli se vydají muži ke svému prvnímu diviznímu utkání roku 2019 na půdu Humpolce.
18.3.Napsali o nás: Fotbalisté Blanska ztratili první body. Málem všechny Deník/Zdeněk Vlach, Foto: Josef KratochvílB l a n s k o - Hned v prvním jarním utkání ztratili fotbalisté Blanska podzimní čistý štít. O první dva divizní body přišli v Humpolci, když v samém závěru dokonce museli dotahovat remízu 3:3.
19.3.Starší dorostenci porazili Prostějov 3:1, mladší i přes velkou bojovnost ve stejném poměru padliBLA - PRS 3:1, 16.kolo | MJB l a n s k o - Do prvního jarního kola vstoupili napůl úspěšně starší a mladší dorostenci FK Blansko. Starší, jakožto favorité duelu, zvítězili po dvou brankách Ševčíka a jedné Mlčouška 3:1. Mladší se rvali o body, nicméně nevyužili několika velmi nadějných příležitostí a s Prostějovem prohráli 1:3.
20.3.Info k utkání Blansko - Humpolec HUM - BLA 3:3, 16.kolo | MJB l a n s k o
22.3.Muži budou na Údolní soupeřit s Lanžhotem, dorostence čeká cesta do KarvinéMJ, Foto: Josef KratochvílB l a n s k o - Po úvodní remíze 3:3 v Humpolci čeká na blanenské hráče první výzva v domácím prostředí. V sobotu 23. března od 15 hodin změří na stadionu na Údolní ulici své síly s Lanžhotem, kterému momentálně patří 6. příčka se ziskem 28 bodů. Dorostenci se v neděli vydají do Karviné, kde poměří síly z místnimi "B" mužstvy.
24.3.Produktivní dvouminutovka v druhé půli nasměrovala domácí k vítězství, Blansko porazilo v těžkém duelu Lanžhot 3:1BLA - LAN 3:1, 17.kolo | MJ, Foto: Josef KratochvílB l a n s k o - Velmi kvalitní divizní utkání v nádherném jarním počasí bylo k vidění na stadionu na Údolní. Proti domácím mužům se postavil celek z Lanžhota, který svou skvělou hrou trápil blanenské hráče až do samotného závěru utkání. Dvě slepené branky v 58. a 60. minutě přinesly částečný klid na kopačky domácích, jelikož se z remízového stavu 1:1 rázem Blanenští dostali do vedení 3:1, a to už se jim podařilo udržet. Náskok na druhé Rosice, s nimiž se utkají příští týden, je tak stále desetibodový.
31.3.Šlágr v Rosicích vyzněl lépe pro Blansko v poměru 3:1ROS - BLA 1:3, 18.kolo | MJ, Foto: Josef KratochvílB l a n s k o - Velmi důležité venkovní utkání v jarní části sezóny čekalo na blanenské hráče na půdě druhých Rosic. Ty bojovaly o stáhnutí náskoku na první místo, nicméně jediný gól Malaty jim k tomuto cíli nepomohl. Blansko po brankách Hušky, Štrombacha a Ordoše zvítězilo 3:1 a v čele Moravskoslezské divize D zvýšilo náskok už na 13 bodů.
 
 

 
 
 
Copyright © 2007-2020 FK Blansko & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt na redakci webu