Archiv » Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V březnu 2020 vyšly tyto články:

18.3.Adrián Kopičár: Zdraví je na prvním místě, až poté se můžeme bavit o sportovní stránceKryštof Severa, Martin Chroust, foto: Josef KratochvílBlansko – Vážnost aktuální situace naplno dopadla také na fotbalisty FK Blansko. Ti se rozjeli do svých domovů, kde plní individuální tréninkové plány a vyčkávají, až složité období pomine. Vyjímkou není ani slovenský záložník Adrián Kopičár.
12.3.MSFL přerušena, o dalším osudu soutěže se bude rozhodovatTisková zprávaStředeční řádné zasedání řídící komiese FAČR pro Moravu, v návaznosti na Shromáždění klubů MSFL, MSD, které souviselo s úterním rozhodnutím Bezpečností rady státu, rozhodlo o odložení zápasu MSFL prozatím do 4.4. 2020.
10.3.Vyjádření FAČR k zasedání Bezpečnostní rady státuFAČRNa základě úterního rozhodnutí Bezpečnostní rady státu (10. 3. 2020) vydává Výkonný výbor Asociace následující rozhodnutí:
Soutěžní utkání organizované FAČR, KFS, nebo OFS, se neruší a pořadatel utkání (domácí klub), je povinen zabezpečit, že se soutěžního utkání nezúčastní více než 100 osob.
8.3.Vstup do jara nevyšel. Blansko prohrálo s UničovemUNI - BLA 1:0, 32.kolo | Kryštof Severa, foto: Josef KratochvílB l a n s k o - První jarní duel nevyšel svěřencům Zbyňka Zbořila příliš ideálně a na půde Uničova prohráli těsně 1:0.
8.3.Rozhodovaly maličkosti, říká o zápase s Uničovem Zbyněk Zbořil | Kryštof Severa, Martin Chroust, foto: Josef Kratochvíl Blansko – Předzápasová slova trenéra Zbyňka Zbořila o velmi těžkém startu do jarní části sezóny se v Uničově beze zbytku naplnila. Byli to právě domácí, kteří se radoval z jediné přesné trefy utkání, a tak se Blansko vracelo domů bez bodu.
7.3.Urbančok míří na hostování do HodonínaKryštof SeveraB l a n s k o - Pětadvacetiletý středopolař Dominik Urbančok odehraje jarní část v dresu divizního Hodonína. Kreativní záložník odehrál na podzim 17 zápasů, ve kterých vstřelil tři branky.
5.3.Blansko posiluje, z Vyškova přichází Lukáš Lahodný, opačným směrem míří OrdošKryštof SeveraB l a n s k o - Blansko formuje kádr před začátkem MSFL. Po dlouhém jednání se podařilo dotáhnout přestup do úspěšného konce. Z Vyškova přichází jeden z nejlepších záložníků MSFL - Lukáš Lahodný. Opačným směrem míří na hostování útočník Michal Ordoš.
5.3.Podmínky máme perfektní, teď už je to jen na nás, říká Zbyněk ZbořilKryštof SeveraB l a n s k o - Jarní část MSFL se neúprosně blíží a tak nastal prostor zhodnotit zimní pauzu. Toho se ujal trenér áčka Zbyněk Zbořil. Jak hodnotí změny v kádru a co očekává od prvních jarních duelů?
5.3.Změna ve složení výkonného výboruKlubV měsíci únoru 2020 došlo ke změně ve složení výkonného výboru FK Blansko, z.s.
5.3.Jaro MSFL se pomalu zahřívá na provozní teplotu. Blansko míří do UničovaUNI - BLA 1:0, 32.kolo | Kryštof SeveraB l a n s k o - Jarní část MSFL už otáčí klíčkem v zapalování, takže nezbývá nic jiného, než najít fanouškovské předměty a připravit se na těžké jaro pro blanenský klub, který se bude bít o postup do druhé nejvyšší soutěže.
2.3.Prostějov v generálce jen remizoval. Aspoň víme, na čem pracovat, řekl ŠustrMiroslav Mazal/deník.czV generálce na start jarní části sezony remizovali prostějovští fotbalisté s Blanskem 2:2. Kandidát na postup do FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY na Hané ukázal velkou kvalitu.
 
 

 
 
 
Copyright © 2007-2020 FK Blansko & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt na redakci webu