Archiv » Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V dubnu 2012 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
1.4.Silný vítr přivál tři bodyNOS - BLA 0:3, 18.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Ve druhém venkovním utkání na půdě Novosedel, hraného za silného větru, vyhráli fotbalisté FK Blansko po dvou brankách Jana Doležela a jedné Michala Šenka 3:0. V tabulce se tak svěřenci trenéra Kuglera posunuli na 2. místo.
1.4.Mladší dorost z Radešinské Svratky bez boduVRH - BLA 3:1, 16.kolo | Jaroslav MatuškaB l a n s ko - Ve druhém jarním kole mladší dorostenci na bodový zisk nedosáhli.
1.4.Vstup do jarní části B týmu vyšelBLB - OLC 5:1, 15.kolo | Jaroslav MatuškaB l a n s k o - Zisk tří bodů za výhru v poměru 5:1 pro B tým FK Blansko zrežíroval Martin Pokorný, který sám tři branky vstřelil a zbývající dvě padly z jeho přihrávek.
3.4.Mladší přípravka vybojovala v Kohoutovicích bronzLeoš FarníkB r n o / B l a n s k o – Mladší přípravka se v neděli zúčastnila turnaje v Brně – Kohoutovicích, kde na umělé trávě ZŠ Chalabalova vybojovala třetí místo.
6.4.První derby je tu, Blansko přivítá Rájec-JestřebíBLA - RJE 5:0, 19.kolo | Boris HasaB l a n s k o - První derby v kalendářním roce 2012 čeká v sobotu fotbalisty FK Blansko. V rámci 19. kola krajského přeboru hostí svěřenci trenéra Kuglera od 15:30 na Údolní předposlední tým tabulky MKZ Rájec-Jestřebí.
6.4.Představujeme nové hráče: Josef MaškaBoris HasaB l a n s k o - Dlouhá léta patřil k základním pilířům obrany Olympie Ráječko. Obránce Josef Maška byl původně rozhodnutý svou kariéru na úrovni krajských soutěží ukončit. Po nabídce z Blanska se však rozhodl svými zkušenostmi přispět v boji o postup do divize. V následujícím rozhovoru vám ho blíže představíme.
6.4.Petr Šíp: Věřím, že se nám podaří vyhrátBLA - RJE 5:0, 19.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Ze současného kádru Blanska pamatuje jako jediný obě vítězná derby s Rájcem ze sezóny 2007/2008. Tehdy se ještě bojovalo v divizi. Obránce Petr Šíp věří, že i to zítřejší bude mít pro jeho tým tříbodovou příchuť.
9.4.Blansko letošní první derby zvládloBLA - RJE 5:0, 19.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Fotbalisté FK Blansko zvládli letošní první derby když v rámci 19. kola krajského přeboru porazili na domácí půdě zachraňující se Rájec-Jestřebí po brankách Šenka, T. Zouhara, Šípa, Beneše a Doležela přesvědčivě 5:0.
9.4.Blansko B veze tři body z KořenceKOR - BLB 1:4, 16.kolo | Jaroslav Matuška, Pavel PaděraB l a n s k o - V utkání hraném v typickém aprílovém počasí a po brance obdržené v první čtvrthodině dokázalo B mužstvo zápas ještě v prvním poločase otočit a po přestávce dalším gólem potvrdit tříbodový zisk a upevnit si tak druhé místo v tabulce okresního přeboru.
9.4.Mladší dorost vyválčil se Žďárem bodBLA - ZNS 3:3, 17.kolo | Jaroslav MatuškaB l a n s k o - Mladší dorostenci vyválčili v 17. kole divize D na domácí půdě se Žďárem bod za remízu 3:3, když v poločase prohrávali již 0:2.
12.4.Starší žáci zahájili jaro remízou s BohunicemiBLA - BHN 0:0, 13.kolo | Michal ŠenkeříkB l a n s k o - V tomto utkání jsme nastoupili proti prvnímu mužstvu v tabulce v polovině části soutěže s šestibodovou ztrátou.
13.4.Zítra čeká derby muže i žákyBSK - BLA 0:1, 20.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Na stejného soupeře narazí v rámci utkání 20. kola krajského přeboru mužů, resp. 14. kola krajského přeboru starších a mladších žáků týmy FK Blansko. Na půdě soupeře se utkají s okresním rivalem z Boskovic.
15.4.Blansko zvládlo i druhé derby, veze vítězství z BoskovicBSK - BLA 0:1, 20.kolo | Boris HasaB o s k o v i c e / B l a n s k o - Fotbalisté FK Blansko zvládli také druhé jarní derby. Po domácím vítězství nad Rájcem si svěřenci trenéra Kuglera vezou tři body z Boskovic, když jedinou branku utkání vstřelil krátce po změně stran Tomáš Jarůšek.
15.4.B tým nedokázal herní převahu proměnit ve výhruBLB - OLE 1:1, 17.kolo | Jaroslav MatuškaB l a n s k o - Podzimní gólová přestřelka z Olešnice se v odvetě neopakovala a přestože v utkání se branková síť rozvlnila dvakrát, vždy po hlavičce blanenského hráče, skončilo utkání remízou.
16.4.Zemřel Vilém SoučekVedení FK BlanskoB l a n s k o - S hlubokým zármutkem oznamuje všem příznivcům blanenského fotbalu, že dnes dne 16. 4. 2012 zemřel vedoucí A mužstva Vilém Souček.
16.4.Třetí jarní remíza mladšího dorostuBŘB - BLA 1:1, 18.kolo | Jaroslav MatuškaB l a n s k o - Deset bodů dělilo v tabulce šestý mladší dorost od soupeře z Břeclavi na devátém místě, se kterým na podzim doma remizoval. Remízou skončilo také sobotní odveta.
19.4.Starší žáci vyhráli v BoskovicíchBSK - BLA 1:2, 14.kolo | Michal ŠenkeříkB o s k o v i c e / B l a n s k o - Ve 14. kole krajského přeboru se starší žáci nečekaně nadřeli v derby s posledními Boskovicemi. Nakonec díky dvěma brankám Radka Keprta zvítězili 2:1 a drží se nadostřel čela tabulky.
20.4.Blansko čeká další venkovní zápas, zajíždí do PodivínaPOD - BLA 0:4, 21.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Druhý venkovní zápas v řadě čeká v rámci 21. kola krajského přeboru fotbalisty FK Blansko. Po zápase v Boskovicích tentokrát svěřenci trenéra Kuglera zajíždí na hřiště Slavoje Podivín.
21.4.Vzpomínka na Jana AdámkaVedení FK BlanskoB l a n s k o - Ve středu 18. 4. uplynuly čtyři roky od tragické smrti bývalého funkcionáře našeho klubu a OFS Blansko pana Jana Adámka.
21.4.Béčko v Jedovnicích otočilo zápas a veze tři bodyJED - BLB 1:2, 18.kolo | Jaroslav MatuškaJ e d o v n i c e / B l a n s k o - Na podzim Jedovnice v Blansku vyhrály v poměru 0:3 a hráči B týmu tak měli v dnešním utkání svému soupeři co vracet. Před 14 dny v Jedovnicích bez branek remizovala Olešnice, takže se dal čekat vyrovnaný zápas a dění na hřišti toto očekávání naplnilo.
Další stránky
12>>
 
 

 
 
 
Copyright © 2007-2020 FK Blansko & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt na redakci webu